Jump to content
Reborn fórum

Mam prani... :)


Mitheress

Co bych rad videl na Rebu co nejdrive?  

117 members have voted

  1. 1. GM zamerte se prosim na tohle!

    • Rozsireni huntu - moznost pridat nove
      37
    • Dodelat script BG
      14
    • Rozsirit ucka
      7
    • Pokracovani Reborn koncilu
      8
    • Dodelat konecne nove GD
      31
    • Spustit new world
      46
    • Zapracovat na implementaci 3rd class
      44
    • Vic narazovych eventu
      10
    • Zavest guild mesta
      16
    • Pridat nove questy na cepicky
      21
    • Nedelat radsi nic, stejne to je ku neprospechu
      3


Recommended Posts

marwel viem ako sa po pocita a posuva , videl som tieto vecicky len si to neviem predstavit na rebe , + sam ked do toho vidis tak vies ze 3rd budu oproti adv. charom viac menej bohovia ... ale nema zmysel to riesit aj tak tie chary nebudu tak skoro

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvni by se mel udelat ten new world...uz tu byl a prace je teda minimum.

3rd jsou na rebu je ted uplna blbost...jsou tu dulezitejsi veci a prace na nich je hodne narocna proto bych je urcite dal, ale az budou hotove dulezitejsi veci.

GD bych na nejakou dobu sundal z huntu, dal je tem co maji hrad a potom az budou nove dal je zase z huntu a ty nove z hradu. (pvm hraci nemusite na tohle prosim odpovidat, vydrzite to chvilku bez)

hunty, ucka, cepice...rekl bych ze to nespecha tak moc

Link to comment
Share on other sites

Velice rad bych ale upozornil ze new world je prave spojeny s prichodem renewal a 3rd classu, mobove tam maji 99+ lvl a itemy ac upravene efekty, tak popisky zavadejici.

Ja pro 3r classy vidim dve reseni:

wipe - komplet nova mechanika znamena novy zacatek

reborn^2 - novy server a ten ukaze co je zabavnejsi :)

3. moznost - cekat

Link to comment
Share on other sites

Velice rad bych ale upozornil ze new world je prave spojeny s prichodem renewal a 3rd classu, mobove tam maji 99+ lvl a itemy ac upravene efekty, tak popisky zavadejici.

Ja pro 3r classy vidim dve reseni:

wipe - komplet nova mechanika znamena novy zacatek

reborn^2 - novy server a ten ukaze co je zabavnejsi :)

3. moznost - cekat

4. moznost reseter stat/skill

5. moznost reseter na 1/1 :)

Link to comment
Share on other sites

wipe - komplet nova mechanika znamena novy zacatek

reborn^2 - novy server a ten ukaze co je zabavnejsi :)

3. moznost - cekat

wipe je nedobrý protože pak by se mohlo ukazat ze to neni dobre a predchozi zkusenosti postup atd. by byly v ...zelenem hajku¨

 

pripadny reborn dva by se jevil jako nejschudnejsi pro spechaly, ale i pro pozdejsi zavedeni

Link to comment
Share on other sites

reborn^2 - novy server a ten ukaze co je zabavnejsi :)

Ked chcete testovat renewal a veci s tym spojene, toto mi pride ako najlepsia volba.

Zapnut "test" na mesiac-dva, k/k/k rate, npc co predavaju usable stuff, par skusobnych WoE (Len preboha uz ziadne FE) a uvidi sa. Imo by ti tam tak 200 ludi naliezlo a to by nebol problem zistit, co ako funguje a ci to funguje spravne.

Link to comment
Share on other sites

Takze ja som bol za nove GD, new world a implementaciu 3rd classov, ale..

 

Ked chcete testovat renewal a veci s tym spojene, toto mi pride ako najlepsia volba.

Zapnut "test" na mesiac-dva, k/k/k rate, npc co predavaju usable stuff, par skusobnych WoE (Len preboha uz ziadne FE) a uvidi sa. Imo by ti tam tak 200 ludi naliezlo a to by nebol problem zistit, co ako funguje a ci to funguje spravne.

 

..suhlasim s rodixom. Najlepsi test je riady pwning na gw. Tam sa realne ukaze co a ako hrat..

Link to comment
Share on other sites

Tak 3rd classy bych určitě dří­ve nebo pozdÄji přidal, už jen proto, že je to posun do nových rozmÄrů RO a asi by to na Reborn i přihnalo nové lidi. Přece Reborn nezůstane pozadu s ofic updaty, nebo jo?

UrčitÄ bych je ale hodil do test serveru dří­ve než na Reborn a potom bych na Reborn asi zavedl resetera na lvl 1/1 (přecejen renewal je něco jiného)

Asi by to byl takový nový zaÄátek (něco jako wipe ale dobrovolný a zázemí­ by lidem zůstalo). Lidi by možná i zase expili v partách jako kdysi a celkovÄ by to mohla být sranda... expit noobí­ky od zaÄátku.

Link to comment
Share on other sites

Äauky,

 

hlasovala jsem pro rozÄí­ření­ huntů, battlegroundy a guild mÄsta (neví­m přesnÄ, co si pod tí­m představit - ale lí­bilo by se mi rozÄí­ření­ nápadu s obyvatelnými domeÄky).

 

Možná pár zmÄn už ve vÄcech, které tu jsou, upravit ceny v Tuzexu (asi vÄc názoru - prostě nÄkde přidat a nÄkde ubrat) a přidat tam nějaké vÄci.

 

Lvl 5 mapky by mohly padat z ví­ce mvpek nebo by mohly padat na malou Äanci z mobu - podobnÄ jako lvl 6 mapky.

 

Ví­ce domeÄků s pÄkným interierem a ví­ce lidí­ ve friendlistu.

 

S pozdravem a dÄkuji za skvÄlý server

 

Starynka

Link to comment
Share on other sites

samozrejme jsem hlasoval za GD, ale i guild mesta a pokracovani koncilu mi znelo zajimave.

3rd se bojim jak cert krize, pockal bych jeste nejakej ten mesic [nebo rok] nez to bude vic balanced a pak mozna pomalinku zkousel na testu. i kdyz je pravda ze by to asi pritahlo nejvic hracu ze vsech koutu RO komunity, ale rozhodne bych s tim nespechal. a kdyz tak nad tim premyslim, pokud by se nikdy nezavedli, tak se imho nic nestane.

 

s uckama a huntama si na me neprijdete, bohuzel jsem nikdy nepropadl jejich kouzlu. a ani BG v podobe dle poslednich navrhu moc neverim.

 

narazove eventy jsou sice fajn, ale radeji bych byl za nejake ty mini instance po vzoru koncilu. idealne roztridene pro party ruznych levelu a charu [i kdyz predpokladam ze se podobne veci u nas nevyuzivaji moc casto, ale sam za sebe muzu potvrdit ze kdyz uz se nejaka parta rozhybe tak spolecny uspech v hracich zanecha o to vetsi dojem].

 

jinak dekuji za tu anketu a ze GM tymu zalezi na tom co si hraci preji.

Link to comment
Share on other sites

Ahojky, hlasovala jsem sice pro zapracování­ zavedení­ 3rd Class, ale pokud by to mÄlo být za cenu wipu, tak ne dí­ky... Jsem si jistá, že bych nebyla jediná, kdo by v okamžiku wipu přestal RO hrát. Přece jenom nejsem jední­m z TOP hráÄů, takže mám pořád Äeho dosáhnout i tak a koneÄnÄ se mi zaÄí­ná dařit si i horko tÄžko huntit potřebný equip, natož expit postavy... a je nás ví­c takových. Takže pokud byste dali wipe, spousta lidí­ by odeÄla a to by byla Äkoda ne?

Když už by to tu mechaniku ovlivnilo tolik tak proÄ nejde dát možnost jednoho resetu statů/skillů na postavu? Je to jednoduÄÄí­ než wipe, lidem by zůstaly lvly i nahuntÄné vÄci, ale mÄli by něco nového. SamozřejmÄ by to ale musela být jednorázová nabí­dka, na zkouÄení­ různých buildů je tu test servr ;-)

Link to comment
Share on other sites

ked sa pusti new world tak bych dal i renewal ale tak tym padom by museli byt aj 3rd classy ako rad by som videl co to urobi ale tak wipe by na rebu asi odradil par hracov...resp za 2-3 mesice by bolo zase jasne znatelne kto kde hral a posun lvl bude taky isty ako toe teraz :)

Link to comment
Share on other sites

Oa: tohle je spojene s nasazenim renewal klienta, teda aspon ja stim ziju :) Pokud vis / umis to implementovat bez vetsich zasahu do eatheny, pomoc jenom uvitame.

 

to wipe: v zadnem pripade o nem neuvazuji, jen jsem napsal moznosti jak je vidim. V podstate jsem nadtim ani jeste nepremyslel jakou cestou bych se vydal. Kdyz se podivam na kupu prace, kterou zdarne odkladam a kupu prace, kterou to prinese, tak si nejsem jisty, jestli jsem clovek na spravnem miste.

 

to reseter 1/1 adv - tento napad se na GM foru probira uz delsi dobu, ja osobne jsem pro, resi to spoustu dotazu ohledne resetnuti skillu/statu protoze se nekdo uklikl a moznost maji vsichni stejnou. Problem vidim v tom, ze to na Rebu nikdy nebylo a GM team byl vzdy k takovym zmenam silne averzni.

 

to new world: vsichni jste videli, ze script pro quest zde je, podhoubi v klientu i na serveru je rovnez implementovano, ale poucen z predchozich nezdaru, si chci tyto lokace poradne projit a ujistit se, ze vse je udelano na 100%. Dalsi vec, kterou mnozi z vas nejspise nevidi je mnozstvi uprav, ktere je treba udelat.

 

Tento topic mi jasne rika, kde jsou priority hracu a ja se tim hodlam ridit. Je zbytecne delat neco, oc neni zajem.

Link to comment
Share on other sites

Celou anketu beru pozitivne, sam sem hlasoval pro GD.

Akorat u tech 3rd classu mam pocit, ze vetsina lidi co pro ne hlasovali.

V tom vidi jen nejaka nova povolani.

 

Edit:

Trouble :)

Taky zkusim bejt pozitivni. 1.1.2011 Cesko skupuje dluhopisy Recka, Cesky statni dluh = 0 KÄ neuveritelne se stalo skutecnosti.

Edited by Rasho
Link to comment
Share on other sites

Ty 3rd classy jsou IMO nejvetsi vyzvou pro GM.

 

A pokud by se podarily realizovat, formou high rate testserveru tak by to urcite pritahlo MRAKY novejch hracu.

A kdyby se to podarilo nejak implementovat do rebornu tak by to bylo vitezstvi celeho serveru.

 

Uz vidim ten reklamni baner - Reborn - server, který jde s dobou.

 

(edit: odstraneny hrubky)

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Ty 3rd classy jsou IMO nejvetsi vyzvou pro GM.

 

A pokud by se podarili realizovat, formou high rate testserveru tak by to urcite pritahlo MRAKY novejch hracu.

A kdyby se to podarilo nejak implementovat do rebornu tak by to bylo vitezstvi celeho serveru.

 

Uz vydim ten reklamni baner - Reborn - server ktery jde z dobou.

Kdyz uz tak "s dobou".

3rd je vyzva, ale do blizke budoucnosti bych to nechal jen vyzvou ... myslim ze se da reborn zlepsovat v mnoha jinych smerech a 3rd bych nechal az na dobu, kdy budou mit GM dost castu na nejruznejsi testovani a budou vyresene "mensi" zmeny jako GD.

Link to comment
Share on other sites

Me bude uplne stacit,kdyz se GM (potazmo admin/i) budou vzdy ridit zdravym rozumem a logikou pri zmenach v SVN apod. Vzdy jsem mel rad,kdyz nekdo uznal,ze takova a takova uprava nic nikomu neprinese ba spis akorat nasere lidi a znechuti jim to hrani (tim nemyslim skakni MvP pres warp a jiny ochcavacky proti kterym jsem stale a porad).

1)wipe by mi nevadilo,alespon bych to uz definitivne mohl povesit na hrebik

2)reseter by se mi taky libil,vzdy jsem chtel jinou wiznu,ale silu expit novou nemam a ani cas neni + ty nektere zmrsene buildy diky upravam apod

3)3rd nemusim a nevidim na tom nic zvastniho to uz se mi vic libi 1rd class (doufam ze se to tak pise,myslim ty postavy pred advaced),tam to bylo vyrovnany a zabavnejsi

4)co smrtelne nenavidim a dela se mi z toho blbe,jsou questy typu "prines XY hovadin a bez za tim a tim na konci sveta" :)

Link to comment
Share on other sites

Ikdyby 3rd classy dostaly nejvic bodu, nemohly by se stat prioritou. Z obycejnyho duvodu - ze proste nejsou :) Ani na kRO to jeste nemaj dokonceny, s kazdym patchem to upravujou a snazej se to vyvazit. Navic kompletne nova herni mechanika? To je hudba hodne vzdaleny budoucnosti, a to nemluvim o dopadech na nas server, ale ciste z technickyho hlediska. Momentalne nema smysl ani premejslet o tom co bude, nikdo nevi kdy, v jaky forme a jestli vubec to v eAthene bude. A verte mi, tohle neni neco co bychom zvladli implementovat sami. Myslim si vsak, ze az tu bude ta moznost prechodu na Renewal, ze se to zvazi a nespusti se to dokud si GM tym nebude jistej, ze to prinese vic dobrych veci nez spatnych. Strach z toho mit nemusite :)

Link to comment
Share on other sites

1rd class (doufam ze se to tak pise,myslim ty postavy pred advaced)

Takhle se to urcite nepise :)

first, second, third, fourth, ... do 20 stejny, neboli 1st, 2nd, 3rd, 4th, ...

 

Koca: presne tohle jsem si tu chtel precist :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...