Jump to content
Reborn fórum

Sraz


Mitrandir

Misto konani  

173 members have voted

  1. 1. Kde se chcete sejit?

    • Praha
      48
    • Brno
      83
    • jine mesto
      23


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nejak se o me pokousi angina.

Vyležet s flaškou jak říkají a nesedět u PC :D ... ale o mně se taky něco pokouší, snad mi to v pátek někdo pomůže vypálit :) hlásí se někdo? :D

 

Jinak v sobotu má být v Brně tak všelijak a s guildou jsme se rozhodli, že místo koupáku vyrazíme do té Zoo... takže kdyby se náhodou někomu nechtělo na koupák můžete jít s náma... kdoví možná to ještě dopadne tak že stihneme oboje, což by bylo úplně ideální :D . Předběžný sraz bych viděl před ZOO kolem 10-12h , uvidíme podle toho jak bude vypadat předchozí noc :). Při nejhorším si nějak brnknem a sejdem se někde uvnitř ;)

Jinak bych tu ZOO viděl asi jako záložní plán kdyby fakt byla zima nebo hnusně.

 

Můj mobil: 737 086 306 . Jestli už teď někdo ví že půjdete do ZOO můžete mi napsat sem ... popř. ICQ 239-935-564

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Ted bych se na to vybodnul a resil to az na miste v Patek.. kazdopadne ja jdu s Erastem v 5 odpoledne (abychom nezabili celej vecer kinem) na ten film do spalku .. rezervoval jsem 3 listky, takze jeste zbyva jedna zenska, ktera by s nama chtela jit :D

Link to comment
Share on other sites

Jinak pokud Zusska (95% ze ne), Pertohrn (taky 90% ze ne), Punki (receno ze urcite ne), Erasto (buh vi) +- odreknou prespani u mne, tak mam nabidku prespani patek i sobota, vcetne snidane za nake to pivo kdyz budete hodni, prednost davam mne znamym hracum, kdyz by byl nekdo v tisni nebo tak.. pokud odreknou vyse jmenovani vsichni tak mam misto max pro 3 lidi.

 

na forum tak casto nechodim, tak radsi kontakt zde:

icq: 300831796

tel. 737 904 621

Link to comment
Share on other sites

Tak jo donutili ste me :) Presunul sem to na 17:00 ... !! 10. a 9.rada :P

 

Luke, Myjka+kamoska, ashi, Zuzka, betr a ja ;p + doufam ze mi da vedet Majk..

 

jo a Desto rezervoval sem to i pro tebe, nez sem si to tu precet.. takze 3-4 mista jsou este volne xD

Link to comment
Share on other sites

Tak jo donutili ste me :P Presunul sem to na 17:00 ... !! 10. a 9.rada :P

 

Luke, Myjka+kamoska, ashi, Zuzka, betr a ja ;p + doufam ze mi da vedet Majk..

 

jo a Desto rezervoval sem to i pro tebe, nez sem si to tu precet.. takze 3-4 mista jsou este volne xD

s takovou budem mit celej sal pro sebe za chvilu :)

 

Jinak Perthe do te ZOO bych sel taky, ale nevim, jak bude cas(jestli nebudu muset pres den dom), jak budu vypadat po predchozi noci a tak. Se domluvim tam... :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jo donutili ste me :P Presunul sem to na 17:00 ... !! 10. a 9.rada :)

 

Luke, Myjka+kamoska, ashi, Zuzka, betr a ja ;p + doufam ze mi da vedet Majk..

 

jo a Desto rezervoval sem to i pro tebe, nez sem si to tu precet.. takze 3-4 mista jsou este volne xD

Uaaa! Dve zamlouvam!... teda jestli jeste mozu :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrovolne se priznavam, dorazim az zitra.

Taky o tom premejslim, vzhledem k tomu ze jsem jeste v praci a v Brne nemam zajisteny ubytko; taky tam prsi jak tady ? :sadbye:

Link to comment
Share on other sites

Taky o tom premejslim, vzhledem k tomu ze jsem jeste v praci a v Brne nemam zajisteny ubytko; taky tam prsi jak tady ? :sadbye:

Tak beru zpet, vyrazim, snad :D se k vam dostanu jeste dneska a nebudete tam vsichni uz :D .

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...