Jump to content
Reborn fórum

Vypadek Rebornu


Mitheress

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mne je to tak jedno, nekdo(nebudu jmenovat radsi) na nas tesne pred uzavrenim serveru pustil draky a vsech 8 charu, co sem tam mel umrelo(pak se objevilo server odpojen) takze ja sem smirenej s tim, ze az to naloguju, tak budu stestim bez sebe.

Link to comment
Share on other sites

Jediny co vime, ze mi to v putty napsalo pred hodinou, ze se server vypina. Mohlo to bejt cokoliv, nevim jestli to byl kenny. Takze server nebezi, cili se na nej nemuzu pripojit, abych to nahodil.. Nechci kazit nikomu sobotni vecer, pac ocekavam od ostatnich to same :)

 

 

PS 19:28: Uz to pinguje tak zkusim jestli to pujde :)

 

edit 19:29: tak uz to zas nepinguje :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pekny grat, grat, mne tam padaji jen ty priblbly knizky, ale az se zase uklidnim tak tam zajdu(naivko, zas vyplacas tunu yellow bijou aby ti spadlo 5 sacred scripture)jsem proste pan luckeru

Link to comment
Share on other sites

Pekny grat, grat, mne tam padaji jen ty priblbly knizky, ale az se zase uklidnim tak tam zajdu(naivko, zas vyplacas tunu yellow bijou aby ti spadlo 5 sacred scripture)jsem proste pan luckeru

 

Tohle byl můj Ätvrtý ring co mi tam padl. Nvm jak je to teÄ s rollbackem, ale kdysi dávno byl i nÄkolik hodin :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Restart neni potreba. Vcera se v racku menil hardwarovej firewall pac stavajici uz nestihal.

 

edit: zrejme nekdy dneska presunu Reborn na druhej server. Vypadek bude cca 1 hodina nez se prekopiruje XEN image serveru.... IP adresa zustane stejna, takze patchovat neni treba.

 

edit: zmigrovano

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych timto podekovat Kennymu za uspesne presunuti "potvurky", a jeho znamemu za umozneni umisteni an jeho server.

A samozrejmne za usporu financnich nakladu spojene s pronajmen serveru :)

By bylo možná vhodné kdybychom "potvůrku" pojmenovali jinak :P

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...