Jump to content
Reborn fórum

Vypadek Rebornu


Mitheress

Recommended Posts

SkvÄlá práce grat co ví­ce dodat? Snad jen nenechat se odradit od tÄch, kteří­ tomu nerozumí­ a neví­ co to znamena starat se o server vÄe kolem a předevÄí­m dÄlají­ to z vlastní­ vůle ve svém volnu a pro lidi !!!

:omg: :omg: :omg:

:omg: :omg:

Link to comment
Share on other sites

Jojha, chví­Âľka napí¤tia dneska rano :sobik: , ale Äakujeme vÄetci, A na margo toho Äo napí­sal mithress, no, takých Âľudí­ poznám(aj keÄ takýto projekt som eÄte nerobil) a aj keÄ je to s nimi Âťažké, íşprimne, myslí­m že nie je až také dí´ležité koÂľkí­ Âľudia Äloveka naÄtvíş ale koÂľkí­ ho potečia. A preto skrátka a dobre, DiiiiiiiiiiiiiiiiiiK

Link to comment
Share on other sites

Mno peco procetl sem si tenhle topic a popravde ani nevim , z ceho vyplyva tvuj nazor, ze by se nekteri lide meli zamyslet nad svym chovanim.

Treba sem neco prehlidl nebo sem neco nebral za dostatecnej dukaz pro to , co pises:)

 

Kdyztak na to poukaz, at se vi co myslis.

Link to comment
Share on other sites

Připojuju se k mohutným dí­kům.

 

Co se týÄe Mithovy myÄlenky.. nejčastěji ji nechápou právÄ ti, kterých se to týká...

 

 

Mno, doufam, ze to nebylo na me:)(mne se to opravdu netyka), ale zase si rikam, ze na koho jineho jsi mohl reagovat, takze pokud jsi opravdu reagoval na me, tak te prosim o tom abys to prieste i rovnou na me smeroval.

 

 

Dekuju

Link to comment
Share on other sites

A druha vec, zase je tu podminka, ze jsi to smeroval na me, tak jsi ani nepochopil smysl meho textu. Ja chapu to, co peca napsal(myslenku, pointu, princip), jen nevim odkud cerpal:), nejspis ale jak uz nekdo uvedl to bude ICQ ci neco podobneho:)

Link to comment
Share on other sites

A druha vec, zase je tu podminka, ze jsi to smeroval na me, tak jsi ani nepochopil smysl meho textu. Ja chapu to, co peca napsal(myslenku, pointu, princip), jen nevim odkud cerpal:), nejspis ale jak uz nekdo uvedl to bude ICQ ci neco podobneho:)

Ovco ty jsi porad stejny :sobik: Hrajues tu dva mozna vice mesicu, ani se nedivim, ze nechapes :) Mluvim o dlouhodobem chovani jistych jedincu, kteri si mysli, ze jim bylo krivdeno a proto se snazi znechutit i tem ostatnim. Nekteri to jiz pochopili, jini zase si mysli, ze se jim krivdi na kazdem kroku. Prikladem tomu muze byt nedavno "delani tajnych uprav" o ktere jsem rekl jen nekomu. Bohuzel ani moje slovo, ze se tam nic nemenilo, jim nestsacilo a porad si tocili svoje. Ono unavuje, kdyz ti hodinu nekdo vypisu jak je to vubec mozne, a jak si to muzu vubec dovolit. Jestli se tohle delo k3dT kazdy den, tak ma hodne pevne nervy. Snad je ti to ted jasnejsi.

Link to comment
Share on other sites

ehm ... me to zase nejde -.-" je to upa to samy jako vcera =( ani Cp nejde -.-"

 

Hmm me to taky nejede, ale to bude nejspis chyba u poskytovatele, lepe receno O2, pac mi jede vse krom RO, CP a ICQ, jinak na strankach rebornu vidim ze server vpoho bezi a je online neco pres 300 lidi.

Link to comment
Share on other sites

Hmm me to taky nejede, ale to bude nejspis chyba u poskytovatele, lepe receno O2, pac mi jede vse krom RO, CP a ICQ, jinak na strankach rebornu vidim ze server vpoho bezi a je online neco pres 300 lidi.

 

Me to taky nejede :) jen urcity www a icq a RO vubec ;)

Zly O2 ;)

Link to comment
Share on other sites

HodnÄ zvláÄtní­... od O2 mám pravidelné výpadky asi každý druhý týden, už jsem si tak nějak zvykl a na infolince už mnÄ snad znají­ včichni operátoři... ale poslední­ dobou bez problémů a vÄera i dnes mi vÄe jede OK. Tak neví­m jestli jim v ří­dí­cí­m centru pobí­há uprchlá opice nebo co.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...