Jump to content
Reborn fórum

Sraz


Mitrandir

Misto konani  

173 members have voted

  1. 1. Kde se chcete sejit?

    • Praha
      48
    • Brno
      83
    • jine mesto
      23


Recommended Posts

10.. Desto, Zusska, DarkLord, Crowley, Mitheress, Luke, Presi, Essex, Tracy(?), Perthorn

20..Ertai(?),Taibur, Xerotek, Johny16, Auri, Ceris, Ar.Ulric, Dark Warrior, Shealla, XOYA,

30.. Arek Daemonheart, Myjka, Ashi, Nerosan, Nessa, Rithvariel, Narami, enia, Nestea, Fisch

40.. Twist3r, busva, Aileen, Rosta, betr, Aniteru, Drobcek,

 

 

Datum zrazu - 30 Cervence, 31 Cervence, 1 Srpna -

Edited by Zusska
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdravim vsechny ...(aspon ty kteri me znaji a ti co ne budte radi;-) )

takze neco ohledne srazu ... je fajn ze vyhralo Brno ale je skoda ze neni napr v v super meste Orlova nebo Petrvald,Rychlvald,Dolni Lutyne, Detmarovice,Bohumin :)) vsechny tyhle "mesta" nabizi neskutecny pohled na krasne zahaldenou krajinu kde se sem a tam objevuji dulni veze...je to fakt skoda:)

 

 

Erasto bude!! Nemusel jsem ho ani premlouvat, takze bude absinth week :))

neberte ho vazne on bere drogy:))

 

Jinak,.. sraz hodime na Cervenec - 7 mesic.. v Srpnu jedu do USA, takze tu nebudu a nemeli by jste organizatora ;).. vhodna data :

napisu k tomu i svatky pro pripad, ze by nekdo musel s maminkou zustat doma a oslavovat jeji svatek :)))

-------------------------------

Termin A

2. Cervenec - Patricie

3. Cervenec - Radomir

4. Cervenec - Prokop

-------------------------------

Termin B

9. Cervenec - Drahoslava

10. Cervenec - Libuse

11. Cervenec - Olga

-------------------------------

Termin C

16. Cervenec - Lubos

17. Cervenec - Martina

18. Cervenec - Drahomira

-------------------------------

 

Dalsi termin uz neni :).. me osobne by vyhovoval ten prvni termin.

 

 

Jeste mala pripominka.. jakoukoli dalsi debatu o meste konani mazu, protoze je bezpredmetne se bavit na tohle tema dale. Pripadne mi to spis jako flame.

vsechny tyhle terminy by jsem bral dojednoho

 

Ako sa spravate k neznamim ludom? :)

hazime je do popelnice a pote ji zapalime ....kdyz se zadari tak chytne a pak kolem ni tancujem ;-)

 

Takze co teda budeme delat s tim datumem,.. nikdo se k tomu nejak razneji nevyjadril, takzee sraz bude

 

30 Cervence, 31 Cervence, 1 Srpna

 

Je to dost dlouho dopredu, aby jste si udelali volno. Diky za pozornost :P

Pristi, nebo prespristi tyden zarezervuju hospody na Patek a Sobotu v Nedeli uz si to budeme muset nejak naplanovat sami :), pze nevime kolik lidi odjede. Chci, aby jste mi co nejdriv rekli kolik lidi hodla dojet, at vim pro kolik lidi mam rezervovat hospodu ;)

bohuzel v tu dobu budu na slovensku takze to se s nejvetsi 110ti% jistotou na srazu neukazu

vlastne ted jsem si uvedomil ze ja tam muzu jet na tyden a to bud ke konci srpne nebo hned na zacatku takze bych teoreticky mohl prijet tak na jeden den nejlepe v ten den kdy se poradne zrychtujem jak dogy a budem hrat ruskou ruletu s ostryma naboji tak abych vyzabijel vsechny rnrka :);):D(aby bylo jasno ja budu rozhodci a rnrka budou hraci:) )

kazdopadne takhle by to bylo asi 50:50 takze bych dal vedet tak tyden mozna ani to ne dopredu ....hlavne at tam jsou nejake ty gemby co znam jinak je to fail

Edited by Erasto
Link to comment
Share on other sites

takze ja bych volil brno a ten cervenec to tda je?..ja prijedu :) jstli to bude v Brne ae jeste mi neni 18 :) kdyz mi nekdo obedna pivo :) anbo ja si sezenu od nekoho obcanku :)

Edited by JohniX
Link to comment
Share on other sites

10.. Desto, Zusska, DarkLord, Crowley, Mitheress, Luke, Presi, Essex, Tracy(?), Perthorn

20..Ertai(?),Taibur, Xerotek, Johny16, Auri, Ceris, Ar.Ulric, Dark Warrior, Shealla, XOYA,

30.. Arek Daemonheart, Myjka, Ashi, Nerosan, Nessa, Rithvariel, Narami(?), enia, Nestea, Fisch

40.. Twist3r, busva, Aileen

 

Datum zrazu - 30 Cervence, 31 Cervence, 1 Srpna -

 

 

 

 

MMM Rodix ty prides ci ako??? Ospravedlujem sa,ak som niekoho zabudla...musite napisat este raz :))

tohle je co za lidi?..nbo spis proc se semka vypisovali tihle?.. to sou ti co jedou 100pro?..nbo ¨sou nejviits zvani nbo proc :) ?...

Edited by JohniX
Link to comment
Share on other sites

tohle je co za lidi?..nbo spis proc se semka vypisovali tihle?.. to sou ti co jedou 100pro?..nbo ¨sou nejviits zvani nbo proc :) ?...

BOHA v seznamu jsou logicky ti,co přijedou na 100% chápu to i já! :)

Link to comment
Share on other sites

Vzhledem k tomu, ze u mame cerven tak by to chtelo pomalu zacit davat dohromady. Psali tusim +- 2 lidi, ze by se organizace v Brne ujmuli. Nechce se mi listovat a tak napisu otazku do prazdna. Plati stale tato nabidka?

Link to comment
Share on other sites

Bohuzel,nemam moznost jet 300+ km pres republiku :D

 

Tak to je ten nejmensi problem. Ver mi, absolvoval sem to nekolikrat a je to sranda. Navic Brno je krasne mesto plne krasnych slecen apod...udelas chybu, kdyz to odmitnes pouze kuli doprave. Muzu si te vzit nastarosti jestli chces:)

Link to comment
Share on other sites

Tenhle tyden zarezervuju hospy.. potrebuju, aby nekdo poresil nocleh.

Už jsem tu předtí­m psal aÂť napí­ÄeÄ ve které Äásti Brna to chceš dÄlat, mrknu se po kontaktu na koleje... a je trochu blbé hledat ubytko nÄkde na druhém konci Brna.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...