Jump to content
Reborn fórum

Sraz


Mitrandir

Misto konani  

173 members have voted

  1. 1. Kde se chcete sejit?

    • Praha
      48
    • Brno
      83
    • jine mesto
      23


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kdo se stydi ukazat sve krasne herni telo, muze se domluvit se Zusskou a navstivit nase Zoo v Brne, nebo jit nekam zas chlastat. Vecer sraz v A2 na listovych kolejich a dalsi kalba.

 

 

Ja idem aj do ZOO?:giggle: novinka ja by som radsej sa sla kupat:D ale kludne pojdem no ;))

Link to comment
Share on other sites

Mne staci oba vecery stravit v A2 a na koupak uz rano na nejaky obed v tom teple nebudem mat chut. spravim si toasty :giggle: Takze kto sa bude chciet pridat na koupak tak od 11ti mozeme spolu.

A BTW plati dobrak?

Link to comment
Share on other sites

Ok, jebu na vsecko, proste zarezervuju A2 na oba vecery, coz by nemel byt problem a na dobrak rezervaci nepotrebujeme. Casovej harmonogram je taky nahovno, protoze kazdej bude mit kocovinu z patku jinak. Proste se rekne : komu se chce delat tohle, podte s nama tam,.. komu tohle tam atd,.. hospody budu rezervovat na 18:00 oba vecery. do kdy maji zatim nevim. Myjka mela skvely napad :D. Hlavni je, ze je tam levny pivo a fotbalek, kterej se da hrat zadarmo, kdyz se vi jak. Zitra tam skocim a domluvim to pze nemaji zadny cislo. Pisnu sem,.. Takze ve zkratce :

 

Sraz bude v 18:00 v hospode A2 u listovych koleji mapku sem hodim taky zitra. Kdo si chce dat nejakej predsraz,.. care cup.

Link to comment
Share on other sites

Mám takové tuÄení­, že z A2 nás vždycky kolem 2h ráno vyhánÄli... a ze zahrádky nás hnali jeÄtÄ dří­v.

Jinak co v NedÄli? Co takhle rozluÄka s obÄdem v LegendÄ... nebo něco takového?

 

Prodiskutuju detailnÄjÄí­ program s lidma z guildy a kdyžtak sem něco připí­Äu, kdyby se chtÄli přidat i dalÄí­.

Link to comment
Share on other sites

Hospoda A2 je rezervovana na 30 a 31 ,... to je Patek a Sobota. Na 18:00,.. lepsi prej kdyz prijdem pozdeji protoze otviraj v 6, ale vzhledem k zabrani zahradky bych prisel spis trosku driv.

 

A ted popis cesty : jsem si jisty, ze zvladnete pracovat s mapy.cz kdo tam jeste nebyl :). Zastavka klusackova 12,13 salina smerem Kr pole (12 - cervinkova,13 - technicke muzeum). Kdo nevi.. hned vedle toho je pizza nostra.

 

Dneska si jdu kupovat novou simku a asi i foun, protoze jsem v opilosti svuj ztratil :).. kdyby nekdo potreboval, jeste dneska sem hodim svoje novy cislo. Program na Sobotu poresime az na miste.

Link to comment
Share on other sites

Hospoda A2 je rezervovana na 30 a 31 ,... to je Patek a Sobota. Na 18:00,.. lepsi prej kdyz prijdem pozdeji protoze otviraj v 6, ale vzhledem k zabrani zahradky bych prisel spis trosku driv.

 

A ted popis cesty : jsem si jisty, ze zvladnete pracovat s mapy.cz kdo tam jeste nebyl :D. Zastavka klusackova 12,13 salina smerem Kr pole (12 - cervinkova,13 - technicke muzeum). Kdo nevi.. hned vedle toho je pizza nostra.

 

Dneska si jdu kupovat novou simku a asi i foun, protoze jsem v opilosti svuj ztratil :).. kdyby nekdo potreboval, jeste dneska sem hodim svoje novy cislo. Program na Sobotu poresime az na miste.

 

Desto Desto, brnak a nevi to :) cela ceska je rozkopana, dvanactka jezdi kamsi do pr... ;) nejlepsi je jit z hlavniho nadrazi pesky az na zastavku grohova (ta je posunuta hned nad tu krizovatku nad ceskou) a odtamtud jezdi salina s cislem x13.

Link to comment
Share on other sites

tyjoo.. jestli budu mit penize, tak bych aspon na patek + sobotu jela :) umm, jede nekdo z Prahy? >< kdyztak se mi prosim ozvete :) nebo bych se pak rada sesla s nekym v Brne, ja pak nechci nikam chodit sama, urcite bych se po ceste ztratila -_-

 

edit tak doma to mam domluvene.. tak se mi prosim prosim nekdo ozvete a srazte se se mnou nekde v Brne x_x

edit 2 mozna dotahnu jeste kamose (kicker) :3

Edited by katuschka
Link to comment
Share on other sites

Ja jezdim autem, nevim o tom xD. Tak ja nevim no, Dark Warriore, nejak sem napis jak se tam dostanou,.. kazdopadne chtel jsem jen upozornit, ze mam novy cislo protoze jsem se strasne ozral a ztratil tak cell phone.. kdyby jste cokoli potrebovali, zavolejte a prvne se predstavte.. na sms neodpovidam. :)

 

+420 721 832 937

Link to comment
Share on other sites

k tramvajim: z hlavaku jezdi 3, 5 a 11 - ty konci na Ceske (Rasinova). Potom musite trefit na bus/tramvaj.

 

Pokud na tramvaj, musite dojit skoro az k zastavce Grohova, kde nasednete na x13. Pokud busem, odjizdi ze stejnyho mista jako driv (od Rektoratu MU na Moravskem namesti - takova velka zluta budova). Na Klusackovu jede urcite 34, 36 (mozna jeste nejaky, ale busama nejezdim, tak nevim).

 

Mapka:

cestam.png

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...