Jump to content
Reborn fórum

Sraz


Mitrandir

Misto konani  

173 members have voted

  1. 1. Kde se chcete sejit?

    • Praha
      48
    • Brno
      83
    • jine mesto
      23


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nevymyslajte fuuurt!! Bude Brno a basta,do inych miest ( ako napr Liberec ci kde to chcete ) mi poriadne ani nic nejde a ked hej tak cas na prestupenie je minimalny.

Organizovania sa uchytil uz Desto, tak ked to chcete niekde inde preco ste sa niekto nechytil toho hned?? Ah....boze.... A zas na cestovnom nechcem minut mailand,lebo urcite nebudem pit cistu vodu z vodovodu :D...Chapem ze tym co su z CZ to je jedno..ale brat ohlad aj na tych zo SR by nebolo na skodu. :megalol:

Link to comment
Share on other sites

Takze.. sliboval jsem mensi info o paintballu, obvolal jsem par firem a nakonec mi nejvic sedela tahle :

 

Za Brnem ve volne prirode je placek, kde jedna firma porada painball akce. Doprava z Brna a zpet do Brna je proplacena firmou, ktera by nas hostovala. Cele vybaveni, tj : maska, maskace, zbrane, vysilacky.. popripade nejake malickosti jsou v cene (organizace je take v cene). Jedine co si ssebou budete muset vzit na battle jsou boty, ale to snad kazdy ma :megalol:.

Minimum lidi pro akci : 20 (pocitam 30)

Minimum kulicek na jednotlivce : 300 (doporucuji 400 - coz asi tak udelame)

Kulicky : 1,50 Kc/Ks.

 

Secteno podtrzeno :

20 lidi/300 kulicek : 10,800 Kc - 540Kc/Os

20 lidi/400 kulicek : 14,400 Kc - 720Kc/Os

30 lidi/300 kulicek : 16,200 Kc - 540Kc/Os

30 lidi/400 kulicek : 21,600 Kc - 720Kc/Os

 

Problem je, ze pokud se nekdo nedostavi a bude nas malo, nebo nekdo rekne, ze na to sere, tak budem doplacet za toho jednotlivce 500 Kc. Chci poskladat vic jak 30 lidi, to je jasne. Snad to vyjde. Jeste k cene.. ne neni to drahe, takhle stoji paintball normalne. Muzete byt jeste radi, ze nam pujci vybaveni :D. Byl bych velice rad, kdyby Zusska delala dva seznamy - lidi co dojedou a lidi co budou chtit jit na paintball. Lidi co budou chtit jit na painball, tak s nimi jeste budu hovorit osobne, aby nekdo nerekl ze jojo ja jdu na paintball a my ostatni za nej potom museli doplacet, protoze ho maminka nepustila na vlak do Brna.

Link to comment
Share on other sites

Jinak,.. sraz hodime na Cervenec - 7 mesic.. v Srpnu jedu do USA, takze tu nebudu a nemeli by jste organizatora :megalol:.. vhodna data :

napisu k tomu i svatky pro pripad, ze by nekdo musel s maminkou zustat doma a oslavovat jeji svatek :D))

-------------------------------

Termin A

2. Cervenec - Patricie

3. Cervenec - Radomir

4. Cervenec - Prokop

-------------------------------

Termin B

9. Cervenec - Drahoslava

10. Cervenec - Libuse

11. Cervenec - Olga

-------------------------------

Termin C

16. Cervenec - Lubos

17. Cervenec - Martina

18. Cervenec - Drahomira

-------------------------------

 

Dalsi termin uz neni :).. me osobne by vyhovoval ten prvni termin.

 

 

Jeste mala pripominka.. jakoukoli dalsi debatu o meste konani mazu, protoze je bezpredmetne se bavit na tohle tema dale. Pripadne mi to spis jako flame.

Link to comment
Share on other sites

Tak pratele, preji Destovi a Zuzce aby vse s organizaci klaplo :)

S politovanim(pro nekoho dobre, pro nekoho naopak) musim oznamit ze vzhledem k memu zdravotnimu stavu se srazu v brne nemuzu ucastnit :megalol: Moc mne to mrzi, snad bude nejaky dalsi celoserverovy sraz pobliz Liberce na ktery se budu moci dostavit...

Spoleham ze se mi dostane kvalitni a obsahla reportaz o prubehu srazu, vcetne historek :D

Link to comment
Share on other sites

Spoleham ze se mi dostane kvalitni a obsahla reportaz o prubehu srazu, vcetne historek :megalol:

 

To si pis, budem vladca fotakov :)Ako na vacsine zrazov kde som :D Takze,niekto kto mi pozica ten svoj fotak? lebo ja by som nebola schopna davat foto na net :)

 

Potom,budem rada ak mi date teda vediet, bud mi napisete postu alebo to napisete sem ze idete a nezabudnite podotknut ci idete aj na paintball :) Verim, ze sa coskoro vyberie nejaky vhodny vikend z toho , co Desto napisal :) A hlavne nech pridu VSETCI Z AMDMA !!! POVINNE! a ti ostatni starí­ hráči..:)

 

Takze zatial :

10.. Desto, Zusska, DarkLord, Crowley, Mitheress, Luke, Presi, Essex, Tracy(?), Perthorn

20..Ertai(?),Taibur, Xerotek, Johny16, Auri, Ceris,

 

PAINTBALL:

10.. Desto

Edited by Zusska
Link to comment
Share on other sites

Muzu to dat na pozdeji, nebo driv.. jeste jsem nic s nikym nedomlouval.. ale nevidim tady skoro zadnou odezvu na ty terminy, takze to beru asi jako souhlas.. a paintball asi padne, kdyz se nikdo nehlasi.. staci proste rict a ja zarezervuju na 3 dny hospodu nejakou a bude.. nebudu se s tim srat. Nebo to muze zorganizovat nekdo jinej. A klidne v Liberci.

 

Edit : Puvodne jsem chtel udelat minutovy plan, jak mivaji presidenti. Ale muzem to udelat i tak, ze plan budem vymyslet proste az na miste :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Jestli nebude nic z paintballu, tak hledam 9 lidi na motokary, jen vazni zajemci... a jo taky lidi nad 100kg, rad bych taky nekdy vyhral, Koca ma zakaz... jezdi to pod 35..

 

Motokary beru, a do prazdnin mam za ukol pribrat 23 kg abych se do tveho vahoveho limitu vesel:P

Link to comment
Share on other sites

No takto, ja by som aj prisiel pozriet pze som RO-sraz-junkie (a hlavne paintball ma laka), ale fakt z vas takmer nikoho nepoznam :) A niektorych sice mozno aj poznam, ale oni nepoznaju mna :D Ako sa spravate k neznamim ludom? :(

Edited by Ertai
Link to comment
Share on other sites

Jestli nebude nic z paintballu, tak hledam 9 lidi na motokary, jen vazni zajemci... a jo taky lidi nad 100kg, rad bych taky nekdy vyhral, Koca ma zakaz... jezdi to pod 35..

 

Nechces mi zaridit dopravu? ze bych te nechal vyhrat :D

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6
Jestli nebude nic z paintballu, tak hledam 9 lidi na motokary, jen vazni zajemci... a jo taky lidi nad 100kg, rad bych taky nekdy vyhral, Koca ma zakaz... jezdi to pod 35..

 

hh ,D do toho bych sel

a splnuju i dodatecny pozadavek ,D a to tak ze hodne

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...