Jump to content
Reborn fórum

Predstavenie novych GM


Glorf

Recommended Posts

Zdravim Vas,

najprv by som rad napisal ze neviem ci je to spravne miesto na tuto temu..ak nie tak ju presunte pls.

 

Ja som (opat) zacal na rebe asi 2 tyzdne dozadu a stalo sa mi ze prisiel za mnou nejaky clovek a zacal mi nieco vykladat o tom ze sa mu nepaci nazov mojej party (co sa mi za tych predchadzajucich 3,5 roka nestalo :) )..tak som mu prirodzene viac menej slusne vysvetlil ze to absolutne nieje jeho problem a ze .nech si ide po svojom..nasledovala veta ktoru si pamatam do teraz: "Tak sa idem poradit s GM." a ja ze /hmm ?

Tak som si tam sadol a cakal .. do minuty od jeho odlogu prislo nejake GM.. opakujem nejake..kedze z tych novych nikoho nepoznam a prakticky ma prinutilo si nazov party zmenit..problem s tym nebol a vec sa vyriesila.

 

Takze bol by som rad keby sem vedeli nove GM nieco o sebe napisat ja nvm kludne bydlisko, ci studuju/kde, pracuju/kde, zaluby, ako dlho hraju/hrali/nehrali RO pripadne sympatizacia s konkretnou guildou :devil2: a podobne..na inych forach som to videl a prislo mi to super vediet o svojom GM na serveri co to..

danke :)

 

edit: prirodzene radi by vsetci vedeli aj vek nasich GM.. :)

Edited by Glorf
Link to comment
Share on other sites

Takze bol by som rad keby sem vedeli nove GM nieco o sebe napisat ja nvm kludne bydlisko, ci studuju/kde, pracuju/kde, zaluby, ako dlho hraju/hrali/nehrali RO pripadne sympatizacia s konkretnou guildou :devil2: a podobne..na inych forach som to videl a prislo mi to super vediet o svojom GM na serveri co to..

danke :)

 

edit: prirodzene radi by vsetci vedeli aj vek nasich GM.. :)

 

Nechces po me nahodou rovnou i rodne cislo popripade presnou adresu nebo jak casto si menim ponozky? :)

Napad si nemel spatny, ale podal jsi ho takovou formou, ze se tobe fakt zpovidat nebudu :)

Link to comment
Share on other sites

No jako nápad to není­ Äpatný, ale přeci jen myslí­m, že vÄci z osobní­ho života nemusí­me vědět - jako bydliÄtÄ, jestli studuje a tak mi moc k niÄemu není­ :-) Ale neÄkodilo by vědět ty vÄci k RO, nemuseli bychom vědět zrovna postavy, ale staÄí­ jen jak dlouho hráli + sympatizace s gildou, a ten vÄk by taky nebyl Äpatný :devil2:

Anakin: já třeba hraji skoro 4 roky, což je myslí­m dost dlouho :) a stejnÄ neví­m, kdo (kromÄ 2) ty nová GM jsou, prostě proto, že jsem se s nimi jeÄtÄ nemÄla tu Äest bavit :)

Link to comment
Share on other sites

já bych si zase anonymnÄ postÄžoval na to, že si moc vyskakují­ a dycky mi vyhožují­ za něco, co dÄlám bÄžnÄ (dÄlal sem :devil2:) nÄkolik let

 

presi trafil si klinec po lebeni tak ti poviem..ale tak clovek si zvykne..

to gms:ludia nemyslite si ze ja som z tych ktory by otravovali gm s hlupostami..sme predsa dospeli ludia, no nie? :) a osobne si myslim to ze gmka ako take na nejakom serveri sa daju prirovnat k verejnym cinitelom v RL (viete poslanci, primatori atd) a o nich su bezne volne dostupne informacie..nic s tym nespravite .. ste celebrity :) kazdy vas pozna..len skoda ze nie osobnejsie..lebo nick o cloveku vela nepovie.. :/

 

edit: casto zabudam bohuzial a zabudol som este reagovat: nazov party bol "hovnosmrdi" co si myslim ze je v celku priatelne vyjadrena myslienka..potom som tu partu zmenil na "fekaliesmrdia" ale ani to sa nepozdavalo..tak som zvolil konzervativnejsi nazov: "parta1205"

..ano, zas originalna parta..yea!

 

edit2:

když vydrží­, http://www.reborn.cz/gm bude tu vÄk :)

ale nějaký dří­vÄjÄí­ char by neuÄkodil, já třeba ví­m jen o dvou newGM kdo byli ( doufám )

 

tu je priklad o com som hovoril..crowlyho a desta som poznal aj predtym elliannu detto ale o tychto: Aslay, Ayori, Essex, Frozt, Mitrandir, Viator viem dost malo..mozno az na frozta ak je to ten frozt .. , co je skoda :/

Edited by Glorf
Link to comment
Share on other sites

... osobne si myslim to ze gmka ako take na nejakom serveri sa daju prirovnat k verejnym cinitelom v RL (viete poslanci, primatori atd) ...

DÄkuju, právÄ jsi mi sní­žil IQ o nÄkolik desí­tek bodů. :devil2:

 

OhlednÄ představení­, bych to tak nehrotil, jsme ve zkuÄební­ dobÄ. Až budeme najisto, možná bych o tom já osobnÄ uvažoval, teÄ rozhodnÄ ne :)

Link to comment
Share on other sites

DÄkuju, právÄ jsi mi sní­žil IQ o nÄkolik desí­tek bodů. :)

 

OhlednÄ představení­, bych to tak nehrotil, jsme ve zkuÄební­ dobÄ. Až budeme najisto, možná bych o tom já osobnÄ uvažoval, teÄ rozhodnÄ ne ;)

 

ok..s tym suhlasim..sry nvdel som ze ste este v skusobnej..kedze som videl gm zaradenie tu na fore.. :)

 

edit:

Ono sa o nich casom svet dozvie, kto a co su zac, ci chcu alebo nie :)

A kym vyjdu s pravdou von, mozeme si o nich tvorit vlastny nazor ;-)

 

no prave..ono sa to moze este vypomstit :devil2::)

Edited by Glorf
Link to comment
Share on other sites

...

Zas to prirovanni k RL :/ ... chces na rebu odevzdavat do "rebornacke kasy" cca 90% vseho co ziskas (jako platis v RL, pokud teda nestudujes) ?

Kazdopadne bych taky rad vedel u nekterych GM o koho se jedna. :)

Pokud te nenapada jiny nazev party, je to hodne smutny.

Link to comment
Share on other sites

Zas to prirovanni k RL :/ ... chces na rebu odevzdavat do "rebornacke kasy" cca 90% vseho co ziskas (jako platis v RL, pokud teda nestudujes) ?

Kazdopadne bych taky rad vedel u nekterych GM o koho se jedna. :)

Pokud te nenapada jiny nazev party, je to hodne smutny.

 

to s tymi verejnymi cinitelmi sa nemysli ten komu ja davam peniaze..za a) som student za b) verejny cinitel sluzi ludom..ci za odmenu alebo nie nieje podstatne, predsa..tu sa jednalo uplne o nieco ine :)

 

proste neriesme moje metafory ci co to bolo..treba pochopit pointu :)

Link to comment
Share on other sites

DÄkuju, právÄ jsi mi sní­žil IQ o nÄkolik desí­tek bodů. :P

nechci aby to vyznÄlo nějak blbÄ, ale napadlo mÄ "no harm was done", když si člověk dobrovolnÄ dá takový nick v komunitÄ, kterou tvoří­ pár rozumných lidí­ a mraÄna... no... !@#$%^&*-tů :)

 

a to jako ne že bys byl hloupý... ale spí­Ä... odvážný, nebo si to jen nedomyslel do konce... ví­Ä jak ne? :)

 

el edito: spoléhat na inteligenci lidí­ (jeÄtÄ k tomu na internetu)? hele nechci ti kazit krásnou myÄlenku... ale wake up! :)

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

nechci aby to vyznÄlo nějak blbÄ, ale napadlo mÄ "no harm was done", když si člověk dobrovolnÄ dá takový nick v komunitÄ, kterou tvoří­ pár rozumných lidí­ a mraÄna... no... !@#$%^&*-tů :)

To ví­Ä, spoléhám na vači vzdÄlanost v cizí­ch, aÄ třeba v podstatÄ mrtvých jazycí­ch... :) Naví­c vzhledem k domnÄnce toho, že jste dospÄlí­ lidé, předpokládal jsem inteligenci alespoř takovou, která dovoluje přeluÄtit cizí­ slovo... =) (bez jeho prznÄní­!!)

Link to comment
Share on other sites

DÄkuju, právÄ jsi mi sní­žil IQ o nÄkolik desí­tek bodů. :)

 

OhlednÄ představení­, bych to tak nehrotil, jsme ve zkuÄební­ dobÄ. Až budeme najisto, možná bych o tom já osobnÄ uvažoval, teÄ rozhodnÄ ne :)

 

btw sry, nemal som v umysle niekoho zhadzovat,..teda nepredpokladam, ze verejny cinitel by sa vyznacoval implicitne nizkym iq :P niektori su az priliz chytri..preto tolko kradnu :)

a toto zas nemyslim ako metaforu na gmka..ok? ;)

Edited by Glorf
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...