Jump to content
Reborn fórum

White Sniper


Tracy

Co?  

80 members have voted

  1. 1. Smazat ucet na foru

    • Smazat komplet!
      1027
    • Nemazat!!! Je s nim sranda
      12
    • Udelat z nej moderatora fora!
      13
    • Pohladit a poslat spat
      23
    • Jine navrhy? ...
      8
    • 0


Recommended Posts

Ale vemes si tyhle smejdy na Slovensko:) tady mame dost bordela uz :)

Proc? bude z nej predseda vady, zaznamem z fora ho ztrapnime tak, ze odstoupi a bude urednicka vlada , tj. lidi kterym nejde jen o koryta :)

jo a btw, Whiteee netrefil jsi spravnou moznoost

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

doufam ze me hned tak neodsoudite protoze jsem whitův bratr :) a ja mu rikal at na forko neleze kdyz je oblibeny jako nadrzeny pes na prehlidce kocek (from RD)

 

Ja myslim, ze toho cloveka neodsuzovali vsichni sotva sem prisel, ale tim chovanim a obsahem svych postu se spouste lidem velice znelibil.

Link to comment
Share on other sites

Ja myslim, ze toho cloveka neodsuzovali vsichni sotva sem prisel, ale tim chovanim a obsahem svych postu se spouste lidem velice znelibil.

 

ja si nechci nikoho znepratelovat ale snad muj maly nazor neuskodi :)

ja si myslim ze nechat ho byt by bylo inteligentnejsi a podle me jste ho k tomu chovani a obsahu postu vyprovokovali.... ale radsi uz mlcim :mellow:

 

btw: a to ze se tu tak posldni dobou na forku ochomita je ze nam momentalne nejde PC :rolleyes: takze kdyz to vydrzite a nechate ho brzy se zacne venovat hre...

Edited by Tao
Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper
To si White Sniper založil 1k accountů a naklikal to tam ? :teehee:

 

 

1. Mel jsem ban. 2. Proc bych hlasoval pro sve mazani? A za 3. hlasovalo 51 lidi a je tam prez tisic hlasu. Takze by te mohlo napadnout, ze si Tracy hral :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Je to tvuj topic a tva anketa. Jsi zani zodpovedny :rolleyes:

takze ten kdo topic s anketou zaklada muze dat libovolny pocet hlasu? no to jsou mi veci

a i kdyby 1000 = 1 --> 18 hlasu pro prvni variantu --> stale vede

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6
1. Mel jsem ban. 2. Proc bych hlasoval pro sve mazani? A za 3. hlasovalo 51 lidi a je tam prez tisic hlasu. Takze by te mohlo napadnout, ze si Tracy hral :rolleyes:

 

Hold hlas od nekoho se pocita vic ,)

Tomu se rika "demokracie".

Link to comment
Share on other sites

doufam ze me hned tak neodsoudite protoze jsem whitův bratr :rolleyes: a ja mu rikal at na forko neleze kdyz je oblibeny jako nadrzeny pes na prehlidce kocek (from RD)

to neni tim ze by byl neoblibeny ve hre a tudiz automaticky i na foru [nehlede na to ze nekteri uzivatele fora uz ani nehrajou:)].

je to spise tim ze se tu neoblibenost ze hry rozhodl povznest na vyssi uroven.

 

vysvetli mu prosim ze forum NENI chat, a ze NEMUSI reagovat na kazdej prispevek [ani na ten ktery na nej reaguje], pokud k tomu nema co rict. taky je dobre uvedomit si ze je lepsi psat jeden delsi prispevek, kde vyjadri svuj nazor a ma to hlavu a patu, nez pet postu o nicem. pokud na forum prijde v jeden den uz desatej krat zjistovat co je kde noveho, tak se stala nekde chyba. pokud na to vyzdy i zareaguje, tak se stala velka chyba. a pokud jsou to nesmysli ktere nekdy predvadel, tak se stane ban.

Link to comment
Share on other sites

Jsme v Offtopic. Tak dame pseudo post hunt vsak jsou vanoce... Tracy chybi mi tam moznost "Povesit za kule do pruvanu." Pro tu bych hlasoval moc rad. Jinak TAO uz jsem ti to psal. Uprimne te lituju. Mit tohle v baraku tak se rychle stehuju :)

spí­Ä zaÄnu brousit nůž, kdyby tu dal screen jak kudla Äouhá whitovi ze zad, tak z nÄho udÄlají­ nejmí­ř gmko :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...