Jump to content
Reborn fórum

kdo co studuje?


JohniX

Recommended Posts

Zatí­m pracák :D

 

Ale Scio testy mám íşspÄÄnÄ za sebou, takže se rozhoduju mezi třema oborama na UHK FF :)

 

Filozofie :)

 

Archivnictví­-historie :)

 

PoÄí­taÄová podpora v Archvinictví­ :)

 

JeÄtÄ teda neví­m který si vyberu, ale vezmou mÄ vÄude...doufám že nebudou mí­t přednáÄky už od půl jedné :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

VUT FEKT K/TLI :)

Já myslel že jsi dÄlal informatiku na masárnÄ :)

 

Ako vidim budem tu v mensine, studujem psychologiu. O rok budem mat mozno aj papier takze sa mozte desit uz teraz :)

To pro tebe musí­ být každý druhý z rebornu potencionální­ vrah :-D

 

Abych jen netlachal tak dÄlám střední­ průmku, obor elektrotechnika.

Link to comment
Share on other sites

Lidí­ z VUT tu je hodnÄ, protože mají­ nejví­c volnýho Äasu :teehee:, napří­klad já se k RO v týdnu vůbec nedostanu :)

Ja kdyz byl na VUT .. no tak radsi ne :) .. napriklad ja se od RO v tydnu vubec nedostanu. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lidí­ z VUT tu je hodnÄ, protože mají­ nejví­c volnýho Äasu :teehee:, napří­klad já se k RO v týdnu vůbec nedostanu :)

 

To není­ tak úplně pravda...na naÄem oboru máme výuku od Po do Pá, v Po do 19.30, v Ut do 19...mám pokraÄovat? +samý protokoly, íşkoly...a jelikož jsme mladý obor, tak na netu vÄechno není­ :rolleyes: já jsem ráda, když se k RO dostanu o ví­kendu jednou za 2 týdny ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja kdyz byl na VUT .. no tak radsi ne :) .. napriklad ja se od RO v tydnu vubec nedostanu. :P
To nám poví­Ä ve Ätvrtým semestru .. chceš spoÄí­tat projekty? Myslí­m, že by na to prsty na rukou a nohou dohromady nestačily ;)
Link to comment
Share on other sites

To nám poví­Ä ve Ätvrtým semestru .. chceš spoÄí­tat projekty? Myslí­m, že by na to prsty na rukou a nohou dohromady nestačily :P

Co je ve ctvrtym semestru? Ja uz mam VUT za sebou, sice jen Bc. protazeny na 4 roky, ale ke spokojenosti mi to staci. :)

Pokud pocitas jako projekt vec kterou vytvoris za 1 odpoledne tak souhlas, ale pokud bys bral jen to co zabere fakt hodne casu, tak toho zas tolik neni ... i kdyz na jiny fakulte to muze bejt uplne jinak. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...