Jump to content
Reborn fórum

Lovecka sezona


Mitheress

Recommended Posts

Souhlasim, trofeje netradovat a treba i mit ruznou cenu pro rozdilne lvly, aby meli sanci i novacci.

Nevidim duvod proc to komplikovat a "zjednodusovat" novackum. Vsak si kazdej muze vybrat ze spousty mobu jedne rasy.

Nyni budou undead, tak novacek muze jit na skeletony, zkuseny hrac pujde spis na necra, myslim ze homboti se v tomto vyzijou az az.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to mam ist usolovat DLko? :D

DL je undead?, ja myslel ze demon...

Myslel jsem homboti na low lvl mobech ... nebo jsem to spatne pochopil a zabiti treba jednoho necra se pocita jinak nez zabiti jednoho skeletona ?

Link to comment
Share on other sites

trofej rozhodne tradovat, bo tu hrajou aj support chary

 

A ono je tezke pak support charovi dat to co sis za trofej koupil? Jestli je to tvuj support char a trofejema si nasetris na nejakou vec za trofeje vymenenou, tak je to v cajku. Ale vykupovat trofeje mi prijde degradace na spotrebni zbozi....

 

Ale proti gustu zadnej disputat - stejne by se tradovaly veci za trofeje ziskane, takze je to asi fuk.

Link to comment
Share on other sites

stejne by se tradovaly veci za trofeje ziskane, takze je to asi fuk.

Ake veci za trofeje? Akoze do tohoto sa nejdem moc montovat, ale podla mna je ovela jednoduchsie zapracovat na nejakom buffe ktory ti da NPC ako spravit nekonecne (povedal som nekonecne? hmm, no mozno by sa to dalo osefovat, ale asi nie s tradeovatelnou hodnotou trvania... alebo zeby ano?) vela itemov, kazdy s inou dlzkou trvania... Vela stastia :D

Link to comment
Share on other sites

Nevidim duvod proc to komplikovat a "zjednodusovat" novackum. Vsak si kazdej muze vybrat ze spousty mobu jedne rasy.

Nyni budou undead, tak novacek muze jit na skeletony, zkuseny hrac pujde spis na necra, myslim ze homboti se v tomto vyzijou az az.

Byl to jen navrh, ale ber to tak, ze novacek nemuze si jit vlackovat napr. anoliany nebo podobne "vlackovaci" moby, kdezto starsi hrac, co ma treba sinXe, snipa, atd..., toho zabije mnohem vetsi pocet najednou. Takze ma vetsi sanci, ze tu trofej ziska. :D Protoze, jestli sem to spravne pochopil, tak je jedno jakeho moba z dane rasy zabijes, zapocita se ti stejne jako 1 :D

Link to comment
Share on other sites

Byl to jen navrh, ale ber to tak, ze novacek nemuze si jit vlackovat napr. anoliany nebo podobne "vlackovaci" moby, kdezto starsi hrac, co ma treba sinXe, snipa, atd..., toho zabije mnohem vetsi pocet najednou. Takze ma vetsi sanci, ze tu trofej ziska. :D Protoze, jestli sem to spravne pochopil, tak je jedno jakeho moba z dane rasy zabijes, zapocita se ti stejne jako 1 :D

 

To, ze jsou/budou nejaky trofeje me abbsolutne nezajima protoze rozhodne nemam v umyslu je jakkoliv huntit. Jen to co tu pises mi prijde trosku nelogicky. Tak cim vyssi lvl hrac ma tak at tim min dostava z mobu expu,protoze je prece silnejsi a dokaze jich rychleji zabit vic...

Link to comment
Share on other sites

Byl to jen navrh, ale ber to tak, ze novacek nemuze si jit vlackovat napr. anoliany nebo podobne "vlackovaci" moby, kdezto starsi hrac, co ma treba sinXe, snipa, atd..., toho zabije mnohem vetsi pocet najednou. Takze ma vetsi sanci, ze tu trofej ziska. :D Protoze, jestli sem to spravne pochopil, tak je jedno jakeho moba z dane rasy zabijes, zapocita se ti stejne jako 1 :D

parta novacku zabije high orca. parta hracu co tu hrajou x lex zabije valkyrku / mouchu / satana bo neco podobneho

parta novacku zabije jednoho moba z labu za hodinu, parta hracu co tu hrajou x lex zabije toho moba bez toho aby padla kapka potu

 

Chci tim rict ze se neda srovnavat novacek od tech "high level" hracu ani kolik toho zabijou to je jako kdyby si chtela davat material na gw nejake new guilde jen proto ze RNR / PFT / Lemonum se to schani mnohem lepe :D

Link to comment
Share on other sites

vyjimeÄnÄ souhlasí­m s tÄma se kterýma nesouhlasí­m, ale co to je za argument "já tu hraju mÄsí­c, ostatní­ 3 roky, takže chci abychom expili/huntili stejnÄ rychle a mÄli stejný eq" ... to už se tu kdysi řečilo v souvislosti s gw ne? staÄí­ se zamyslet a hned musí­ být jasné, která bije ne?

Link to comment
Share on other sites

vyjimeÄnÄ souhlasí­m s tÄma se kterýma nesouhlasí­m, ale co to je za argument "já tu hraju mÄsí­c, ostatní­ 3 roky, takže chci abychom expili/huntili stejnÄ rychle a mÄli stejný eq" ... to už se tu kdysi řečilo v souvislosti s gw ne? staÄí­ se zamyslet a hned musí­ být jasné, která bije ne?

to se tu resilo v souvislosti s BG, to si neplet.

ale fakt je ze RO je RPG hra, navic lvl based hra a tudiz se ocekava ze postavy na vyssim lvlu budou proste silnejsi a ucelovejsi nez ty na nizsim. pokud by to tak nebylo tak s prominutim mrdam na to a jdu parit neco smysluplnejsiho.

Link to comment
Share on other sites

Neslo to rict i jinak? A vubec, je topik, ve kterym by jsi nerejpal do veci ktere napadnou nekoho jineho? Nejak se mi prestavas libit :)

ja se nekdy nekomu libil?:) a jo, mozna to slo rict i jinak, ale me nenapadlo trefnejsi prirovnani a proto jsem se za to omlouval:x

nerikam ze lovecka sezona je spatny napad, rozhodne se mi libi ta moznost, i kdyz jsem se zatim lovu nezucastnil, tak to neznamena ze bych chtel nejak extra na tom napadu hledat chyby. ale proc by meli byt starsi hraci postihovani za to ze maji vetsi lvl a zabiji vic potvor dane rasy v kratsim case? nebo aspon tam ten prispevek dle meho miril, pokud ne tak se omlouvam.

 

a ted trocha OT: aaa nebude OT, byl jsem v tom odstavci sproste, proto odpovim PMkem :)

Link to comment
Share on other sites

Ok ok, presvedcili ste mne... nema smysl tu vubec rikat svuj nazor, protoze ti ostatni "chytrejsi" vam to omlati o hlavu...

Nikdo nemuze domyslet vsechno do detailu, tak staci rict co a co a ne hned zacit vyvadet :) Clovek si mysli, ze ho napadlo neco dobreho a ostatni to odmitnou, uz si zacinam zvykat, asi moje napady stoji za prd :)

 

A navic, jestli se dobre pamatuju, tak neco podobneho bylo pouzito pri velikonocnim eventu pri vyrobe pomlazky, tak nvm pro by to neslo i tady :)

Link to comment
Share on other sites

to se tu resilo v souvislosti s BG, to si neplet.

ale fakt je ze RO je RPG hra, navic lvl based hra a tudiz se ocekava ze postavy na vyssim lvlu budou proste silnejsi a ucelovejsi nez ty na nizsim. pokud by to tak nebylo tak s prominutim mrdam na to a jdu parit neco smysluplnejsiho.

Tak za prve nikdo Te nenuti tuto hru hrat :)

Za druhe mam pocit ze i zde plati nejaka pravidla, jako suporter by jsi to mel vedet

Za treti domnivam se ze by jsi mel zvazit v jakem duchu se zde hodlas vyjadrovat.

Za ctvrte pokud jsi se omlouval, to je uz pozde, priste misto omluv bych pouzil "edit"

Za pate jsem prisny proto by GM Team mel zvazit tvuj postih :)

Link to comment
Share on other sites

Tak za prve nikdo Te nenuti tuto hru hrat :)

Za druhe mam pocit ze i zde plati nejaka pravidla, jako suporter by jsi to mel vedet

Za treti domnivam se ze by jsi mel zvazit v jakem duchu se zde hodlas vyjadrovat.

Za ctvrte pokud jsi se omlouval, to je uz pozde, priste misto omluv bych pouzil "edit"

Za pate jsem prisny proto by GM Team mel zvazit tvuj postih :)

sice OT ale beru na vedomi.

1) mas pravdu, nenuti, presto tu hraju. proc?

2) plati

3) zvazuju to s kazdym dalsim postem

4) search cudl:

...Keby odo mna na icq permanentne niekto chcel nejaku pomoc, casom ma asi mrdne. Z casu na cas pomozem/naboostim rad, ale moja trpezlivost, cas a chut pomahat su obmedzene....
No a potom su tu este ludia, ktori GW nehrali pred zmenami, nehraju ich po zmenach, ale tak jak sa do toho mrdali predtym sa do toho mrdaj i ted. :)
Jak rikal Tracy: "pockat si pred arenou na staty, dvojity SP, dvojitej atak, probehnout stringama a mrdnout asuru a ven"... aha takhle to ma vypadat?

5) precedens

Link to comment
Share on other sites

Tak bychom mohli udelat jednu vec, od ted bychom se mohli zacit chovat jako lide, psat zde slusne atd.

Pokud by tomu presi jen nemohlo tak byt, nezbyde nic jineho nez zacit odmnenovat :)

preci... ja vim ze sem oblibeny, ale tak... ovladej se :P

a psal slusne, slova "s prominutim" sem na rebu videl tak maximalne o svatcich :P

Link to comment
Share on other sites

Zkousel nekdo kombinaci karta + drsny vyraz ? zda se mi ze to nefunguje a jeden rusi druhy ... s kartou jsem napr. dostal 0,9% s drsny vyrazem 0,8 a kombinaci 0,9 ... podotykam 77 lvl a expy jsou z anuba a jeste je to sedici char... ty expy nevm kolik presne muzu to rict jen v %

 

edit: bez karty a bez vyrazu 0,8 :laughing1:

 

edit2: tak se mi zda, ze pres TU to asi nefunguje ;)

Edited by Cendik
Link to comment
Share on other sites

Zkousel nekdo kombinaci karta + drsny vyraz ? zda se mi ze to nefunguje a jeden rusi druhy ... s kartou jsem napr. dostal 0,9% s drsny vyrazem 0,8 a kombinaci 0,9 ... podotykam 77 lvl a expy jsou z anuba a jeste je to sedici char... ty expy nevm kolik presne muzu to rict jen v %

 

edit: bez karty a bez vyrazu 0,8 :harhar:

 

edit2: tak se mi zda, ze pres TU to asi nefunguje :)

Podotykam (ako uz v inom threade, ale pre istotu, ak by si to uz nahodou cital tak pardon, anub NIE JE undead race, ale len undead ELEMENT, a tie bonusy platia len na RACE. Takze tolko, funguje teda asi len ta karta (ak je to am mut, inac je 0.9 prirastok vysvetlitelny tym ze mas prirastok o nejaku strasnu stotinu vacsi ako 0.8)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...