Jump to content
Reborn fórum

Testovací­ server


k3dT

Test server  

104 members have voted

  1. 1. Vyhovuje ti server, tak jak je?

    • Ne, nevyhovuje mi cas, chci ho dele
      45
    • Ne, cas je ok, ale chtelo by to vic zmen
      6
    • Ano, vse je ok, nechal bych to tak
      36
    • Test server je pro me zbytecnost, nepouzivam ho
      18


Recommended Posts

Neviem presne v com bol problem, ale mam pocit ze ak bol v tom ze po namesti v pronte chodilo 5K bomb poringov tak minimalne problem, ze budes mat neobytne mesta ti to vyriesi... Ale ako povies, ty si sef :giggle:

a nebo (ale za todle me mozna poslete nekam) ze by vyvolane monstrum utocilo jen na partu cloveka ktery monstrum vyvolal

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no na RMS testu to maj vyrese tim zpusobem ze @monster maj v podobe Bloody Branche ktery po rozkliknuti vyhodi radku kde se pise ID a po relogu postavy boss/mob zmizne... a po relogu se BB vraci zpet... udelat na to nakou arenu aby vyvolane neco neotravovalo lidi a ani lidi neotravovali tebe... ;]

Link to comment
Share on other sites

Vy si teda navymejslite :giggle: Nehledejte prosimvas zadny slozity technicky reseni, na to nemame cas a test-server je v prioritach hodne nizko, takze jestli chcete mit povoleny vyvolavani monster, musi to bejt jednoduchy a ucinny. Verim, ze takovy reseni najdete :D

Link to comment
Share on other sites

Vy si teda navymejslite :giggle: Nehledejte prosimvas zadny slozity technicky reseni, na to nemame cas a test-server je v prioritach hodne nizko, takze jestli chcete mit povoleny vyvolavani monster, musi to bejt jednoduchy a ucinny. Verim, ze takovy reseni najdete :D

 

ja uvadel jen priklad netrvam na tom

Link to comment
Share on other sites

No me je to vlastne jedno ja na test vlezu jednou za 2mesice ale tak ten silvuv navrh byl peknej nebo treba pridat nejakej delay tomu prikazu jako ma napriklad @duel

edit

jenže nemůžeÄ házet do jednoho pytle lidi co si tam opravdu chcou něco vyzkouÄet a (bez pardonu) dementy, co tam jdou marchovat s tí­m, že si naklikají­ co se dá a uaaaa podí­vejte na mÄ...

snad prvni post od tebe kterej mel hlavu a patu to by chtelo potlest :-)

Edited by Baraka
Link to comment
Share on other sites

nelibi se mi ale asi tomu proste nejde zabranit , udelal sem si build kterej sem chtel skusit mel realni staty realni skilly , tak trochu nerealni equip (da se sehnat ale tak za 1000 let hrani ) ale v pvp arene byli lidi kterych sem se ani nedotknul a ani nikdo z nas to se mi nelibi proste ze tam sou i lidi ktery to s tema statama a equipem prehanej az moc ale to je jen moje vylevani srdce se sem mel slabej build a priste na test musim vzit asi nejakej uber char ...

Link to comment
Share on other sites

Je ví­ce Overboosted itemů (Ahura, Angra, Kaho horny, ...), 95% lidí­ na test server chodí­ jen proto, aby si mohli naklikat OB itemy 200 v každém statu a spamovat "Da nekdo duel pls". TÄch zbylých 5% tam chodí­ opravdu proto aby si ten build/dmg vyzkouÄeli a pro nÄ by bylo dobré npc co by bylo chopné vysumonit 1 moba, který by po x minutách/relogu zmizel. Stále to ale neřeÄí­ to že by tam ti "noobi" nalezli a naklikali tam valkyrky, satan moroccy a bylo by to opÄt k niÄemu. Holt takoví­ lidi byli, jsou a budou. A přesnÄ jak ří­kal Const, když jeÄtÄ do eatheny nepřidali funkci isdement(); nemá smysl řečit summonÄní­ mobů ...

Link to comment
Share on other sites

Ví­m že už jsem to GM týmu zmiřoval ale asi se na to nějak zapomÄlo... a koukám, že tady se už o tom taky pí­Äe...

Co takhle už zprovoznit test hrad? co já ví­m, třeba s respawnem emperka 1/5 minut. Nebo to udÄlat tak, že ho dokáže zapnout jen GuM, tak jak to kdysi bylo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ví­m že už jsem to GM týmu zmiřoval ale asi se na to nějak zapomÄlo... a koukám, že tady se už o tom taky pí­Äe...

Co takhle už zprovoznit test hrad? co já ví­m, třeba s respawnem emperka 1/5 minut. Nebo to udÄlat tak, že ho dokáže zapnout jen GuM, tak jak to kdysi bylo.

A na co ti bude?

Link to comment
Share on other sites

V calcu nemají­ 100+staty :P

mají­ tam jí­dla, boosty, bc, eq... quite fail we got here :teehee:

 

edit: a proÄ ne empo? tady je snad speÄl empo, které v calcu nenajdu ne? :) a když si tam lidi můžou na požádání­ sumonit moby, tak proÄ ne empo O.o

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...