Jump to content
Reborn fórum

Sraz


Mitrandir

Misto konani  

173 members have voted

  1. 1. Kde se chcete sejit?

    • Praha
      48
    • Brno
      83
    • jine mesto
      23


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hladam dobrovolnika/Äku, co so mnou bude byvat:) prosim, prosiiiim...

jestli pojedu a zustanu na ty 3 dny, tak klidne ja :) ale jeste si nejsem vubec jista no. Chtela jsem jet jen na otocku.. a jeste jsem to ani nerekla doma, tak vubec nevim :) ale potom se kdyztak muzeme domluvit, jestli chces :))

Link to comment
Share on other sites

jestli pojedu a zustanu na ty 3 dny, tak klidne ja :) ale jeste si nejsem vubec jista no. Chtela jsem jet jen na otocku.. a jeste jsem to ani nerekla doma, tak vubec nevim :) ale potom se kdyztak muzeme domluvit, jestli chces :))

Jsme na tom naprosto stejnÄ :)

Link to comment
Share on other sites

jestli pojedu a zustanu na ty 3 dny, tak klidne ja :) ale jeste si nejsem vubec jista no. Chtela jsem jet jen na otocku.. a jeste jsem to ani nerekla doma, tak vubec nevim :) ale potom se kdyztak muzeme domluvit, jestli chces :))

 

Dobre Katka dame si vediet lebo ja stale neviem ako to bude v robote lebo nejak mi padaju plany:( tak tiez nie som ista o tomto vikende..:/

Link to comment
Share on other sites

no tak nakonec to semnou vypada tak ze bych se mel ukazat.... 19. jedu na 7 dnu do praveku na stredni slovensko a pak budu mit tyden na to abych se dal dokupy a prijel toho 30. ale jak to tu ctu tak nevim jak to bude s tim pokojem nejspis ho budu asi potrebovat nebo budu spat na nadrazi tezko rict mozna to s destou proparime a budem kalit nonstop(pokud se tam ukaze a nebude HoNit) kdo vi...takze jestli by se ubytovani dalo jeste zaridit toho 30 tak bych to jenom uvital:)

a co se tyce karaoke tak desto to je good battle plan na tohle zverstvo bych se i celkem tesil:)

Link to comment
Share on other sites

a co se tyce karaoke tak desto to je good battle plan na tohle zverstvo bych se i celkem tesil:)

 

Jestli bude Äí­žeÄek tak do toho jdu taky!:D

 

btw:

ucinkuji - const, desta, era...

Doporucuji shlednout ostatni videjka

 

 

pri shlednuti toho videjka sem dopadnul asi nejak takhl >> :megalol::D:P:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

masakr jestli to tak dopadne aspon z poloviny tak bude srandy kopec:)) hlavne ten cizecek ten me vazne dostal:D jeste ted se smeju:D

 

jo a btw za co jsem si zaslouzil 80% warm?:megalol:

Edited by Erasto
Link to comment
Share on other sites

Poslední­ Äance psát přihláÄky o pokoje :D , dneska k veÄeru to obvolávám... Äasu jste na to mÄli vcelku dost.

 

 

Kdo tedy bude mí­t zájem o pokoj (pouze dvojice) poÄle mi mail :D na: perthorn@seznam.cz

, ve kterém bude:

 

* Jména i pří­jmení­ daných lidí­

* Rodná čísla daných lidí­

* PoÄet strávených nocí­ (0,1,2)

 

Vynasnaží­m se to ukecat na co nejnižÄí­ cenu (každopádnÄ radÄji s nějakou tou stovkou naví­c poÄí­tejte), poptám se i na slevy s ISIC, slevy pro dÄti a slevy pro hráÄe RO a dalÄí­ mentální­ poruchy.

Link to comment
Share on other sites

Takze,.. hruby predstaveni toho co se bude dit. Detaily sem hodim behem vikendu.

 

Patek prijezd.. sraz na nejake zahradce, msto jeste upresnim.. odpoledne\vecer presun na karaoke do baru Helios. Pak je program volny.

 

Sobota se pujde nekam na obed, pze vetsina asi s kocovinou bude chtit vstavat driv, po obede koupaliste, kdo se stydi ukazat sve krasne herni telo, muze se domluvit se Zusskou a navstivit nase Zoo v Brne, nebo jit nekam zas chlastat. Vecer sraz v A2 na listovych kolejich a dalsi kalba.

 

Snad Vam to jako hrubej nacrt staci :giggle:. musi.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...