Jump to content
Reborn fórum

Pvp turnaj


Essex

Recommended Posts

to co napisal Gracy znie dobre a bolo by to vyrovnane, slo by dost o postavenie vlastneho buildu a o tom ako kto vie hrat a nie o tom ako kto dlho hra. Takto by sa mohli presadit ludia co prisli z inych serverov nedavno alebio zaciatocnici a urcite by to bolo divacky zaujimavejsie

+1. Myslim ze pre Gm by to nebol problem spravit 1 NPC ala jobchanger a 2 NPC ala eq changer kde by bolo na vyber ..:]]]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Turnaj guild/part je o tom, kolko casu na pripravu tomu ludia venuju.

 

To, ze tam pridu ludia a budu zadarmo minat poty/bomby/vsetko...nie. Na to mate mass tournamenty.

Link to comment
Share on other sites

to mas pravdu, ale su znevyhodneny hraci co len prisli (nemaju advance>dala by sa podmienka ze musia mat minimalne lvl 90 na non advance) alebo maju kratko a moze im to uniknut a boch vie kedy znova nieco taketo bude...Ja som len podporil myslienku, bolo by to vyrovnane a kazdy by mohol rovnake podmienky ci uz clovek co tu je par mesiacov alebo clovek co t u ma 10 advance a 400mega na ucte ...

Link to comment
Share on other sites

Jako ja nechapu proc tolika lidem vadi to ze se na ne chci divat jak hrajou kdyz to hrajou?

To se bojite ze budu fandit nebo co?

 

Copak nevite ze pozitek z pozorovani sportovniho zapasu nazivo je proste kvalitativne jinde nez pozorovani zaznamu?

 

 

To ja tady nekteri bojuji za to aby se na to nazivo nedalo koukat ve me budi dojem ze maj pripraveny nejaky novy bugy a "prasarny" a nechtej aby se o nich vedelo uz behem zapasu. Jiny logicky duvod v tom nevidim. (pochybuji ze by jim slo o to aVzdby s tim nemeli GM tolik prace)

 

Obavy o to ze nekde budu stat a oni na me budou jakoby omylem klikat protoze jim nepujde nakliknout prazdny policko nejsou imo namiste.

Favoriti zapasu maji sve vitezstvi vicemene v kapse, lvlem eq a zkusenostmi s nimi nemuze nikdo souperit. Az se zverejni teamy klidne si troufnu otipovat poradi. :angel_not: Tak nechapu ceho se furt bojite.

Link to comment
Share on other sites

Areny urcene aj pre divakov som videl, technicky nie su problem pokial by mal turnaj buducnost a opakoval sa, co zatial nie je iste :)

a hlavne tieto areny su dost obmedzene miestami :) preto by som preferoval miesto malych aren s tribunami :

 

kameramansky ucet s GM hidom a pravidlom pre rozhodca + kameramana, ze sa nesmu priblizit k hracom aby ich neobmedzovali

 

porovnavanie kto to vyhra kto je favorit atd ... je dost humorne

vobec by ma neprekvapilo keby niakych favoritov vybuchali novacikovia.

 

Ale vzhladom na mentalitu vecsiny rebornu " ked nemam sancu tak sa nezucastnim "

je jasne ze vyhra bud RNR alebo PF sak ked sa prihlasia len oni :angel_not:. Nikto nechce byt posledny ci predposledny .... ci sa niako umiestnit a zviditelnit sa mozno prekvapit.

 

ja by som to prirovnal ku olympijskym hram - keby na ne isly len favoriti tak by teda

dlho netrvali a neboli by ani zaujimave a preto nechapem preco by nemali ist na turnaj aj novacikovia.

 

Viem si predstavit ze keby nefungovala tato sprosta a nezmyselna mentalita tak sa kludne na rebu vysklada aj 10 - 15 teamov

ale tak to predpokladam do 4-5 ( dufam ze sa mylim )

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

NevÄří­m tomu, že na ten turnaj půjdou jen PF a RNR, ale jestli jsi byl v poslední­ dobÄ na GW, tak sis mhl včicmnout že i Silver unicorns se snaží­ (A ne že by jednou doÄli na SE a pak si řekli "Sou moc dobří­, serem na to", ale na ty GW chodí­ pravidelnÄ).

Jinak osobní­ tip je že se pří­hlásí­ 8-10Teamů

Link to comment
Share on other sites

Sice se mi lí­bí­ co by chtÄl Trouble, taky bych se na to rád podí­val, ale souhlasí­m s Ellesharem. V TvT jsme taky nikomu nedovolili jit na mapu, protože by nám tam dÄlal bordel a party potřebují­ mí­t svůj koutek, takže normální­ mapa je základ. A holt budeme muset pockat na videa :). A pokud by se to podařilo a mÄlo to odezvu i pro opakovaní­ :), tak bych byl rád kdyby k tomu byl nějaký sázkař :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

..." ked nemam sancu tak sa nezucastnim " ...

Tak pak by stačilo dát odmÄny i za jiná než přední­ mí­sta v podobÄ třeba nÄkolika tisí­c starsandů či malého poÄtu 300% exp manualů (poÄet by byl podle umí­stÄní­). Ty poslední­ týmy nemusí­ mí­t vůbec žádnou spotřebu, ale pokud by něco předvedly, tak by za to pořád něco mohli zí­skat :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

Nebo Ucko :)

ono by se ti započítalo? :angel_not:

ne, vážnÄ, je možné, že teÄ asi vyhraje PF/RNR parta a ti ostatní­ jen tÄžko prorazí­... ale není­ zas tak nepravdÄpodobné, že se tato akce opakovat bude - tehdy budou souÄasní­ "bez Äance" na tom třeba lí­p, kdo ví­ :)

odmÄna ve stylu Äepičky, UÄka je super a na hodnÄ vÄcí­ ... ale

hlavní­ odmÄnou je přece zábava ;)

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

ono by se ti započítalo? :angel_not:

ne, vážnÄ, je možné, že teÄ asi vyhraje PF/RNR parta a ti ostatní­ jen tÄžko prorazí­... ale není­ zas tak nepravdÄpodobné, že se tato akce opakovat bude - tehdy budou souÄasní­ "bez Äance" na tom třeba lí­p, kdo ví­ :)

odmÄna ve stylu Äepičky, UÄka je super a na hodnÄ vÄcí­ ... ale

hlavní­ odmÄnou je přece zábava :)

rodix tu postne milion obrázků facepalmů a ty stejnÄ napí­ÄeÄ tohle... to už fakt ani vtipné není­

Link to comment
Share on other sites

tomu sam neveris..... :angel_not:

a proc bych nemel? .. GW taky nemají­ žádnou návratnost a z povinnosti se tam taky nechodí­

 

rodix tu postne milion obrázků facepalmů a ty stejnÄ napí­ÄeÄ tohle... to už fakt ani vtipné není­

ty mi dej svátek

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
To nikoho nenapadlo, že tam jde nÄkdo jen kvůli tomu, že takový pvp turnaj je prostě prestižní­ soutÄž/event?

Mne staci jako odmena kludne broadcast o tom, ze som najlepsi! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Mne staci jako odmena kludne broadcast o tom, ze som najlepsi! :laughing1:

 

To se jeÄtÄ uvidí­! :) Naví­c, tohle není­ o jedincí­ch, ale o týmu.

Nějaká diskuze o odmÄnách je stejnÄ irelevantní­... stejnÄ jako na GW, kde dominují­ lidi, kterým nevadí­ prakticky nulová návratnost toho co za tu srandu zaplatí­ :wub:

Link to comment
Share on other sites

ChtÄl bych podÄkovat vÄem zíşÄastneným týmum za trpÄlivost a vzorné chování­.

Doufám, že se vám eventí­k lí­bil a veří­m, že v budoucnu uspořádám dalÄí­:sadbye:

Dále bych chtÄl podÄkovat Viatorovi za pomoc...muck

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...