Jump to content
Reborn fórum

4te vyroci ostreho provozu


Mitheress

Recommended Posts

Loupeznici, nemam co bych dodal, spolupracovnici moji proste maji sve starosti, zel jsem nestacil ani pogratulovat a provider mne asi ve dve hodiny odpojil pro poruchu na vysilaci, bohuzel k opetovnemu pripojeni doslo az ve vecernich hodinach :giggle::lol: Moc mne to mrzi, ano je to i muj fail, zapomel jsem kdy ma "potvurka" narozeniny. Ale kdyz se to tak vezme tak par hracu oslavilo vyroci na srazu :laughing1: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Rekneme ze Majk nema momentalne dost casu,je take mozne,ze na to zapomenul,ale stacilo mu to pripomenout..

 

Co se Majka týÄe, Kushina mu to připomí­nala. :giggle:

 

 

A tobÄ jsem to připomí­nal dost zrána =) A to jsi tam jeÄtÄ potom nějakou tu hodinku byl =P

Link to comment
Share on other sites

Co se Majka týÄe, Kushina mu to připomí­nala. :laughing1:

 

 

 

A tobÄ jsem to připomí­nal dost zrána =) A to jsi tam jeÄtÄ potom nějakou tu hodinku byl =P

 

Jak ří­kám Majk má jiné zamereni,to ho omlouvá .) A neboj me nemusis ří­kat o "Kushine",ta co já ví­m uz ani není­,vid Jani :giggle:

A já neví­m,kdyby jsi nemel tehdá nejake ty problemy(nebo já neví­m ceho se to tykalo),tak jsi mohl jeste vcera psát na broadcast žlutým pismem i ty :lol:

Link to comment
Share on other sites

Co se Majka týÄe, Kushina mu to připomí­nala. :lol:

 

jj, s tim souhlasim...Kdyby to nebylo minutku pred tim, nez jsme odjizdel na vlak za pritelkyni, tak bych neco na broad vyhlasil... k tomu vyrocnimu eventu... Sice nejsme event GM, ale budu si sypat popel na hlavu pac moc dobre vim, ze ani tu svoji sekci nespravuji zrovna idealne. Jestli je chyba ve me, nebo nekde ve vyssich sferach, to netusim ale az se uklidni par veci v mem osobnim zivote, tak se do toho pustim, a to uvidite :giggle:

Link to comment
Share on other sites

jj, s tim souhlasim...Kdyby to nebylo minutku pred tim, nez jsme odjizdel na vlak za pritelkyni, tak bych neco na broad vyhlasil... k tomu vyrocnimu eventu... Sice nejsme event GM, ale budu si sypat popel na hlavu pac moc dobre vim, ze ani tu svoji sekci nespravuji zrovna idealne. Jestli je chyba ve me, nebo nekde ve vyssich sferach, to netusim ale az se uklidni par veci v mem osobnim zivote, tak se do toho pustim, a to uvidite :giggle:

Prestan kazdy den chlastat tech 10 piv, treba to pomuze :lol:

Link to comment
Share on other sites

taktiež vám poblahoželám k vaÄemu výročiu, i keÄ už som sa naÄÂťastie (alebo naneÄÂťastie?) zo závislosti na RO vylečila (zato mám plno iných)

ale to som odbehla...

takže blahoželám a díşfam, že eÄte ten dáky rí´čik vydrží­te...

Link to comment
Share on other sites

taktiež vám poblahoželám k vaÄemu výročiu, i keÄ už som sa naÄÂťastie (alebo naneÄÂťastie?) zo závislosti na RO vylečila (zato mám plno iných)

ale to som odbehla...

takže blahoželám a díşfam, že eÄte ten dáky rí´čik vydrží­te...

OT: jaky zavislosti?

V signature mas jen 2 nonadv. postavy, v tvem pripade nebylo co lecit :giggle:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...