Jump to content
Reborn fórum

Pvp turnaj


Essex

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Whisper: s tema divakama se o tom premejslel taky ale ja videa tocit neumim. Napadlo me zridit po dobu turnaje nejakeho "oficialniho" kameramana ale ten napad je zatim v me hlave a uvidime, jak ho vubec realizuji.

 

 

Ja bych se na to jako divak taky rad kouknul. Busde mozny si nekam sednout bokem a shlednout bitku takrikajic s prvni rady?

Link to comment
Share on other sites

Ja bych se na to jako divak taky rad kouknul. Busde mozny si nekam sednout bokem a shlednout bitku takrikajic s prvni rady?

 

Podle mÄ se buÄ majk nauÄí­ s frapsem a vegasem(což je otázka pár hodin) a nebo to zůstane veřejnosti nepří­stupno :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Nase zapasy natacat budem...viac slubit nemozem.

 

Inak nejaky divaci live pri zapasoch, to si vcelku neviem predstavit. Aby ti tam na screene pobehovalo dalsich 30 ludi, ked aj za nejakou prekazkou, to je nemyslitelne. A sedenie ako na hokeji sa v ROcku realizuje docela tazko.

Link to comment
Share on other sites

dostanou GM hide a status ze nebudou moct nic delat krome hybani se :air_kiss:

Nechcem byt voci tym ludom protivny, ale urcite vies, ako to je ked je GM v hide. Kam sa postavi, na ten hex sa proste neda postavit. A ked na to klikas, tak postavicka beha zmatene okolo. Predstav si, ze ti tam pobehuje 30 lidi v GM hidu a na kazdy treti policko nemuzu kliknout.

 

Ne. S tymto nesuhlasim. Nech sa zucastnia a uvidia to z toho faktickeho prveho radu, alebo nech si stiahnu videa. Daj mi 1 ucet, kde bude GM hide a nic ine a vsetky zapasy okrem nasich ti natocim z GM hidu. Nase za hernu postavu.

Link to comment
Share on other sites

Inak nejaky divaci live pri zapasoch, to si vcelku neviem predstavit. Aby ti tam na screene pobehovalo dalsich 30 ludi, ked aj za nejakou prekazkou, to je nemyslitelne. A sedenie ako na hokeji sa v ROcku realizuje docela tazko.

 

No ja si to teoreticky predstavit dokazu takto.

 

Jako jeden zpusob me napada toto: Upravit mapu areny v editoru tak aby byla ohranicena vyvysenou chodbou tak jako je v emproomu v jednom z gw hradu.

 

Jako druhy zpusob me napada vytvorit item vstupenka za 10k zeny , ktery zabezpeci majiteli po dobu turnaje neviditelnot (cloak) podobne jako je to v pripade rozhodciho GM.

 

 

Samozrejme nevim jaky je o event zajem, ale pokud se prihlasilo vic jak 3 skupinky tak by to mohlo byt moc pekne.

Link to comment
Share on other sites

Nechcem byt voci tym ludom protivny, ale urcite vies, ako to je ked je GM v hide. Kam sa postavi, na ten hex sa proste neda postavit. A ked na to klikas, tak postavicka beha zmatene okolo. Predstav si, ze ti tam pobehuje 30 lidi v GM hidu a na kazdy treti policko nemuzu kliknout.

 

 

Ale tim editorem by slo prece pridat nejake mantinely ne? Existuje prece neco takoveho jako je editor map pro ro ne?

Link to comment
Share on other sites

Jestli chces ten turnaj tak moc videt, tak nebude jednodusi, nez vymyslet takovedle ptakoviny na nej jit?

 

Oprav mÄ, jestli se mýlí­m, ale když tam půjde, tak snad uvidí­ jen ty zápasy, kterých se bude íşÄastnit, ne? Já bych řekla, že jemu jde o to, vidÄt vÄechny, nejen ty, na kterých pří­mo bude, a to je myslí­m jaksi nemožné, kdyby se jen zíşÄastnil. Fuj, takový krkolomný vÄty, ale snad chápete, co chci ří­ct :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Jestli chces ten turnaj tak moc videt, tak nebude jednodusi, nez vymyslet takovedle ptakoviny na nej jit?

 

 

No to by bylo samozrejme reseni, ale jenom castecne, protoze bych nevidel ty zapasy ostatnich.

Skusim se nekam vmacknout (timto vyzivam sve stare zname a pratele aby mi dali vedet jestli maj v teamu misto) ale to vis dlouho sem nehral a tezko obstojim v konkurecni hracu kteri by vekove mohli byt moje deti.

 

edit 2 essed: jsi rychlejsi nez ja :air_kiss:

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Ale tim editorem by slo prece pridat nejake mantinely ne? Existuje prece neco takoveho jako je editor map pro ro ne?

Ked ti tam da niekto mantinely, tak dianie v strede areny neuvidis. Ta arena nebude na pol screenu predsa. Nevymyslajte picoviny a radsej na ten turnaj chodte, alebo si pockate na videa. Tak by som to videl ja.

 

K tomu GM hidu som sa uz vyjadril...to robi bordel. Pamatuju GW ked mi jedno GMko stalo vedla wizny na precastu v jednom z aldebaranskych hradov a ja som skoro za tu hodinu rozmlatil klavesnicu aj mys, ked som okolo toho hexu kde sedel pobehoval jak vocas stale horu dolu, doleva doprava.

Link to comment
Share on other sites

Ked ti tam da niekto mantinely, tak dianie v strede areny neuvidis. Ta arena nebude na pol screenu predsa. Nevymyslajte picoviny a radsej na ten turnaj chodte, alebo si pockate na videa. Tak by som to videl ja.

 

K tomu GM hidu som sa uz vyjadril...to robi bordel. Pamatuju GW ked mi jedno GMko stalo vedla wizny na precastu v jednom z aldebaranskych hradov a ja som skoro za tu hodinu rozmlatil klavesnicu aj mys, ked som okolo toho hexu kde sedel pobehoval jak vocas stale horu dolu, doleva doprava.

 

No ja bych to videl tak ze si pockam na ten napad napise GM, pokud teda nejsi ted jeho tiskovym mluvcim.

 

Nevyhody svych reseni si uvedomuji, ale zaroven si myslim ze zpristupneni turnaje pohledem z tribun by uvitali jak hraci turnaje tak i divaci jako sem treba ja kteri se chteji podivat jak to tam krute ruluje rodix a spol.

 

btw: budou ligy? A B C? Protoze si nedovedu predstavit co tam asi tak budou delat hraci co nemaji ani Advanced Classy.

 

2ALL hele nebrerte to tak ze se tu snazim prudit a kazit vam zabavu, to v zadnem pripade neni mym cilem, ja tu jen nahlas premyslim a pisu sem sve myslenky o kterych si myslim ze by mohly byt uzitecne... je to verejne diskuzni forum tak diskutujme ne? :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Mna este napada, co keby niekto vybavil nejaky live streaming, sopcast alebo to si rovnou zarezervujme slot v STV a CT. Nech sa na to mozem pozerat v Full HD kvalite na domacom kine s pukancami a pivom.

Nebo jeste vic! Rezervujem hospu s projektorem, budeme to tam vysielat, opijeme sa a potom si navzajom fanusikovske tabory rozbiju huby.

 

To by bylo solidni reseni, mohlo by se to vysilat streamem rovnou z rebornu :))

Hele rodix nic osobniho, me proste jde o to abych se na to mohl podivat i behem turnaje.

 

2GM ja chapu ze to co si tu vymyslim je slozite a neni na to cas. Ale do budoucna by to mohlo byt zajimave.

Budete mit pomocne rozhodci nebo se spolehate na zeleznou funcnost skriptu?

Link to comment
Share on other sites

Souhlasim s tvym navrhem trouble, v editoru de udelat ze treba po celem okraji bude jednopolickova cara ve ktery budou moc cumilove chodit (k hracum se nedostanou, kuli druhe jednopolickove care po ktere chodit, ani stří­let nejde) A to ze neuvidi deni ve strede neni tak strasna prohra, kdyz stejne potom budou video od uzasneho mistra rodixe tkerej nechce aby to zive pozoroval i nekdo jinej.

Link to comment
Share on other sites

ja vas nechapem , na gw chodit nechcete ale gw riesite , na turnaj ist nechcete ale vidiet ho chcete .. aky je rozdiel v tom ze ho uvidis na zivo z obmedzenim , alebo si pockas 3 hodiny a po turnaji uvidis kazdy zapas z kempu v lepsej kvalite ... videi bude tolko ze nebudete stihat pozerat..

rnr budu mas svojho kameramana , u nas to bude rodix , ja a bohvie kto este .. nikto vam nebrani spravit si tym ist tam trosku si zabojovat , nieje hanba to tam prehrat ale hanba je pisat tieto blbosti o pozerani .. nechces hrat nemas tam co oxidovat , pochopil by som este keby pisal rodix , silv , alebo niekto ze odohraju zapas a potom ide niekto iny , maju 10 minut volna a chcu sa pozerat ako prebieha zapas medzi inymi , ale cumiet ludia co su lenivy si spravit partu v ziadnom pripade .. tento turnaj je pre ludi co si chcu v poohode zabojovat mimo GW , nie pre lenivych bridilov co spamuju forum a su lenivy si spravit partu a pockat 3 hodiny za videjkom

Link to comment
Share on other sites

Budte jednou chlapi a udelejte to a la Hollywood:

sundejte equip, odlozte zbrane, zadne kyticky a listecky a lahvicky a rozdejte si to s poor buildy...

nejsem socanka a ne ze bych neprala nekomu nadupanej equip, ale takhle by se ukazalo, kdo jak rok az dva stavel buld a ne, co mu kdy venoval kamos z gildy :)

(jasne ze vim, ze si planujem build uz i s equipem, tak me nekamenujte)

a neberte to ani jako návrh, jen by se mi to proste libilo

Link to comment
Share on other sites

Budte jednou chlapi a udelejte to a la Hollywood:

sundejte equip, odlozte zbrane, zadne kyticky a listecky a lahvicky a rozdejte si to s poor buildy...

nejsem socanka a ne ze bych neprala nekomu nadupanej equip, ale takhle by se ukazalo, kdo jak rok az dva stavel buld a ne, co mu kdy venoval kamos z gildy :)

(jasne ze vim, ze si planujem build uz i s equipem, tak me nekamenujte)

a neberte to ani jako návrh, jen by se mi to proste libilo

wat?

Link to comment
Share on other sites

Neuvidi deni v arene neni tak strasna prohra, kdyz stejne potom budou videt video od nekoho, kdo do toho dost vidi - rodixe a jinych kameramanu, kterych bude stejne dost

Ja viem, ze si to chcel nastylizovat nejak takto, ale len pre istotu, aby to okrem mna spravne pochopili aj ostatny.

Link to comment
Share on other sites

mno nvm na CzechRu to tučim natáÄelo jedno GM, které to zároveř organizovalo. Tak jak tak tam to GM musí­ být, aby mohl posuzovat jestli nÄkdo neporuÄuje pravidla (vyhýbání­ se boji, zakázaný skilly,...), takže pokud by to určité GM, které to bude mí­t na starost, natáÄelo, tak prosí­m, ale představa nějakých ÄaÄků co na to Äumí­ se mi nelí­bí­ z nÄkolika důvodů...

 

1. Pokud budou mí­t volnost pohybu, bude problém, že nepůjde jí­t na nÄkterá polí­Äka, a pokud by takových lidí­ bylo hodnÄ, mohlo by to být velice nepří­jemné!

2. Když volnost pohybu nebude a budou jakési mantinely, tak se tomu bude muset podří­dit velikost PvP areny, což je dost hloupé. Přece jen arena musí­ být dostateÄnÄ velká, aby bylo kam ustupovat, postupovat, kudy obí­hat cizí­ kemp a hlavnÄ aby se na zaÄátku mohly party (byÂť ve spÄchu) naboostit aniž by je už z kraje screenu drtil high wizard se sniperem...

3. DalÄí­ vÄc je, že se tohoto dá využí­t ve prospÄch hrají­cí­ party (ří­ct na VT, pozor chce na vás jí­t zezadu champ není­ až takovej problém). OÄekával bych že byste při pozorování­ jeÄtÄ chtÄli vidÄt lidi v hidu/cloaku, Äí­mž by se toto dalo zneuží­t o hodnÄ ví­c.

Link to comment
Share on other sites

wat?

To už rovnou můžou včichni dostat 99/70 postavu, kde si zvolí­ staty/skilly dle libosti a vybrat si ze základní­ho equipu, jak to bývá na woe tournamentech. Nikdo by se nemohl vymlouvat na equip, Äpatný build a zvýčila by se určitě i íşÄast.

Diváci by byli fajn, jak to nÄkdo psal, mohli by chodit po celém obvodu areny.

A když už je to event, tak každý tým by Essex představil, kdo co hraje atd.

Link to comment
Share on other sites

Kdo chce vidiet, co sa deje na WOE, musi na tie WOE chodit, alebo si pockat na videa.

 

Preco by to malo byt pri turnaji inak? Na WOE ti tiez nebehaju ludia v GM hidu a nescoutuju, co kde ako kedy kto robi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Budte jednou chlapi a udelejte to a la Hollywood:

sundejte equip, odlozte zbrane, zadne kyticky a listecky a lahvicky a rozdejte si to s poor buildy...

nejsem socanka a ne ze bych neprala nekomu nadupanej equip, ale takhle by se ukazalo, kdo jak rok az dva stavel buld a ne, co mu kdy venoval kamos z gildy :)

(jasne ze vim, ze si planujem build uz i s equipem, tak me nekamenujte)

a neberte to ani jako návrh, jen by se mi to proste libilo

 

WTF?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...