Jump to content
Reborn fórum

Pvp turnaj


Essex

Recommended Posts

Guest rodix-

Born to be best!

 

A viete co je najhorsie na tom, ze ste najlepsi? Ze s tym musite zit... :air_kiss:

 

Dik moc organizatorum, dufam, ze si to coskoro zopakujem :devil2:

Skoda, ze bolo tak malo tymov, stalo to o hodne menej ako som cakal.

Epic fight s RNR, video bude coskoro, ale prvy zapas som zabudol tocit.

 

A aby som nezabudol...zlozenie tymu:

 

Mirri - HW - rodix

Sheala de Tancarville - prof - Elleshar

Growler - clown - Thorgrin

Aniteru - sniper - Ani (diky)

Eniope - creator - mini

Gemini - champ - Miltank

Renji - paladin - Kenjiro

Doctor - priest - doc

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Silve --) mna tych 120 vit nejak netrapi skor tie jeho rushe na nas :air_kiss: tym ste si tie zapasiky prehrali :P

Rodix --) epic :devil2: ale umrel si viac krat ako ja :P

Tomulka --) netusim ale raz som dostal instant , netusim ako sa to RNRkam podarilo popripade komu tak nalozili ze som sa cez neho hned tak rozbil :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Byl jsem nejlepsi. Ale to vedel kazdy uz predtim. :air_kiss:

 

Diky vsem za ucast, hlavne RNR za vyrovnane zapasy, predevsim ten prvni. Kazdopadne fajn legrace za 3M. :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Já nechápu jak mÄ gemini mohl přes mimiho zabí­t, mÄl EC, combata, 25% redukci na neutral (možná i assu?) a já 34k hp :air_kiss: Co jsem si všiml, tak prakticky jak padl prof, tak to bylo prohrané.

 

Alespoř jsme se poučili do pří­ÄtÄ. Dí­ky za akci a gratulace ví­tÄzům :devil2:

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Já nechápu jak mÄ gemini mohl přes mimiho zabí­t, mÄl EC, combata, 25% redukci na neutral (možná i assu?) a já 34k hp :air_kiss:

 

Gemini - champ - Miltank

 

Uz chapes? :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Já nechápu jak mÄ gemini mohl přes mimiho zabí­t, mÄl EC, combata, 25% redukci na neutral (možná i assu?) a já 34k hp :air_kiss:
Gemini - champ - Miltank
Uz chapes? :devil2:

 

 

Mé nabugované postavy:

Miltank Champion 99/70

a mnoho dalÄí­ch a bude jich ví­c...

 

!! :P

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Já nechápu jak mÄ gemini mohl přes mimiho zabí­t, mÄl EC, combata, 25% redukci na neutral (možná i assu?) a já 34k hp :air_kiss: Co jsem si všiml, tak prakticky jak padl prof, tak to bylo prohrané.

 

A nemel zrovna SC? to by to mozna vysvetlovalo.. :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Škoda jen toho restartu s Unicornama, to byla snad jediná vada na kráse.

 

Ten restart byl proto, ze vy jste zacali utocit jeste predtim, nez byl zahajen souboj. Unicorni necekali utok a nebyli pripraveni. Bylo by to nefer:-)

 

add umisteni - Napsal sem to k prvnimu prispevku:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
A jeÄtÄ jsi ho hrál ty, to už tuplem nechápu :air_kiss: Rodix byl na hw lepÄí­ :devil2:

 

Tss to rikas jen proto, ze nechces priznat pravdu, kterou ale hluboko ve svem srdci vis. :P

Link to comment
Share on other sites

Ten restart byl proto, ze vy jste zacali utocit jeste predtim, nez byl zahajen souboj. Unicorni necekali utok a nebyli pripraveni. Bylo by to nefer:-)

 

UrčitÄ máÄ pravdu, já to jen nechápu. Portne nás to dovnitř, naboostujeme se, srovnáme se a jdeme do středu, tam nikdo, jdeme k nim a oni zalezlí­ uvnitř. VždyÂť to bylo tak 30 vteřin ne li ví­ce, jak mohli být nepřipraveni. :) :) :) Ale stejnÄ je to fuk...aspoř to bylo delÄí­ a mohli jsme si uží­t o jeden polozápas naví­c než ostatní­.

 

Tak a teÄ už přemýÄlej kdy to zopakujeÄ. Já bych si to dal zase klidnÄ dalÄí­ týden.

Link to comment
Share on other sites

UrčitÄ máÄ pravdu, já to jen nechápu. Portne nás to dovnitř, naboostujeme se, srovnáme se a jdeme do středu, tam nikdo, jdeme k nim a oni zalezlí­ uvnitř. VždyÂť to bylo tak 30 vteřin ne li ví­ce, jak mohli být nepřipraveni. :) :) :) Ale stejnÄ je to fuk...aspoř to bylo delÄí­ a mohli jsme si uží­t o jeden polozápas naví­c než ostatní­.

 

Tak a teÄ už přemýÄlej kdy to zopakujeÄ. Já bych si to dal zase klidnÄ dalÄí­ týden.

 

Vždycky zápas zaÄne až to oznámí­ GM, takhle by bÄhem boostÄní­ na vás mohl nÄkdo nabÄhnout na speedpoty (pochybuju, že nÄkdo bÄhem boostÄní­ něco castí­ do průlezu), naví­c třeba my jsme hráli před zaÄátkem gospel :)

Link to comment
Share on other sites

Ideální­ řeÄení­ by bylo warp do PvP s dispellem (kterej snad vůbec nebyl - dostal jsem ho jen já na vlastní­ žádost :) ) a hned se může zaÄí­t (samozřejmÄ obÄ party souÄasnÄ). Je pak otázkou taktiky jestli jeden kemp do druhého vletí­ aniž by se naboostil...

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
A jaký vůbec byly odmÄny?

Boss karta podla vlastneho vyberu

+5 safe upgrade pro kazdeho hrace

Pristup k NPC, ktere vykupujue GN po 10k a prodava starsandy a stemy po 300z

Tyzdenny pobyt s celou partou v All-inclusiv hotely na Malte

Link to comment
Share on other sites

Boss karta podla vlastneho vyberu

+5 safe upgrade pro kazdeho hrace

Pristup k NPC, ktere vykupujue GN po 10k a prodava starsandy a stemy po 300z

Tyzdenny pobyt s celou partou v All-inclusiv hotely na Malte

Nezapomnels na undelete vsech svych charu ? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...