Jump to content
Reborn fórum

Vasuv beh


Lambisko

Recommended Posts

miesto obb a opb ste tam mohli dat gift boxy alebo este lepsie nic. :) a keby ta dyka sla normalne tradovat, tak by to par ludi nemuselo robit znova. inak chvalim pekny event.

No jo, ale na to už je pozdÄ.. představ si ty stí­žnosti zas.. jak vždycky.. =) No ale jinak. Hurá!! Jdu eventit, dí­ky =o*

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gift boxy loaded, no trade actived :)

 

Jinak tento event me opet presvedcil, ze hraci Rebornu jsou silne materialne zalozeni a v eventech nejde vubec o napad, ale co z toho ziskaji. Je to chyba GM teamu, ze tomu tak je, beru to na svoji odpovednost. Timto zacneme i odvykaci kuru. Jmena jako: "budou opb", "diky za opb", "gimme opb", atd se mi hnusi az dostavam vztek, ktery me donuti jednat v afektu. Jakozto z moci mi sverene samotnym k3, uvalim svou mstu na tebe, seznaz, ze jmeno me je BřŽH.

 

Troska melancholie :D

 

Ted vazne, je mi opravdu velmi lito, jak dokazete detaily znicit veskerou snahu. Jmena postav se tu uz jednou resila a ty vyse uvedene porusuji pravidla, pokud pujdu do dusledku. Priste neocekavejte radsi zadne odmeny.

Link to comment
Share on other sites

Priste neocekavejte radsi zadne odmeny.

Mithe řeknu ti to takhle, nápad je skvÄlej, je to zábavný, chudák novic mezi argioapama a tak, je mi ho lito =D

Ale k tÄm odmÄnám. KlidnÄ aÂť jsou eventy bez odmÄn, mnÄ to nevadí­, dÄlám to abych se pobavil ne si namastil kapsu. =) KaždopádnÄ, když budou odmÄny, promýÄlejte to předtí­m, aby pak jiní­ hráči nebyli zklamaní­ že nÄkdo za stejnou práci má to a jinej ono... Je to jako tehdy s Vánocema. 5 ORB, pak 3 a pak jedna... porovnejte si ty Äance, a to jak se asi museli hráči co za stejnou práci dostali o 4 ORB miř. Myslí­m že je to troÄku mrzelo. ToÂť vÄe k odmÄnám.. Doufám že Vás vÄeobecný chování­ nás hráÄu moc nenas...nenaÄtvalo.. :)

Jinak dí­ky za event, je to legraÄní­. :) Hurá hledat a hádat! :D

Link to comment
Share on other sites

Som za to aby boli pri eventoch odmeny, ale len nieÄo ako na vianoce ten ipod, alebo tak, nieÄo Äo by nerobilo niÄ, res. nieÄo s malou hodnotou, typu +1 luk, +0,5 % HP(ak sa da :D )...alebo nieÄo také, skrátka len aby to bolo jedineÄné. Inak sa dobrovoÂľne priznávam že som event robil dva krát, ale len pre to že tie itemy síş neprenositeÂľné, na Äalčie lovenie odmien som sa nechystal...(ostatne ma dosÂť prekvapila ÄtedrosÂť tohto eventu - zí­skal som na tom skoro toÂľko Äo na vianoce) Na druhej strane som sa skvelo zabavil (asi aj lepčie ako na vianoce) takže eÄte raz THX a inak, tie mena ma dostali.... :)

Link to comment
Share on other sites

Moc hezký event, docela sem se u nÄj pobavil:) Ale když mi novicka zabila nějaká potvora zrovna když sem správnÄ odpověděl a mnÄ tí­m zmizelo okýnko s indicií­, jménem npc i mapou, kde ho mám hledat, tak mÄ to teda docela naÄtvalo.

Ty odmÄny mi připadají­ až mc ÄtÄdré - myslí­m, že jde spí­Äe o to se pobavit než se napakovat.

A projdu si to jeÄtÄ jednou - chci si opsat ty hádanky a použí­t je v RP a taky chci mí­t pirátskou dýku i na svém hlavní­m íşÄtu, tam si shromažÄuju vÄechny vÄci a hlavu a tahle je bohužel nepřenosná:-/

 

Takže na závÄr - velice povedené, ale když už se jednou odmÄny rozjely, pak by mÄly zůstat tak jak sou. Když si to holt nÄkdo chce projí­t 20x, aÂť to udÄlá když ho to baví­...mÄ by to teda nebavilo.

 

DÄkujeme, že se o nás tak staráte, už nehraju a přiÄel sem jen kvůli eventu:)

Link to comment
Share on other sites

gift boxy loaded...

 

To znamena ze jsme je meli dostat nebo ne? Zacla jsem event jeste pred tim vypinanim a zase zapinanim eventu, na zacatku jsem naky dostala, ale na konci eventu nemam zadne veci v inventari....? Je to jenom otázka, neloudim odmenu navic :giggle:

 

Diky za event, moc pekne

Link to comment
Share on other sites

gift boxy loaded, no trade actived :P

 

Jinak tento event me opet presvedcil, ze hraci Rebornu jsou silne materialne zalozeni a v eventech nejde vubec o napad, ale co z toho ziskaji. Je to chyba GM teamu, ze tomu tak je, beru to na svoji odpovednost. Timto zacneme i odvykaci kuru. Jmena jako: "budou opb", "diky za opb", "gimme opb", atd se mi hnusi az dostavam vztek, ktery me donuti jednat v afektu. Jakozto z moci mi sverene samotnym k3, uvalim svou mstu na tebe, seznaz, ze jmeno me je BřŽH.

 

Troska melancholie :D

 

Ted vazne, je mi opravdu velmi lito, jak dokazete detaily znicit veskerou snahu. Jmena postav se tu uz jednou resila a ty vyse uvedene porusuji pravidla, pokud pujdu do dusledku. Priste neocekavejte radsi zadne odmeny.

 

 

Muj nazor je ten, ze odmena ano, v mensi mire, materialove zalozeni hracu rebornu bych zkrotil tim ze by eventy sli pouze jednou na ucet, a pokud ma nekdo potrebu mit veci co nejvic(OPB,OBB atd) necht si zalozi treba deset uctu, to jest kazdeho vec :), kdyz je to bavi. Narod cesky je strasne vynalezavy, vzdy si najde nejaky zpusob jak dostat to ci ono a nejlepe za to nic nedat. :giggle:

 

Jinak snad par lidi, kteri jsou poctivy a dokazi uznat snahu jinych lidi se snad vzdy najdou :)

Jinak super event, vzdy se najdou hraci, kterym se neco nelibi, a naopak hraci kteri jsou spokojeni, tech je snad vetsina :D

Link to comment
Share on other sites

JeÄtÄ kritika, ale ta se netýká jen tohoto eventu, ale celkovÄ:

 

BuÄ dávejte malé nebo žádné odmÄny, když to lidi dÄlají­ jen kvůli nim, je to smutné. Ale když už tam jednou odmÄna je, nemÄřte ji i přes to, že nÄkteří­ lidi to opakují­ stále dokola aby mÄli ví­c a ví­c. Tí­m, že odmÄnu pozdÄji sní­ží­te nebo zruÄí­te nepotrestáte ty, co už se napakovali, ale ty, co se k eventu dostanou pozdÄji a ti přijdou zkrátka. Je to vůči nim nefér. ToÂť vÄe.

Link to comment
Share on other sites

Takže na závÄr - velice povedené, ale když už se jednou odmÄny rozjely, pak by mÄly zůstat tak jak sou. Když si to holt nÄkdo chce projí­t 20x, aÂť to udÄlá když ho to baví­...mÄ by to teda nebavilo.

No 20x to asi nikdo prochazet nebude, ale 2x s 10ti dualama s tim ze je bude presouvas mezi npc (s hpckem) warpama a bordel mlatit dalsi adv. postavou .. to uz si predstavit dokazu.

Jak chceš vypnout funkci u 8OPB a 14OBB?

Pred chvili jsem ten event dokoncil (s prvni a zaroven posledni postavou) a dostal 1opb a par giftboxu .. dostat 1 nebo 8 ... :giggle:

 

Jinak k odpovedim .. lepsi by asi bylo, aby se toho co nejvic muselo vpisovat rucne a ne vybirat ze seznamu aby to nebylo resitelne zpusobem pokus/omyl tj. postupne vyzkousim vsechny varianty a jdu dal.

 

Ps: pochybuju ze to cele nekdo prosel sam jen s novicem, ale jinak peknej eventik.

Link to comment
Share on other sites

TeÄ mnÄ to napadlo a ani jsem o tom moc neuvažoval, tak mnÄ hned nekamenujte... ale:

 

Co takhle dávat za podobné eventy expy? (samozřejmÄ u tÄch noviců by to asi nebylo tak žádané) ... ale pár set tisí­c expů (tak jak je to v různých questech) jeÄtÄ nikoho nezabily a když je takový event jednou za 1/4 roku tak to s celkovým systémem nemůže ani hnout. A staří­ pařmeni s 99/70? buÄ už mají­ 10 dalÄí­ch adv charů a rozjí­ždí­ furt něco, takže by ty expy dostali jen jinde a nebo si ten quest udÄlají­ už jen pro zpestření­ a třeba pÄknou Äepku.

 

SamozřejmÄ, že je hnusné jak se včichni snaží­ urvat co se dá, aby nemÄli náhodou ménÄ, než ostatní­... ale... dÄlat proto eventy absolutnÄ bez odmÄny mi pří­jde dost drastické opatření­ (a... nebudem si nic nalhávat, asi by je ani moc lidí­ nedÄlalo)

Link to comment
Share on other sites

Jinak k odpovedim .. lepsi by asi bylo, aby se toho co nejvic muselo vpisovat rucne a ne vybirat ze seznamu aby to nebylo resitelne zpusobem pokus/omyl tj. postupne vyzkousim vsechny varianty a jdu dal.

Pri číslach to dokážem pochopiÂť, ale to by potom chcelo zmeniÂť trochu niektoré otázky, prí­padne to doladiÂť, lebo keÄ som to ičiel na jednom íşÄte tak hneÄ prvé NPC mi nechcelo vziaÂť odpovede(pisal som to v správnom tvare) a musel som huntit itemy a na druhom íşÄte mi tie iste odpovede vzalo bez problémov (možno preklik, ale aj tak je to zvláÄtne). Každopádne, myslí­m že tie odpovede nebol problém zohnaÂť na maine alebo v prote, že betr :giggle:

Link to comment
Share on other sites

Každopádne, myslí­m že tie odpovede nebol problém zohnaÂť na maine alebo v prote, že betr :giggle:

Nahodou ... vsechny pocetni jsem si poctive spocital sam ... :)

Link to comment
Share on other sites

event fajn:)

při tom restartu se zmÄnily nÄkterý otázky - to se mÄlo dle mÄ dí­t každej den....sic by to bylo horÄí­ na vymejÄlení­, ale dle mÄ by to pak bylo mnohem lepÄí­, nevědět, kterou z třeba 8 možností­ člověk dostane....

aspoř by lidi nemohli zí­skat odpovÄdi tak snadno...a museli by třeba i ví­c huntit ty nápovÄdy ( tam bych to dal tak, aby se to dalo nahuntit na dotyÄný mapÄ třeba - nebo typem zabij 20 poringu pak se vraÂť)....právÄ aby se zabránilo tomu, co jsem vidÄl tady doma a co mÄ teda pÄknÄ zklamalo - ségra vzala priestku a bÄhala s tÄma nováÄkama, odpovÄdi jim samozdřejmÄ řekla....to pak ztrácí­ vÄechen význam.... :) :)

 

nu...každopádnÄ pak dÄkuji vÄem, kdo využil mého obchůdku v novice zónÄ - EB se mi budou hodit:) bylo fajn vidÄt tolik lidí­, kterým nepadaly určité vÄci, zajásat, když mÄli možnost je vymÄnit za vÄc, která tam padala skoro po desí­tkách:) ani nevim, jak mÄ to napadlo, ale bylo to fajn - a né že bych nÄkomu ulehčil moc práci - ty EB musel stejnÄ nahuntit, aby za to mohl dostat vymÄnÄno :)

 

co se týÄe expů za event - to klidnÄ ano, v nějaké omezené mí­ře...podle obtí­žnosti a HLAVNÄ by to muselo bejt takový, aby jim nÄkdo nemohl řikat odpovÄdi, to je pak fakt trapný :)

k tomu by se dalo využí­t to výÄe - ne pří­mo hádanky, ale i miniíşkoly, který opravdu ta postaviÄka musí­ vykonat - sic by tam mohl nÄkdo pomoct, ale bylo by kladeno za důraz samostatnost...protože to, že ten, kdo dÄlá event tim ozpůsobem, že dostane do chatu výpis správných odpovÄdí­ a nÄkdo ho prowarpuje....takže asi tak

 

btw. snad kromÄ pungusů a pár vÄcí­ tam okolo se to dalo projí­t vÄechno JEN s novicem, i on je rychleÄí­ než hill wind...staÄí­ se umÄt vyhejbat a utí­kat....

 

každopádnÄ dí­k za event, je dle mÄ průkopnický a doufám, že vznikne na podobné bázi ví­c eventů, jen se mi ale opravdu nechce zakládat dalÄí­ a dalÄí­ novice!! :)

hezký den, přeje Vren

 

EDIT: opravený nějaký překlepy, psal jsem to rozespalej ráno xD

Edited by Vren
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tak jsem se zasekl u NPC jmenem Butie :teehee:

Opsal jsem si pismenka z napovedy, ale po dnu premysleni na to nemuzu prijit. Tim chci poprosit kdo Vasuv beh delal nedavno tak jestli by si vzpomnel a ja bych mu mohl poslat v PM ty pismenka jestli jsem si je dobre opsal, at tady nic neprozradim. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...