Jump to content
Reborn fórum

Sraz


Mitrandir

Misto konani  

173 members have voted

  1. 1. Kde se chcete sejit?

    • Praha
      48
    • Brno
      83
    • jine mesto
      23


Recommended Posts

Uaaa! Dve zamlouvam!... teda jestli jeste mozu :giggle:

Kuzmiii, kuzmiii, my se tak nejak omlouvame, ale to kino uz dnes nejak nevychazi. Nejak jsme to vcera jeste u nas trosku prehnali a ted to musime vyspat a nikomu se nejak vubec nechce ani hybat :sadbye:

 

Ale radsi pisem, nu. Aby se na nas nikde necekalo .)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A on niekto do legendy siel?

Ja pochyboval o tom ze se dneska jeste nekde sejdem, tak jsem jel radsi dom.

PS: mas peknej bejvak :sadbye:

 

A pro vsechny kteri na sraz neprisli: Litujte, litujte, litujte, bylo to super! :giggle:

Link to comment
Share on other sites

Jen tu chci verejne priponenou amnestii pro hrace kteri pouzivaji RCX. Jedna se o nepovoleny externi program ktery se da snadno detekovat checksumem pameti procesu. Pokud se zase aktivne dostanu ke GMkovani a vyjedu si hrace kteri to nadale budou pouzivat, nebudu se s nima mazlit.

Link to comment
Share on other sites

Jen tu chci verejne priponenou amnestii pro hrace kteri pouzivaji RCX. Jedna se o nepovoleny externi program ktery se da snadno detekovat checksumem pameti procesu. Pokud se zase aktivne dostanu ke GMkovani a vyjedu si hrace kteri to nadale budou pouzivat, nebudu se s nima mazlit.

 

Já myslí­m, že doteÄ se včichni ří­dili tí­m co napsal kocour a po tom co to napsal, jsem nikde nevidÄl žádné jiné vyjádření­ ohlednÄ tohoto programu

Link to comment
Share on other sites

noooo tak :sadbye: bylo to uzasny, jsem rada, ze jsem jela, byla jsem prijemne prekvapena a moc rada jsem se seznamila :) jen skoda, ze jsem uz v sobotu musela pryc. Kazdopadne diky moc vsem, se kteryma jsem aspon chvili pokecala + frostovi za paradni ubytovani :) a uz se tesim na dalsi sraz :3 a na fotky :giggle:

Link to comment
Share on other sites

Srazí­k byl jako vždy fajn ^_^ , po dlouhé dobÄ jsem si pořádnÄ zahrál Bang (a jak jsem tak koukal na vedlejÄí­ stoly, tak nejen já :) ), Zusska tradiÄnÄ lí­tala s foÂťákem, Luke zůstal u práce roztahávaÄe vodnice, pro mnÄ bylo zadostiučinÄní­, když jsme s Frostem porazili Destu a Erasta ve fotbálku :giggle: v sobotu se dokonce objevil Kenní­k :) ... jen mnÄ trochu mrzí­, že jsem vÄtčinu Äasu strávil s guildou a tÄm co jsem chtÄl, jsem se už moc nestí­hal vÄnovat a v sobotu veÄer už ani nějak nebyla nálada :) ... slibuju, že pří­ÄtÄ mnÄ budete mí­t plné zuby :sadbye:

 

Taky jsem zjistil, že dokopat Xeno k nějaké činnosti je v reálu stejnÄ tÄžké jako ve hře :) ... cesta na Špilberk byla pro nÄkteré témÄř nadlidský výkon :-D

 

Jinak přiÄlo to pivo jenom mnÄ jako pÄkný blaf? :)

 

Hodí­m si sprchu, uvaří­m něco do prázdného žaludku a mrsknu sem fotky

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem zjistil, že dokopat Xeno k nějaké činnosti je v reálu stejnÄ tÄžké jako ve hře :sadbye: ... cesta na Špilberk byla pro nÄkteré témÄř nadlidský výkon :-D

 

Jinak přiÄlo to pivo jenom mnÄ jako pÄkný blaf? :giggle:

 

Hodí­m si sprchu, uvaří­m něco do prázdného žaludku a mrsknu sem fotky

To jsou mi napady hnat lidi na Spilas ... naopak bys mel bejt rad, ze vas Xeno na sraz tolik dorazilo ...

A propriste koukejte nekdo zajistit jmenovky. Pod pojmem rezevace jsem si teda predstavoval neco jinyho - tam prijdu za nakejma lidma abych zjistil kdo to je a zjistuju ze vubec nejsou z Rebu. A kdyby tam varili, taky bych se nezlobil :)

Link to comment
Share on other sites

Tak varit tam asi nezacnou :D.. v alterne sis moh dat utopence nebo si zajit napr. do nedaleke kocky/selepky/whatever... pivo nic moc no, ale kde jinde ti rezervujou skoro celou hospu :D .. jinak ke srazu.. trosku zklamani, v sobotu to chciplo hodne brzo.. po te 12 sme se vesli skoro na jeden stul... a do nonstopu(resp. po zaviracce v A2) sme sli v podstate ve stejnem slozeni jako v patek...a to s lidma s kteryma se vidim temer porad (krome erasta,aniho,..) skoda... jo a priste prijedu i se svym kuzmich orchestrem :megalol:

Edited by kuzmicz
Link to comment
Share on other sites

hooolaaaa heeeyyy ......tak musim rict ze sraz se vazne povedl aspon ja toho nelituju ze jsem po tak dlouhe dobe zase videl hlavy se kteryma jsem hraval:).....jinak me ve fotbalku porazi i ferda perda a to hlavne kdyz je desta nasrot jako nejvetsi prasak navic kua to kure vyndalu nebo co to melo byt tak jsem po prijezdu zazil na wcku vietnam ze jeste do ted nevim jak si mam vlastne sednout:D jinak musim pochvalit metodeje za to kure je to proste pan kuchar :megalol: a taky diky za utociste ze ktereho jsme uspesne utocili na tu hospu:)) uz se tesim na dalsi sraz pokud jeste budu ziv a zdrav a abych nezklamal tak RNR smrdi a LWcka jsou nejlepsi;-) jo a ja jsem nejvetsi masak a ostatni smoulove:P:D

Link to comment
Share on other sites

noooo tak :D bylo to uzasny, jsem rada, ze jsem jela, byla jsem prijemne prekvapena a moc rada jsem se seznamila :D jen skoda, ze jsem uz v sobotu musela pryc. Kazdopadne diky moc vsem, se kteryma jsem aspon chvili pokecala + frostovi za paradni ubytovani :) a uz se tesim na dalsi sraz :3 a na fotky :megalol:

 

Nejake fotky uz jsem sem hodil. Respektive odkaz na ne. A jsou to opravdu fotky :) Btw ten typek na kazde druhe fotce co se tvari jako vrah je Kuzmicz.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja pochyboval o tom ze se dneska jeste nekde sejdem, tak jsem jel radsi dom.

PS: mas peknej bejvak :D

 

A pro vsechny kteri na sraz neprisli: Litujte, litujte, litujte, bylo to super! :megalol:

ze jsem nebyla, ani teda nelituju... stacilo me, kdyz me ten ******, co u nas spal, nenechal vyspat do prace :) priste se bude u vstupu nasazovat mute :D

 

jinak diky Taiburku, ze ses stavil :)

Link to comment
Share on other sites

hooolaaaa heeeyyy ......tak musim rict ze sraz se vazne povedl aspon ja toho nelituju ze jsem po tak dlouhe dobe zase videl hlavy se kteryma jsem hraval:).....jinak me ve fotbalku porazi i ferda perda a to hlavne kdyz je desta nasrot jako nejvetsi prasak navic kua to kure vyndalu nebo co to melo byt tak jsem po prijezdu zazil na wcku vietnam ze jeste do ted nevim jak si mam vlastne sednout:D jinak musim pochvalit metodeje za to kure je to proste pan kuchar :megalol: a taky diky za utociste ze ktereho jsme uspesne utocili na tu hospu:)) uz se tesim na dalsi sraz pokud jeste budu ziv a zdrav a abych nezklamal tak RNR smrdi a LWcka jsou nejlepsi;-) jo a ja jsem nejvetsi masak a ostatni smoulove:P:D

Era... kure Vindaloo :D

 

Jinak sraz dobry, skoda ze nikdo nechtel jit na ten paintball, Ashi sel a nelitoval.

 

Btw ten ****** byl ozralej Desta, ktery priste dostane do drzky, jestli bude delat bordel.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...