Jump to content
Reborn fórum

Sraz


Mitrandir

Misto konani  

173 members have voted

  1. 1. Kde se chcete sejit?

    • Praha
      48
    • Brno
      83
    • jine mesto
      23


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No takto, ja by som aj prisiel pozriet pze som RO-sraz-junkie (a hlavne paintball ma laka), ale fakt z vas takmer nikoho nepoznam :) A niektorych sice mozno aj poznam, ale oni nepoznaju mna :( Ako sa spravate k neznamim ludom? :)

svazat a sezrat :)

Link to comment
Share on other sites

Upravte prvni post, nebo hazte casteji rekapitulaci, kdo jede

 

ps: upravze nick v kdo jede z Johny16 na JimboSlinger . dí­ky:-D

 

 

....JIMBO!!....ja tu nesedim cele dni, ako ty, a necakam, cela vzrusena na dalsi post, aby som to tam rychlo pridala..takze sa stiahni....a ked si chcel byt jimbo,mal si mi to napisat....nebudem skakat ako si povies....a nemaj strach o to,ze toto je uz desiata strana a zoznam je len na 8.....ludia vedia predsa citat..

 

Ze super parta,ja som len rada:D aspon nebudem mat zas problem s menami lebo vacsinu poznam :devil2 .. ale sa tesim:) uz skoro 2 roky som vas nevidela :D

Edited by Zusska
Link to comment
Share on other sites

Takze zatial :

10.. Desto, Zusska, DarkLord, Crowley, Mitheress, Luke, Presi, Essex, Tracy(?), Perthorn

20..Ertai(?),Taibur, Xerotek, Johny16, Auri, Ceris, Ar.Ulric, Dark Warrior, Shealla, XOYA,

30.. Arek Daemonheart, Myjka, Ashi, Nerosan, Nessa, Rithvariel, Narami(?), enia, Nestea

 

Myslim, ze ten paintball uplne padol a nejak nemam prehlad kto chce ist na motokaru,takze si to asi dohodnete na mieste :-P

Neurobi sa hlasovanie o datume zrazu?

Edited by Zusska
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...