Jump to content
Reborn fórum

Sraz


Mitrandir

Misto konani  

173 members have voted

  1. 1. Kde se chcete sejit?

    • Praha
      48
    • Brno
      83
    • jine mesto
      23


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vzal by me k sobe nekdo na noc z patku na sobotu? -_- jsem hodna a skladna a jen co se trosku vyspim, tak pobezim na vlak :giggle: rikala jsem si, ze to nejak poresim bez spani, ale kdyz o tom ted premyslim, nechci pak az nas vykopnou sama nekde zevlit do rana >< hm no vlastne, v kolik by nas meli vykopnout? Myslim, ze jsem cetla, ze kolem 2..?

Link to comment
Share on other sites

Vzal by me k sobe nekdo na noc z patku na sobotu? -_- jsem hodna a skladna a jen co se trosku vyspim, tak pobezim na vlak :giggle: rikala jsem si, ze to nejak poresim bez spani, ale kdyz o tom ted premyslim, nechci pak az nas vykopnou sama nekde zevlit do rana >< hm no vlastne, v kolik by nas meli vykopnout? Myslim, ze jsem cetla, ze kolem 2..?

Jestli nic nenajdes tak muzem zalizt do nakyho nonstopu, zatim taky nemam kde prespat, ale chapu ze ty to budes mit se shanenim jednodussi. :D

Kua chlapy, koho jsem to nechaval pred par lety prespat u sebe? Je cas na oplatku. :)

Link to comment
Share on other sites

Jestli nic nenajdes tak muzem zalizt do nakyho nonstopu, zatim taky nemam kde prespat, ale chapu ze ty to budes mit se shanenim jednodussi. :giggle:

Kua chlapy, koho jsem to nechaval pred par lety prespat u sebe? Je cas na oplatku. :D

beru nonstop :) party all night long :P mne se zase k nikomu chodit spat nechce, jen to vypadalo, ze vsichni to maji zarizene a ja nechtela zustat sama venku :)

 

no tesim se, tesim :)

Link to comment
Share on other sites

V sobotu 31.7. du do Velkeho Spalicku v 20:00 na Inception .. pro deti/studenty 79 kc(ISIC nutny, mozna uznaji i jine studentske prukazy) .. pro ostatni 109 kc.. je v tom zahrnuta sleva 50kc pres palace cinemas movie card(prazdninova akce).. kdo by se chtel pridat, tak piste(pokud mozno co nejdriv, at vychytame nejake dobre mista) na ICQ(177955893)/PM nebo sem :giggle:

Edited by kuzmicz
Link to comment
Share on other sites

V pátek v 17:17 přijí­ždí­m do Brna na hlavní­ nádraží­, tak kdo potřebuje pomoct s navádÄní­m, můžeme tam dát sraz :giggle:

 

mobil: 733 559 421

ICQ: 293 853 316

 

Podmí­nkou je informování­ mÄ, že se chcete srazit(jinak pravdÄpodobnÄ pojedu dří­v).

Link to comment
Share on other sites

V sobotu 31.7. du do Velkeho Spalicku v 20:00 na Inception .. pro deti/studenty 79 kc(ISIC nutny, mozna uznaji i jine studentske prukazy) .. pro ostatni 109 kc.. je v tom zahrnuta sleva 50kc pres palace cinemas movie card(prazdninova akce).. kdo by se chtel pridat, tak piste(pokud mozno co nejdriv, at vychytame nejake dobre mista) na ICQ(177955893)/PM nebo sem :giggle:

 

Mozna my s Cerdou, ale nevim, premyslela jsem, ze bychom spis jeli do Olympie uz tak na 15:30 ci 17:30, at pak stihneme jeste druhou vlnu srazu vecer :D

Link to comment
Share on other sites

Kino je dobrej napada, pujdu rad. :giggle:

edit: Jak tak karta funguje? Je prenostna, nebo na jmeno a kdyz predkladam vstupenku tak ji musim mit, nebo jen kdyz ten listek kupuju, v kine jsem nebyl ani nepamatuju, isic ani nic podobnyho nevedu.

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Funguje to tak, ze pri placeni ji ukazes a oni ti odectou penizky z ceny :D kdyz si student ukazes jeste studentskou a odectou ti dalsi :giggle: a jinak asi je prenosna, podepsanou ji nemam a zatim mi ji vzali vzdycky v pohode..

 

Auri: tak se rozhodnete:)

Desto: proc rusit rezervaci?

betr: takze s tebou mam pocitat?

 

Jinak mam zatim rezervovano 8 mist v 10. rade :) z toho jsou 3 volne...

Edited by kuzmicz
Link to comment
Share on other sites

Funguje to tak, ze pri placeni ji ukazes a oni ti odectou penizky z ceny :) kdyz si student ukazes jeste studentskou a odectou ti dalsi :D a jinak asi je prenosna, podepsanou ji nemam a zatim mi ji vzali vzdycky v pohode..

 

Auri: tak se rozhodnete:)

Desto: proc rusit rezervaci?

betr: takze s tebou mam pocitat?

Jop, ja jdu urcite (teda pokud tam s tebou nebudu sedet sam :D ), kdyz mas kartu, tak muzes nakoupit listky i pro ty co kartu nemaj. :)

Ale zkus tu rezervacku zmenit na drivejsi dobu - omezovat hospodu bychom nemeli a rusit uz vubec ne. :D

Link to comment
Share on other sites

Protoze je ta rezervace na 18:00 a jestli je ten film v 5, tak tam neprijdou vsichni, ze jo.. ok whatever, domluvime se v Patek. Ale ja Erasto jdeme na stoprocent..a jeste jeden pro me - takze 3 listky, nekomu to zaplatim kdo me bude zvat na drinky v Patek :D.

 

ve zkratce : chci 3 listky :D a rezervacku nerusim :D)

 

A pujdem tam rovnou z koupaliste :), pokud bude pekne :)

Link to comment
Share on other sites

OMG psal sem kdo chce, nikdo te do niceho nenuti... Perthe delas jak kdyby to zabralo cely den...

Ty voe vy si navymyslite.... tak to zarezervujte nekdo jinej... ja uz tam mam asi 4 rezervacky ;]

Edited by kuzmicz
Link to comment
Share on other sites

To jsou napady, jezdit pres pul republiky cumet na film :D rezervaci nerusit

Film ti nezabere dva a pul dne a taky je rozdil koukat na film (v kine s prateli) a koukat na film (sam doma na kompu).

Nejak se dohodnete, ja uz se prizpusobim. :D

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...