Jump to content
Reborn fórum

Sraz


Mitrandir

Misto konani  

173 members have voted

  1. 1. Kde se chcete sejit?

    • Praha
      48
    • Brno
      83
    • jine mesto
      23


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm pf vs rnr, jak originální­ :-D

a není­ tak úplně pravda, že se to rozdÄlí­ na gildy, já si tam třeba pokaždé popoví­dám s lidma, kteří­ v naÄí­ malé gildiÄce nejsou :-)

a btw. když už se to posune na konec kvÄtna kvůli maturitám, co to tak posunout na konec Äervna kvůli státnicí­m? :)

respektive úplně nejlepÄí­ by to bylo až v létÄ :-D

Edited by esed
Link to comment
Share on other sites

hm pf vs rnr, jak originální­ :-D

a není­ tak úplně pravda, že se to rozdÄlí­ na gildy, já si tam třeba pokaždé popoví­dám s lidma, kteří­ v naÄí­ malé gildiÄce nejsou :-)

a btw. když už se to posune na konec kvÄtna kvůli maturitám, co to tak posunout na konec Äervna kvůli státnicí­m? :)

respektive úplně nejlepÄí­ by to bylo až v létÄ :-D

 

 

Jak to puvodne i bylo navrhovano, ne?:P

Link to comment
Share on other sites

hm pf vs rnr, jak originální­ :-D

a není­ tak úplně pravda, že se to rozdÄlí­ na gildy, já si tam třeba pokaždé popoví­dám s lidma, kteří­ v naÄí­ malé gildiÄce nejsou :-)

a btw. když už se to posune na konec kvÄtna kvůli maturitám, co to tak posunout na konec Äervna kvůli státnicí­m? :)

respektive úplně nejlepÄí­ by to bylo až v létÄ :-D

 

psal sem vetsinou :P

Link to comment
Share on other sites

Mel jsem na mysli spis nejakej LARP.

http://cs.wikipedia.org/wiki/LARP

 

Neco hodne jednoduchyho neco ve stylu mafie, ale predelany do RO sveta...

Neco co by slo hrat i v hospode.

jasne, přijedou lidi v pátek, první­ nápad -> sme unavení­ z vlaku/busu/tramvaje -> jdem se vykalit, jak znám darka, tak spát se půjde v osm ráno, v pÄt vstávat, jak do toho nacpeÄ larp?

Link to comment
Share on other sites

jasne, přijedou lidi v pátek, první­ nápad -> sme unavení­ z vlaku/busu/tramvaje -> jdem se vykalit, jak znám darka, tak spát se půjde v osm ráno, v pÄt vstávat, jak do toho nacpeÄ larp?

ne kazdy je jak dark, ne kazdy chlasta a ne kazdy bude dojizdet (pochybuju, ze budes straaaaasne unavenej z tramvaje)... a vetsinou je to nekolikadenni, tak nevim, proc by nejaka skupina nemohla... :P

 

jinak me v hlasovani chybi polozka "je mi to jedno" :)

Link to comment
Share on other sites

Brno, muzeme zajit i do stredoveky krcmy, tam se da pekne rychle vykalit z Kormy :) jinak kdyz uz je celkem jasny, ze to Brno vyhraje, tak by me zajimalo, kdo se teda ujme organizovani?

Jinak by nebylo od veci vzit nejakou vetsi stolni hru pro vice lidi(Napriklad Beng,Dracula,Osadnici z Katanu,PuertoRico atd) anebo prachobycejnej Poker, ptz aspon mne osobne se nechce jen tak tupe sedet, pit pivo a sem tam si to zpestrit stolnim fotbalkem nebo sipkama.(mluvim o situaci az se bude vecer sedet v hospode, ne o programu co bude pripadne pres den).

Link to comment
Share on other sites

Jinak by nebylo od veci vzit nejakou vetsi stolni hru pro vice lidi(Napriklad Beng,Dracula,Osadnici z Katanu,PuertoRico atd) anebo prachobycejnej Poker, ptz aspon mne osobne se nechce jen tak tupe sedet, pit pivo a sem tam si to zpestrit stolnim fotbalkem nebo sipkama.(mluvim o situaci az se bude vecer sedet v hospode, ne o programu co bude pripadne pres den).

Munchkin :)

Link to comment
Share on other sites

pit pivo a sem tam si to zpestrit stolnim fotbalkem nebo sipkama...

 

Vyzivam te na souboj ve fotbalku :)

 

A vubec, trosku predcastne resit mesice do predu co se bude danej vecer delat. Snad kdyz je parta a pivo tak se nenudis nikdy.P

Link to comment
Share on other sites

Brno, muzeme zajit i do stredoveky krcmy, tam se da pekne rychle vykalit z Kormy :unsure: jinak kdyz uz je celkem jasny, ze to Brno vyhraje, tak by me zajimalo, kdo se teda ujme organizovani?

Jinak by nebylo od veci vzit nejakou vetsi stolni hru pro vice lidi(Napriklad Beng,Dracula,Osadnici z Katanu,PuertoRico atd) anebo prachobycejnej Poker, ptz aspon mne osobne se nechce jen tak tupe sedet, pit pivo a sem tam si to zpestrit stolnim fotbalkem nebo sipkama.(mluvim o situaci az se bude vecer sedet v hospode, ne o programu co bude pripadne pres den).

 

Poker by byl good ^_^

Link to comment
Share on other sites

jasne, přijedou lidi v pátek, první­ nápad -> sme unavení­ z vlaku/busu/tramvaje -> jdem se vykalit, jak znám darka, tak spát se půjde v osm ráno, v pÄt vstávat, jak do toho nacpeÄ larp?

Pomluvy pomluvy pomluvy!! Ale muzu hrat chrapajiciho draka, kteryho dobrodruzi nesmi probudit:)

Link to comment
Share on other sites

ne kazdy je jak dark, ne kazdy chlasta a ne kazdy bude dojizdet (pochybuju, ze budes straaaaasne unavenej z tramvaje)... a vetsinou je to nekolikadenni, tak nevim, proc by nejaka skupina nemohla... :unsure:

 

Presne:) Pivo nepiju, v hospode se vetsinou krute nudim, tady se tesim na kamarady ale stejne se bojim nudy.. takze pro zpestrovani programem jsem vsemi deseti a neni pro mne problem ani vzit nejake deskovky a tak:)

Link to comment
Share on other sites

Presne:) Pivo nepiju, v hospode se vetsinou krute nudim, tady se tesim na kamarady ale stejne se bojim nudy.. takze pro zpestrovani programem jsem vsemi deseti a neni pro mne problem ani vzit nejake deskovky a tak:)

 

 

Tak se nad tim zkusme zamyslet.

Dovedu si predstavit ze by sel vytvorit takovy maly orezany LARP RO kde by kazdy hral neco jako supernovice.

Kdo bude chtit hrat vytahne si kartu s povolanim a 5 skilu. (nejaky utocny nejaky obrany) a souboje budou probihat tak, ze kdyz se dva nebo vic lidi potka tak si hodej kostkou iniciativu a zacnou si navzajem rikat: DS; Pneuma; SC; FB. Kdo prohraje odevzda jeden ze svych skilu a pujde se vylecit nejakym tim potem do pvp. :unsure:

 

Uznavam ze to zni trochu zmatene ale upravena mafie by mela jit hrat uplne v pohode.

Akorat bysme mito ukazanim prstem a slova BUM rikali treba Koldaaaaa Bolta! ;D

Link to comment
Share on other sites

Tak se nad tim zkusme zamyslet.

Dovedu si predstavit ze by sel vytvorit takovy maly orezany LARP RO kde by kazdy hral neco jako supernovice.

Kdo bude chtit hrat vytahne si kartu s povolanim a 5 skilu. (nejaky utocny nejaky obrany) a souboje budou probihat tak, ze kdyz se dva nebo vic lidi potka tak si hodej kostkou iniciativu a zacnou si navzajem rikat: DS; Pneuma; SC; FB. Kdo prohraje odevzda jeden ze svych skilu a pujde se vylecit nejakym tim potem do pvp. :unsure:

 

Uznavam ze to zni trochu zmatene ale upravena mafie by mela jit hrat uplne v pohode.

Akorat bysme mito ukazanim prstem a slova BUM rikali treba Koldaaaaa Bolta! ;D

 

 

Kostkama hazet DMG... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tak se nad tim zkusme zamyslet.

Dovedu si predstavit ze by sel vytvorit takovy maly orezany LARP RO kde by kazdy hral neco jako supernovice.

Radsej nejaky IRL event :-)

Len namiesto po fieldoch a dungeonoch budeme chodit po brne a namiesto npc budu ludia, alebo rozne papieriky ktore budu niekde pripnute v meste :unsure:

 

V hospode moze byt sutaz v piti white potov, ci uz na rychlost alebo na vydrz xD //Aj ked yellow potionov ludia zvladnu asi viac ;-)

Edited by morgoth
Link to comment
Share on other sites

Radsej nejaky IRL event :-)

Len namiesto po fieldoch a dungeonoch budeme chodit po brne a namiesto npc budu ludia, alebo rozne papieriky ktore budu niekde pripnute v meste :unsure:

 

V hospode moze byt sutaz v piti white potov, ci uz na rychlost alebo na vydrz xD //Aj ked yellow potionov ludia zvladnu asi viac ;-)

 

do toho by som sla ^_^ len si nie som ista ci sa najde dostatocne obetavy jedinec ktory by to bol schopny a ochotny pripravit

Edited by flosbellidis
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...