Jump to content
Reborn fórum

nejlepsí­ poznamka ve skole


JohniX

Recommended Posts

ono s tim tracy je pruser.. aspon to tak funguje na nasi SPSE kounicova brno.. ze kdyz te profesor nenahlasi ze mas slabsi prospech (rozumej propada ale hlasi i pri prumeru 3,1 napr.) a tobe jeste neni 18 (ze mu to podepises primo kdyz se mu to hodi..) .. tak to musi vedet tvoji rodice (podpis pri tr. schuzkach), a kdyz te nenahlasi a pak jsi na propadnuti tak s tim ma pak ten profesor velke problemy protoze spravne by te propadnou nemel nechat kdyz neinfrmoval pisemne rodice..

Edited by frostsilenec
Link to comment
Share on other sites

Asi tak druhá tří­da ZŠ: při rozdávání­ vysvěděení­ v pololetí­ jsme se spolusedí­cí­ dÄlali bordel, dostali napomenutí­ tří­dní­ho učitele a chudinka spolužaÄka se z toho rozbreÄela, tak žádný nedostala, ale já jo.

Asi tak Ätvrtá tří­da ZŠ: při hodinÄ hudební­ výchovy venku jsme se spolužákem nehráli na flétnu a mí­sto toho dÄlali bordel, až se paní­ učitelka rozbreÄela a utekla do kabinetu, kam se jí­ pak Äel zbytek tří­dy omlouvat; zbytek hodiny odpadl.

Oktáva: ředitelská důtka za "sní­ženou pracovní­ morálku"; z hodin TV na zimní­m stadionu jsme na francouzÄtinu ve Äkole pravidelnÄ docházeli pozdÄ, nÄkdy i vůbec.

Link to comment
Share on other sites

Kamarádova: Hází­ bonbóny z okna a ohrožuje tí­m kolemjdoucí­ na chodní­ku.

 

Situace se mÄla tak, že skuteÄnÄ vyhodil bonbón z okna nacházeje se v pozici, ze které nevidÄl na chodní­k, a íşdajnÄ trefil do hlavy samotného pana ředitele, který také poznámku napsal.

Link to comment
Share on other sites

Jedna spoluzakova ze stredni : v hodinach bez dovoleni blouma po tride. Ten stejny spouzak od ucitele dejepisu : pri hodine dejepisu si hraje s propiskou, jako by nevedel co ma delat.

A jinak na stredni bylo premistovani rozlicnych predmetu z nasi tridy ven pred skolu na chodnik zcela bezne :)

Link to comment
Share on other sites

no tk ja dostal napr....brouka si v hodine fyziky,a pri tom spi.. :) nebo hazi po tride CD tk ze stripky letaji vsude a ohrozuje kolektiv tridy...smal se panu reditelovi ze upadl na schodech a ani mu nepomohl vstat a nemel ani kuraz se mu omluvit :D:):)

btw.....nakonec samotny redietel uz me znal :) takze mi rekl at si z toho nic nedelam ze to se stava bezne ze kdyby spadla ona pani ucitelka co mi poznamku napsala tky by se smal jk divej :) ''nikdo ji nemel rad''ani samotny pan reditel :devil2:

Link to comment
Share on other sites

A pod tim drza si mame predstavit sexualni haraseni? ;)

 

Nn bylo to spí­Ä takové kamarádské chování­...v 6. tří­dÄ jsem se k nÄmu chovala jako ke kamarádovi (tykání­ a Äkádlení­)... když jsme pak byli starÄí­, tak nám stejnÄ řekl, že mu máme tykat a chodili jsme s ní­m mí­sto hodin na pivo :);)

Link to comment
Share on other sites

Nn bylo to spí­Ä takové kamarádské chování­...v 6. tří­dÄ jsem se k nÄmu chovala jako ke kamarádovi (tykání­ a Äkádlení­)... když jsme pak byli starÄí­, tak nám stejnÄ řekl, že mu máme tykat a chodili jsme s ní­m mí­sto hodin na pivo :);)

 

a co bylo potom po pive? ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Nn bylo to spí­Ä takové kamarádské chování­...v 6. tří­dÄ jsem se k nÄmu chovala jako ke kamarádovi (tykání­ a Äkádlení­)... když jsme pak byli starÄí­, tak nám stejnÄ řekl, že mu máme tykat a chodili jsme s ní­m mí­sto hodin na pivo :);)

ste chodili s ucitelem na pivo pocas vyucovani? na zakladce?

Link to comment
Share on other sites

Prvni trida 3ti den.

Zalozen sesit zvlastnich domacich ukolu.

Zvlastni domaci ukoly jsou trestem za nepekne chovani.

 

Kazdy den sem mel alespon jeden. Protoze sem byl raubir a vyrusoval sem. Nepsal jsem domaci ukoly, nedelal cviceni, opisoval od spoluzacky mlatil se se spoluzaky atp.

 

15den 1 rocnik ZS Poznamka v sesitu zvlastnich domacich ukolu.

Dnes si Honza sam rekl o zvlastni domaci ukol, pry by ho stejne dostal tak at to ma za sebou...

Link to comment
Share on other sites

nepamatuju si ze bych nekdy ucil na zakladce, ale ten popis na me zcela sedi :)

 

Kdo ří­ká, že to bylo na základce? 6 tří­da=prima na gymplu, ale nevěděla jsem, jestli včichni ví­, co je to prima, tak jsem to napsala takhle...A na pivo jsme chodili, jak jsem napsala, když jsem byla starÄí­ --- septima/oktáva (neboli 3. a 4. roÄní­k)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...