Jump to content
Reborn fórum

Pvp turnaj


Essex

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestli jsem nic nepřehlí­dl, tak tam nebylo žádný lk.. myslí­m, že docela Äkoda, pří­ÄtÄ doufám nÄkdy taky dojdu.. :D

Takže žádná odmÄna? já Äekal aspoř gift box :)

odmena byla podle umisteni OCA OBP en elu apd;-)

Link to comment
Share on other sites

Jestli jsem nic nepřehlí­dl, tak tam nebylo žádný lk.. myslí­m, že docela Äkoda, pří­ÄtÄ doufám nÄkdy taky dojdu.. :D

Takže žádná odmÄna? já Äekal aspoř gift box :)

 

Nvm jestli LK by tam naslo uplatneni... podivej se kolik jich je na gw... ja za nej muzu chodit jen diky tomu ze je provoke...

Link to comment
Share on other sites

Nvm jestli LK by tam naslo uplatneni... podivej se kolik jich je na gw... ja za nej muzu chodit jen diky tomu ze je provoke...

 

No provoke se na gw urcite hodí­, pri soucasne situaci neni lk moc killer, ale casem se to treba zlepÄí­ :) aspoř já chytám revoluci :)

Třeba na tomhle videu, mi přijde, že jak se na tebe slezou dvÄ lk, tak moc Äanci nemáÄ..

http://rojournal.doddlercon.com/journalvid.php?cat=3

Z mého pohledu dost zajimy buildy, vubec nechápu, jak tí­m dávaj takovej kotel dmg a jeÄtÄ to spamujou tak rychle.. prostě krása :D

Edited by LAGer
Link to comment
Share on other sites

Na vÄtÄí­nÄ videí­ mÄl doddler 190 str s megingjardama a battleground spear :D Naví­c na valkyrja serveru není­ safe refine a včichni mají­ celkovÄ mí­ř def :)

megingjardama - eh? :D co to je? :D

190 str? tak pokud tam je vic stat bodu, tak jsem to pochopil, tak ostatni asi cpou zase nejakou vit, ne?

Co se týÄe def tak neví­m, ale u nás průmÄrný char na gw tak 25 bych řekl, zase tak přesnÄ to neví­m.. a bb spearem na 40 % redukce moc nebolí­..

Link to comment
Share on other sites

+40 str accessorko - tzn ne, nemusí­Ä mí­t ví­c statů abys vytáhl 190 str...

 

 

Dva megingjardy elle a 110 str s blessem. Na ofiku jsou LKÄka statusáři stejnÄ jako tady, jen s tí­m rozdí­lem, že použí­vají­ BB třeba v precastu jako podpůrnou dmg. Jen tÄch pár co má godly itemy, ghosta a třeba GTB se dají­ považovat za dmg makery

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...