Jump to content
Reborn fórum

Vypadek Rebornu


Mitheress

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Urcite jste si uz vsimli, ze posledni dobou z niceho nic vypadne herni server vcetne vsech nasich webu. Muze za to zatuhnuti celyho virtualniho serveru (neco jako kdyz si nainstalujete VMWare a date do nej treba linux) bohuzel nikde se nic nenapise proc se tak stalo. Tudiz plan je takovej - davam potvurce jeste jednu sanci - zmenil jsem ji pocet cpu na 1. Pokud se stane ze server zatuhne znova, tak bud: preinstaluju virtualizacni software na VMware ESXi, nebo premigruju potvurku na jinej server kde taky bezi KVM a uvidime jestli se to bude zasekavat i tam.

Link to comment
Share on other sites

Urcite jste si uz vsimli, ze posledni dobou z niceho nic vypadne herni server vcetne vsech nasich webu. Muze za to zatuhnuti celyho virtualniho serveru (neco jako kdyz si nainstalujete VMWare a date do nej treba linux) bohuzel nikde se nic nenapise proc se tak stalo. Tudiz plan je takovej - davam potvurce jeste jednu sanci - zmenil jsem ji pocet cpu na 1. Pokud se stane ze server zatuhne znova, tak bud: preinstaluju virtualizacni software na VMware ESXi, nebo premigruju potvurku na jinej server kde taky bezi KVM a uvidime jestli se to bude zasekavat i tam.

To jsem takovy zavislak ze na to prijdu prvni? k3dt jeste jednou se omlouvam jestli jsem byl pricinou probuzeni...

Tak snad uz si da potvurka rici...

Link to comment
Share on other sites

zavislaku :) pokud vidis, ze server nejede, zalez zpet do postele a spi dal :D

On chtel urcite lovit homboty a zjistil ze server nejede .. to muselo bejt sklamani .. jit spat bez ulovku. :D

Link to comment
Share on other sites

To jsem takovy zavislak ze na to prijdu prvni? k3dt jeste jednou se omlouvam jestli jsem byl pricinou probuzeni...

Tak snad uz si da potvurka rici...

nejsi ale ja zjistil ze Pranyr to stihlo udelat tak jsem to nehrotil :D

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

To jsem takovy zavislak ze na to prijdu prvni? k3dt jeste jednou se omlouvam jestli jsem byl pricinou probuzeni...

Tak snad uz si da potvurka rici...

copak o to zes budil kennyho to chapu a schvaluju, kdyz uz se k podobnemu skozeni neda presvedcit Kubik, ale ze budis me kterej to nemam jak nahodit, vis jak se spatne budiky hazi primo z okna?

Link to comment
Share on other sites

pac je to tak nejlepsi... kvuli zaloham a vzdaleny sprave (kdyz se se serverem neco stane - napr. nepodarenej upgrade kernelu tak to muzes snadno z dom0/kvm opravit aniz bych musel jezdit do Prahy a slozite to resit).

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

preju si aby to padalo kazdej den... a ja si tak mohl porad neco prat ><' btw tahle chyba byla dohledana a bude opravena...

A prejes si dobre, mam pocit blizkej jistote ze tahle chyba (mrtva obluda a dobihajici timer skillu kterej kvuli cemusi chtel visual data) je to co dela ty neodchytitelny errory memory managera jak neco prepisuje odfreeovanej blok...

 

Edit: tak ne, tak to byl "jen" clone. Ale aspon ten casem snad opravim.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Aktualni vyjadreni k problemu s UPC:

 

Vážený zákazní­ku, včera 31. 8. 2011 v době od 22:00 CET došlo u koncových zákazní­ků UPC ke zpomalení­ nebo přerušení­ konektivity do sí­tě Master Internet. Důvodem bylo zrušení­ peeringového propoje ze strany UPC, pří­stup k serverům ze všech ostatní­ch sí­tí­ zůstal neovlivněn. Na základě vstří­cné komunikace ze strany ostatní­ch partnerů jsme dnes ráno výrazně navýšili alternativní­ trasy a neprodleně jednáme o definitivní­m objemu spolupráce. U některých zákazní­ků UPC lze stále pozorovat částečné zpomalení­ konektivity, tento nedostatek by však měl být definitivně odstraněn v řádu hodin, nejpozději během zí­třejší­ho dne. Tí­mto vyjádření­m dementujeme jakékoliv zprávy o tom, že se jedná o důsledek selhání­ některého z našich sí­Âťových zaří­zení­. Děkujeme za pochopení­ a omlouváme se za způsobené nesnáze. Master Internet, s.r.o. email: info@master.cz http://www.master.cz/ Pokud si nepřejete zasí­lat informační­ sdělení­ tohoto typu, odškrtněte prosí­m v zákaznickém informační­m systému (master.cz/cis) položku "posí­lat zprávy emailem".
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...