Jump to content
Reborn fórum

nejlepsí­ poznamka ve skole


JohniX

Recommended Posts

Kdo ří­ká, že to bylo na základce? 6 tří­da=prima na gymplu, ale nevěděla jsem, jestli včichni ví­, co je to prima, tak jsem to napsala takhle...A na pivo jsme chodili, jak jsem napsala, když jsem byla starÄí­ --- septima/oktáva (neboli 3. a 4. roÄní­k)

ahaa gymplacka :) to stacilo rict, vsak nam uz by to doslo ci by jsme si to vygooglili xD

Link to comment
Share on other sites

tk tedka jsem asi pred tydnem dostal...nevenuje se hodine,je otocem zady k tabuli a vyhriva se natopeni...pry je mu zima upozornuji rodice aby zasli se synem k doktorovi ;):):):)

30.1 2010 v 21:08 Mitheress JohniX 1. trest jail, nevhodne poznamky pri restartu

 

Ja zadnou nikdy nedostal, ale v posledni dobe je musim davat, skoda ze se to neposila rodicum.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Konecne sem nasel to co sem hleda :P Tady naleznete (pote co prectete/preskocite "ukazkovy pracovni tyden spravce site" ) prehled nejzajimavejsich zazitku, ktere sem mel tu moznost na stredni na vlastni kuzi zazit a ucastnit se jich :P fakt to stalo zato:) autory prispevku jsou moji byvali spoluzaci. ps: neni to muj blog

 

http://ppp.nnoovvaakk.sblog.cz/humor/

 

zejmena doporucuji clanky: deam party a radio v meotaru :)

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

s kamosem sme dali dohromady poznamky :o a kazda stala za to

 

Kamos 6 trida pred hodinou prirodaku vzal ucitelce orla a strcil ho do radiatoru a vysledek

 

pozn: Strká ptáka mezi topná tÄlesa. :D

 

No a druhá se stala mÄ při hodinÄ matematiky když sem tužkou pí­chnul do spolužaÄky jestli nemá gumu :D

 

pozn: Pí­chá spolužaÄku, nemá gumu :D

 

a pak dalsi pri ÄJ sem dostal pÄknou poznamku

 

pozn: Adam chodí­ celý týden nepřezutý , argumentuje to tí­m že je teprve středa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Neni to poznámka ale taky to stálo za to.

Na střední­ spolužák propadal v pololetí­ z Elektrotechniky, snažil se, ale učitelka si na nÄj trochu zasedla. Nedal se naučil se a na konci roÄní­ku mÄl zavÄreÄné zkouÄení­ nenachytala ho na niÄem, a tak mu tedy nakonec tu 4 dala, když mu vracela studijní­ index prohodila:

,,RosÂťo ty jsi hodny kluk, ale potřebujeÄ občas POHONIT!"

Ten výbuch smí­chu v tří­dÄ 30 kluků si asi dovedete představit a co nás nejví­ce bavilo byl její­ připitomÄlý výraz :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Tohle není­ zrovna poznámka, takže trochu OT, ale opravdu se to ve Äkole stalo, tak se to sem trochu i hodí­ :blink:

Jeden kluk se vymočil kamarádovi na obedÄch do eÄusu který odnesl domů.

Druhý den dolí­tla do Äkoly jeho matka, jelikož zjistila co se stalo a komentovala to slovy:

"Máte Ätestí­, že to snÄdl můj starej, jinak bych si na Vás stÄžovala!" :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...