Jump to content
Reborn fórum

Sraz


Mitrandir

Misto konani  

173 members have voted

  1. 1. Kde se chcete sejit?

    • Praha
      48
    • Brno
      83
    • jine mesto
      23


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Souhlasí­m, že Liberec je z ruky, ale co takhle zmÄnit scenerii? pořád Brno, Brno... sice sem na srazu nebyl jeÄtÄ, ale kdyby byl v LBC, tak klidnÄ dojdu :) Aspoř s Ennym koneÄnÄ nÄkam zajdem :) Pořád jen plánujem a furt nic :) A crook by mÄl záminku taky dojet :P

Link to comment
Share on other sites

Rekla bych ze je uplne jedno v kterem meste (bo mesto-meho-srdce stejne neni na seznamu :-D ). Staci kdyz se to domluvi dost dopredu (ne tyden)...V kazdem vetsim meste jsou koleje, kde by se dalo prespat (kdo si necha ujit vydelek?? ;-) )Co se piva tyce...nepiju ho takze je mi ukradene :-D 0:-) Doufam, ze se dohodneme na nejakem kompromisu :-)

Link to comment
Share on other sites

Teda co mate porad s tou Prahou? To se nemuzete utrhnout od toho smogu? Liberec je hezci mesto, tak koukejte at vyhraje....

Az na to, ze do mesta to ma daleko, ale jestli se zas utvori nejaka poradna parta co pojede az do rana a budou v ni prijemni komunikativni lide (zadny sileny vochlastove), tak i to Brno je krasny.

 

edit: Anebo se moravaci rozsoupnete a udelejte sraz ve svem sklipku:)

Edited by DarkLord
Link to comment
Share on other sites

Az na to, ze do mesta to ma daleko, ale jestli se zas utvori nejaka poradna parta co pojede az do rana a budou v ni prijemni komunikativni lide (zadny sileny vochlastove), tak i to Brno je krasny.

 

edit: Anebo se moravaci rozsoupnete a udelejte sraz ve svem sklipku:)

 

Co mas proti krasnemu krajskemu mestu lumpe :)

 

P.S Tak se snazte at vyhrajeeeee

Link to comment
Share on other sites

Jako hodne se tu mluvi o tom kde by mel sraz byt, ale asi vsichni vime ze neni podstatne kde to bude ale kdo to zorganizuje.

Kdo se toho zhostí­?

 

V Praze mam takovy pocit se nejak zajistovali koleje kvuli prespani prespolnich. Je tato moznost i v jinych mestech?

Link to comment
Share on other sites

Jako hodne se tu mluvi o tom kde by mel sraz byt, ale asi vsichni vime ze neni podstatne kde to bude ale kdo to zorganizuje.

Kdo se toho zhostí­?

 

V Praze mam takovy pocit se nejak zajistovali koleje kvuli prespani prespolnich. Je tato moznost i v jinych mestech?

 

No o zorganizovani srazu se v podstate bude muset postarat nejlepe nekdo z vitezneho mesta :) Je jasne ze kdyz jsem z LIberce, tak tezko budu organizovat sraz v Brne :)

Link to comment
Share on other sites

OOOOO takze diky Perth ze si mi dal vediet na ICQ :P No, neviem aky mate datum ale ak by to bolo niekedy v Maji ( Kveten) Tak by som dosla a vyhovorila by som sa na oslavu mojich narodeninv praci :P

Takze hlasujem za Brno :) a najlepsie okolo 20 maja :))) Rada vas opat po taaakej dlhej dobe uvidim :)) Snad dojdu stare zname tvare :P ... Zuzka :)

Link to comment
Share on other sites

OOOOO takze diky Perth ze si mi dal vediet na ICQ

 

Jeste, ze toho Pertha mame...sezene nam vsechny holky:-D

Jinak to vypada, ze vitezi na plne care Brno. Co si pamatuju tak se na zorganizovani srazu v Brne hlasili dva lide...hmmm, zacina se nam to rysovat:-))

 

edit: Zuzi, okolo 20.kvetna to urcite nebude protoze jsou v te dobe maturity:-)

Link to comment
Share on other sites

Jeste, ze toho Pertha mame...sezene nam vsechny holky:-D

Jinak to vypada, ze vitezi na plne care Brno. Co si pamatuju tak se na zorganizovani srazu v Brne hlasili dva lide...hmmm, zacina se nam to rysovat:-))

 

edit: Zuzi, okolo 20.kvetna to urcite nebude protoze jsou v te dobe maturity:-)

 

Aha som zabudla...nevadi ale 20 mam narodky :) tak potom bude najlepsi datum po maturach :P A nevyhrazajte sa s tymi rejtmi :P nemyslite na nas bezdomovcov?:) Ale ak dokazete zohnat fajn noclah,alebo mi niekto poskytne volnu postel :P nemam problem so ziadnym mestom :) Ale Brno vedie ;P

Link to comment
Share on other sites

Zdravim , Zatial som na ziadnom zraze nebol ale planujem ist (pokial nebudem musiet pracovat) , Hlavne by som sa chcel spitat GM alebo hracov ktory na takychto zrazoch boli ako to prebieha :P ako myslim tak ze ci to byva viac dni a kolko ludi priblizne chodi na taketo zrazy a hlavne na program (viem ze sa to neda presne povedat ale myslim ze hraci ktory na tokomto zraze neboli by sa radi dozvedeli co sa cely den bude robit) :) Tiez by som bol pre Brno , v Liberci sice moze byt pekne len si myslim ze pre hracov zo Slovenska by Liberec bol dost odruky :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=1030

http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=1243

 

vetsinou to probiha tak ze prides a pijes, jis a jinak se spolecensky unavujes :) (treba na koupaku)... aspon v brne :P jinak pokud bude v brne dalsi letni sraz a bude to organizovat const(o cemz pochybuju) tak bude nejspis zabava volna... protoze minuly(nebo predminuly) rok byl program a stejne si kazdy delal co chtel a nikdo se toho nak nedrzel... :)

Edited by kuzmicz
Link to comment
Share on other sites

Tak dik za info ak mi to bude datumovo sedet tak urcite pridem :) len my to pripada ze vsichni co tam idu sa uz dobre poznaju tak dufam ze tam budu aj ludia ktory na takomto zraze este neboli ze v tom nebudem sam :) a ako som cital plany tych minulich zrazov ("hospoda,hospoda,hospoda...") tak sa mi tam bude lubit :P

Link to comment
Share on other sites

 

Vymyslet se toho da spousta. Pokud to bude v Lbc tak je zde hodne moznosti, jak se spolecensky vyzit. Napriklad vylet na Jested, nebo tu mame krasnou Zoo, nebo uzasny zastreseny akvapar Babylon...hospod nepocitane atd...uvidime, jak to nakonec dopadne. Myslim, ze za vsechny tu muzu rict ze nove tvare radi uvidime.:)

Link to comment
Share on other sites

@Kalos: vetsinou se to rozkouskuje podle guildy :) novych tvari myslim moc nebyva, ale vetsinou zapadnou rychle a pokud mas rad hospody tak myslim ze nebudes mit problem :P (jo a dopln si signaturu, at vime:P)

edit: jinak doufam ze vyhraje brno, nikam se mi jezdit nechce :)

Edited by kuzmicz
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...