Jump to content
Reborn fórum

White Sniper


Tracy

Co?  

80 members have voted

  1. 1. Smazat ucet na foru

    • Smazat komplet!
      1027
    • Nemazat!!! Je s nim sranda
      12
    • Udelat z nej moderatora fora!
      13
    • Pohladit a poslat spat
      23
    • Jine navrhy? ...
      8
    • 0


Recommended Posts

koukam ze white si zde vybudouval vazne dobou povest :D ve hre jsem mel tu cest potkat ho jen parkrat a neprisel mi nak zvlastni spis normalni hrac a ani na forku mi neprijdee ze nejak extra vycniva kdyz se podivate co nekteri jini pisou :) :) me to prijde spis jak kdyby se white stal obeti davove psychozy a stal se tak nedobrovolne obetnim berankem kolektivu :) :) :) chudak

Edited by fartesik
Link to comment
Share on other sites

To bolo skor tym, ze ostatni to vedia tak spravne davkovat aby az tak moc ludi nenastvali :) , aj ked to asi aj nanho trosku tak padlo, po dlhsom case konecne dianie na tomto servri :D , zaklad je v tom, nepostovat uplne vsetko naraz ale tak aby z toho clovek nemal problemy :D

Link to comment
Share on other sites

koukam ze white si zde vybudouval vazne dobou povest :D ve hre jsem mel tu cest potkat ho jen parkrat a neprisel mi nak zvlastni spis normalni hrac a ani na forku mi neprijdee ze nejak extra vycniva kdyz se podivate co nekteri jini pisou :D:) me to prijde spis jak kdyby se white stal obeti davove psychozy a stal se tak nedobrovolne obetnim berankem kolektivu :) :) :) chudak

 

kdyz nekdo za 24 hodin nahunti 60+ postu z kterych ma nejakou informacni hodnotu jeden [ten prvni v buildech], tak si troufam rict ze je nekde problem. nemyslim ze zakazat mu pristup na forum je dobre reseni, ale uz se stalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest White Sniper

Ja mam zakazany pristup na forum? :P

Jak psal ten borec : Jsem obet davove prichozy!! :) Takze vsichni na moje zprvu inteligentni zpravy reaguji a ja reaguji zase na ne, a tak vzniklo tech 60+ postu :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
ne, vážnÄ, proÄ radči nedrží­Ä krok a pusu?

 

Ja ti nvm, ale jsi si jistej, ze zrovna ty si ta vhodna osoba, ktera by mela neco takoveho psat? :P

Mas tu pres 400 postu a to jsi se registroval na forum 8.11.2008, ja tu nemam ani 400 postu a to jsem se registroval 24.1.2006.

Jako ja white snipera nebranim(ani pomalu nvm kdo to je), ale ze neco takoveho napises zrovna ty. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

A miltank ti zabudol povedat, ze si mas dat doprdele tu fotku z profilu. Tu si v komunite, ktoru tvori 95% chlapov. Ne na seznamke. Nikto na to neni zvedavy. Bez s tym na libimseti.

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6
a ja myslel ze je tu svobodny stat, nu cozz.. jinak mas pravdu miltanku jsem spamer. jen tech postu nemam 400 ale skoro 700

 

myslim ze Miltank je posledni clovek co ma komu co vycitat se spamem ...

mozna to na foru neni videt, ale musis taky brat v potaz to ze on dva roky nevedel co to forum je ... ve smyslu ze si ho max precetl pred spanim

 

a jeho spam na vt je legendarni ... o tom by se dalo mluvit hodiny ^_^ a nebo radsi ne

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
a ja myslel ze je tu svobodny stat, nu cozz.. jinak mas pravdu miltanku jsem spamer. jen tech postu nemam 400 ale skoro 700

 

Me se u tebe zobrazuje 403 prispevku. Ale tak co ja vim. :) No jestli si tu fotku chtel kvuli seznamovani se, tak si si tam mel dat fotku Brada Pita, ne tohle.

 

myslim ze Miltank je posledni clovek co ma komu co vycitat se spamem ...

mozna to na foru neni videt, ale musis taky brat v potaz to ze on dva roky nevedel co to forum je ... ve smyslu ze si ho max precetl pred spanim

 

a jeho spam na vt je legendarni ... o tom by se dalo mluvit hodiny ^_^ a nebo radsi ne

 

Vedel jsem co to forum je, jen jsem se radsi venoval expeni a hunteni, nez spamu na foru. Spam jsem si vynahrazoval na vt a jestli si ho nechtel poslouchat, tak si si vzdycky mohl dat mute, nebo odejit na jinej channel. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ti nvm, ale jsi si jistej, ze zrovna ty si ta vhodna osoba, ktera by mela neco takoveho psat? :)

Mas tu pres 400 postu a to jsi se registroval na forum 8.11.2008, ja tu nemam ani 400 postu a to jsem se registroval 24.1.2006.

Jako ja white snipera nebranim(ani pomalu nvm kdo to je), ale ze neco takoveho napises zrovna ty. ^_^

 

 

A miltank ti zabudol povedat, ze si mas dat doprdele tu fotku z profilu. Tu si v komunite, ktoru tvori 95% chlapov. Ne na seznamke. Nikto na to neni zvedavy. Bez s tym na libimseti.

SO MUCH WIN!! :) +over9000

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6
Spam jsem si vynahrazoval na vt a jestli si ho nechtel poslouchat, tak si si vzdycky mohl dat mute, nebo odejit na jinej channel. ^_^

 

legendarni =! spatny ... tak proc mute

 

ty se proste musis ohradit i proti "komplimentu"

Link to comment
Share on other sites

Me se u tebe zobrazuje 403 prispevku. Ale tak co ja vim. :) No jestli si tu fotku chtel kvuli seznamovani se, tak si si tam mel dat fotku Brada Pita, ne tohle.

 

 

Vedel jsem co to forum je, jen jsem se radsi venoval expeni a hunteni, nez spamu na foru. Spam jsem si vynahrazoval na vt a jestli si ho nechtel poslouchat, tak si si vzdycky mohl dat mute, nebo odejit na jinej channel. :)

 

Nezastavam se tady Dweepa, ale tuhle "popularni" foto soutez tady rozjel tusim nekdo jiny s tim, tzv. odhalovanim obliceju, ci co to bylo. Mi je to jedno, at ma kazdy fotku jakou ce ...

 

Co si pamatuju, tak mute na Milta byla casta vec ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Tvoje máma dává na seznamky obrázky Brada Pitta?

 

Si pis. A jeste mu primaluje prsa. ^_^

 

Jo, budu neuprimny idiot ktery tam da nejakou photoshopem upravenou fotku misto toho abych

nelhal a byl realista

 

Coz nic nemeni na tom, ze tohle seznamka neni. A kdyby byla, tak by si si tam mel dat jako spravny realista svoji fotku, ale zaroven pod to napsat, ze mas tak dve vily, tri medaky a jachtu. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...