Jump to content
Reborn fórum

Muzeum Voskových Figurí­n


Nanaki

Recommended Posts

ChtÄl bych tí­mto podÄkovat GM za tento íşžasný nápad. VážnÄ krásné zavzpomí­naní­ na dny už trochu minulé. VážnÄ, moc pÄkné.

 

PS: ale ta barva u mÄ nic moc, ja v růžové nechodil nikdy, jen v modré. Äí­ to byl nápad, Consta, že? :-/

Edited by Nanaki
Link to comment
Share on other sites

Questí­k je pÄkný... na nÄkteré postavičky jsem už úplně zapomÄl, ale stejnÄ mi jich pří­jde málo... tÄÄí­m se na druhé patro ;)

 

Jestli jsi Conste myslel screeny charů tak viz odkaz... jestli ne, tak se alespoř pochlubí­m :P . Je to nejstarÄí­ screen, který teÄ mám , naví­c jsem ho nefotil já... přes dva roky zpátky jsem si omylem vymazal ROÄko :P

 

oldschooltsi.th.jpg

1.rada: Daniis, nevim, Tomik, Kurtz, Balu, Arst, Jitula, Krom, nevim, Perth, FeeCh3ck, nevim, GuestGirl.

2.rada: nevim, PiXi, betr, Meggie

Link to comment
Share on other sites

Fajn quest, koneÄnÄ taky hráči musí­ něco udÄlat aby ty expy dostali :shifty:

...ale btw, je to UÄko, takže, bude ho možné dodÄlat i pozdÄji? ... a .. když pozdÄji, jestli se třeba vyřadí­ / aktualizuje otázka Kolikáté výroÄí­ slaví­ reborn?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Hezky eventik, dik :shifty:

 

jen bych mel namet na 2 patro (jestli bude podobne), jestli by nejaky strazce nemohl poradit kam jsem to chtel jit.

Link to comment
Share on other sites

Ahojky, pro nás, kteří­ jsme tu nebyli bÄhem eventu...dá se ta Äepka (kromÄ koupÄ) jeÄtÄ nějak zí­skat? ví­m, že nic neumí­, ale je celkem hezká :) ... a hlavnÄ ji jeÄtÄ nemám! :) Pokud dá, kde je to muzeum umí­stÄno prosí­m?

Link to comment
Share on other sites

Ahojky, pro nás, kteří­ jsme tu nebyli bÄhem eventu...dá se ta Äepka (kromÄ koupÄ) jeÄtÄ nějak zí­skat? ví­m, že nic neumí­, ale je celkem hezká :) ... a hlavnÄ ji jeÄtÄ nemám! :) Pokud dá, kde je to muzeum umí­stÄno prosí­m?

Event je stale pusteny, cepka pujde ziskat porad, jen funkci mit nebude.

Link to comment
Share on other sites

Pokud dá, kde je to muzeum umí­stÄno prosí­m?

DojdeÄ do Pronty na námÄstí­, půjdeÄ na jih až dojdeÄ ke Kafra Voting Staff ( port byalan, glast, atd. ) od ní­ se vydáÄ na jihojihovýchod a tam je warpí­k do domku, kde máÄ kopce zají­mavých NPC. Mluví­ se s nima levé tlaÄí­tko myči click + shift :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sice pozdÄji po eventu dalÄí­ho výroÄí­, ale chtÄl bych sem napsat podÄkování­ za 2. patro muzea.

 

Fakt sem se bavil při pokládání­ tÄch otázek a hlavnÄ při reakcí­ch na Äpatnou odpovÄÄ :P

"Kolik mám ve skří­ni Äapek, smazání­ databáze :) a ožral sem se s Kennym před založení­m Rebu??" Fakt dobrý otázky :)

Dí­ky

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...