Jump to content
Reborn fórum

Politika


Johny16

Recommended Posts

u nas raz padol taky zaujimavy hypoteticky navrh (a hrozne kritizovany, mne sa vsak paci) - dat ludom poukaz na 500 korun ktory si do volebnej miestnosti mozu ist vymenit bud za hotovost alebo za volebny hlas. bola by som zvedava kolko romov, dochodcov a inych volicov lavice by po tomto opatreni skutocne svoj hlas odovzdalo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Romové by nemÄli mí­t právo volit :( ProÄ? Protože si to nezaslouží­ za to jak se chvovají­.

fail

 

znám dva sluÄné

i když uznávám že i asi 50+ provokatéru, hnusáků,..

 

jinak náÄ učitel, Pulkrábek mÄl pravdu v tom, že Studentské volby nemÄly důvod nebýt zveřejjnÄny, když si ÄSSD vymohla pří­slib že se to nezveřejní­, asi tučila proÄ to dÄlá

Link to comment
Share on other sites

Nechces platit 430 kc za obycejnou plombu? :(

 

Ne nechci :) nechci platit ani 30Kc za navstevu doktora kdyz to jde jemu do kapsy, nechci aby prvni 3 dny nebyla nemocenska nechci vyhazov bez udani duvodu nechci rovnou dan nechci privatizaci nemocnic nechci privatizaci poslednich kousku statniho majetku nechci volit nekoho kdo podporuje hornich 10 000, chci postavit dalsi bloky jaderne elektrarny, chci zpatky pobidky pro zahranicni investory.

Link to comment
Share on other sites

u nas raz padol taky zaujimavy hypoteticky navrh (a hrozne kritizovany, mne sa vsak paci) - dat ludom poukaz na 500 korun ktory si do volebnej miestnosti mozu ist vymenit bud za hotovost alebo za volebny hlas. bola by som zvedava kolko romov, dochodcov a inych volicov lavice by po tomto opatreni skutocne svoj hlas odovzdalo.

 

Tak k tomuhle bych se pridala, hustej napad:DD

Link to comment
Share on other sites

Ne nechci :( nechci platit ani 30Kc za navstevu doktora kdyz to jde jemu do kapsy, nechci aby prvni 3 dny nebyla nemocenska nechci vyhazov bez udani duvodu nechci rovnou dan nechci privatizaci nemocnic nechci privatizaci poslednich kousku statniho majetku nechci volit nekoho kdo podporuje hornich 10 000, chci postavit dalsi bloky jaderne elektrarny, chci zpatky pobidky pro zahranicni investory.

a chceš zručit ranní­ vstávání­, do tří­ let pivo za dvÄ koruny a zručit ranní­ kocovinu co? :)

osobnÄ nechápu jak ho muže volit nÄkdo, kdo má IQ vyÄÄí­ než dneÄní­ datum... dopadnem jak řecko s takovou...

Link to comment
Share on other sites

Milte, Ježí­Ä je Pán?

 

u nas raz padol taky zaujimavy hypoteticky navrh (a hrozne kritizovany, mne sa vsak paci) - dat ludom poukaz na 500 korun ktory si do volebnej miestnosti mozu ist vymenit bud za hotovost alebo za volebny hlas. bola by som zvedava kolko romov, dochodcov a inych volicov lavice by po tomto opatreni skutocne svoj hlas odovzdalo.
:(

 

 

No jinak .. ODS - banda zmrdů (hlavnÄ Topolánek a Bém, oba na pÄst)

lidovci a zelení­ - tak ti se opÄt dohodnou s každým, do vlády se prostě dostanou

top09 - je sice hezký, že Kája má vysokej morální­ a etickej kredit, ale to jeho vystupování­ nÄkdy .. jo a maj tam Kalouska, no tak to taky nic

Ässd - poslední­ dobou to taky znaÄnÄ dojebávaj

Takže za jediný pro mÄ schůdný řeÄení­ se daj považovat Zemanovci, pří­padnÄ ksÄm (ti aspoř držej hubu a Ransdorf je jední­m z poslední­ch důvÄryhodnejch lidí­ v politice). Ale dokud nebude mí­t ví­tÄz 51%, aby si moh ří­ct, tak a teÄ přijde ta naÄe zmÄna a náÄ plán, koneÄnÄ se udÄlá vÄechno, co chceme, a za Ätyři roky nám přijÄte ří­ct, jestli se vám to lí­bí­, nebo necháte radči vládnout zase ty druhý, tak se to nikam moc nepohne.

Link to comment
Share on other sites

a chceš zručit ranní­ vstávání­, do tří­ let pivo za dvÄ koruny a zručit ranní­ kocovinu co? :(

osobnÄ nechápu jak ho muže volit nÄkdo, kdo má IQ vyÄÄí­ než dneÄní­ datum... dopadnem jak řecko s takovou...

 

Konecne ses trefil postem do spravnyho topicu :)

Link to comment
Share on other sites

Romové by nemÄli mí­t právo volit :( ProÄ? Protože si to nezaslouží­ za to jak se chvovají­.

blbost, bí­lí­ se taky chovají­ jak hovada, cikáni taky, Äerní­ taky, žlutí­, Äervení­, zelení­ taky...

Link to comment
Share on other sites

Ne nechci :( nechci platit ani 30Kc za navstevu doktora kdyz to jde jemu do kapsy,

Ano, presny volic CSSD. Nedostatecna informovanost a sledovani informaci jednim okem a nezkoumani podstaty:mellow:

Nemuze mu to jit do kapsy, protoze musi ucetne vyjadrit to, ze tam toho pacienta mel. Jinak by mu pojistovna neproplatila osetreni toho pacienta, ktere je nesrovnatelne drazsi, nez nejakych stupidnich 30 kc. Presne cisla nevim, ale za dobu poplatku bylo ceske zdravotnictvi nesrovnatelne jinde, nez je bez nich!

nechci aby prvni 3 dny nebyla nemocenska

By jsi si pak sakra rozmyslel, jestli budes nemocnej (simulant) nebo ne. Nj, jsme narod flakacu:D

privatizaci nemocnic

Ano, taky jsem spokojenej se stavem ceskych nemocnic :)

chci zpatky pobidky pro zahranicni investory.

Ale zadnej zahranicni investor ti do tohodle bordelu, co tu mame, nepujde. A s levici to jine nebude. Ver tomu.

 

U CSSD me jeste rozesmivaji billboardy. Konkretne jeden typu "13.duchod ze zisku CEZ" a proti tomu "Snizeni cen energii". Jsi chytry clovek a urcite mi neda praci ti vysvetlit, ze snizeni cen energii bude znamena mensi zisky CEZu, tudiz na 13ty duchod nikdy nebudou penize :-D

Opravdu chces volit takovou stranu?

Link to comment
Share on other sites

Konecne ses trefil postem do spravnyho topicu :(

Warri vubec se s temahle mladejma nehadej a nedej se. A vubec kdyz levici, tak poradne - cssd banda "brnaku" (kdo zna ten for s tim jak panbuh vozil kolecko), budem volit komunisty!!

 

Jinak borci pravicacky, ktery si berete do huby duchodce - ono je smesny ze pujdou volit cssd kvuli 13. duchodu, ale proste z tech penez se neda dustojne zit, takze se jim neni co divit. Chtel bych videt vas co byste delali a jak rychle by ste sli volit socaky, proste proto abyste meli co do huby:)

Link to comment
Share on other sites

No ja pracoval 9 let v - asi - nejvetsi nemocnici jakou v cechach mame (mate :( ) a uprime muzu rict, ze tam se spali takovejch desitek milionu, ze to az hezky neni :) Nic jinyho nez kdyz to dostane do ruky krutej podnikatel nemocnicim nepomuze ,-)

Link to comment
Share on other sites

Upří­mnÄ, volby budou fraÄka do doby dokud budou lidé volit toho nejsympatiÄtÄjÄí­ho politika (leadera) a ne podle volební­ho programu. JeÄtÄ neví­m přesnÄ jakou stranu budu volit, ale rozhodnÄ ne ÄSSD nebo KSÄM. Volit sociály v dobÄ, kdy rostÄ průmÄrný vÄk lidí­ je podle mÄ ta nejvÄtÄí­ hloupost :( Jediný důvod proÄ lidé volí­ sociály je, že důchodci a staří­ lidé už nemůžou pracovat a nedokáží­ se zabezpečit na dalÄí­ roky.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Milte, Ježí­Ä je Pán?

 

WHAT? :)

 

Jinak borci pravicacky, ktery si berete do huby duchodce - ono je smesny ze pujdou volit cssd kvuli 13. duchodu, ale proste z tech penez se neda dustojne zit, takze se jim neni co divit. Chtel bych videt vas co byste delali a jak rychle by ste sli volit socaky, proste proto abyste meli co do huby:)

 

Jop, meli byste se nekdy pobavit se svymi pra a praprarodici, jak na tom jsou s penezi. :P Ale zas tak uplne pravda, ze vsici stari voli komance a CSSD neni. Rekl bych tak 7/10. Teda alespon dle nazoru tech s kterymi jsem se bavil. :(

 

Jo a kdyz to tu jeste nikdo nezminil. Myslite, ze po roce 89 se zadni komousi nerozprchli do pravicovych stran? ;) Vsak tech je politika plna jeste ted. ;)

Link to comment
Share on other sites

WHAT? :(
Strana, která stáhla kandidátku?
Upří­mnÄ, volby budou fraÄka do doby dokud budou lidé volit toho nejsympatiÄtÄjÄí­ho politika (leadera) a ne podle volební­ho programu.
Jestli to je narážka na mÄ, tak před minulejma parlamentní­ma volbama jsem jich vÄtčinu Äet :) TeÄ na to jeÄtÄ nebyl Äas kvůli jinejm vÄcem.
Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Ne nechci :) nechci platit ani 30Kc za navstevu doktora kdyz to jde jemu do kapsy, nechci aby prvni 3 dny nebyla nemocenska nechci vyhazov bez udani duvodu nechci rovnou dan nechci privatizaci nemocnic nechci privatizaci poslednich kousku statniho majetku nechci volit nekoho kdo podporuje hornich 10 000, chci postavit dalsi bloky jaderne elektrarny, chci zpatky pobidky pro zahranicni investory.

Ty nadelas kvuli 30Kc (= jedno lepsi pivko). Kdyz se to zavadelo tak jsem byl proti, ale ted s tim poplatkem souhlasim. Radsi dam 30Kc a jdu do ordinace do 10 minut, nez neplatit nic a cekat v cekarne plny duchodcu 1 az 2 hodiny.

Jak casto bejvas nemocnej ? To radsi budu nakejch 10 dni v roce bez penez, nez abych byl pul roku na pracaku protoze se podnikatelum uz nevyplati podnikat (= zamestnavat lidi).

Kdyz te budou chtit z prace vyhodit, tak te vyhodej. Kdyz ne bez udani duvodu, tak s tim ze tvoje misto rusi, nebo snizuji pocet zamestnancu.

Tech hornich 10tisic podporuje spodni staticisice. Kdyz jim bude stat hazet klacky pod nohy, tak pujdou jinam kde jejich praci oceni mnohem lepe.

Postavit dalsi bloky jete ... obavam se ze to bude dalsi obri tunel kde jeden blok bude stat vic nez cela elektrarna postavena v jinem vyspelem state.

Chces pobidky pro zahranicni investory? A to je kdo - to je hornich 10 tisic, jen v jinem state. V CR postavej za dotace/pobidky vyrobni halu/obchodak a jakmile jim skonci vyhody tak se presunou zas do jinyho statu.

 

Lambisko: Ja to slysel naopak - ze nase pravice dela politiku zapadni levice a nase levice politiku zapadnich komousu.

 

DarkLord: Pokud zijou 2 alieni v 4+1 v centru mesta a z dob kdy vydelavali prachy si nenasetrili na stari ani korunu, tak je celkem logicky ze si nebudou zit jak prasata v zite v dobe kdy jednoho nepracujiciho zivi jen dva pracujici.

Link to comment
Share on other sites

betr: hmmm, asi mam spatnyho doktora - 30 kc platim a stejne cekam 3 hodiny (at prijdu, kdy prijdu) :) no ja teda nevim, ale s tema duchodama to fakt nekdy nejde... (nosila jsem duchody, takze vim, kolik ty lidi berou, takze se vubec nedivim, ze je starsi lidi, a nejen ti, volej)...

 

uz jenom cekam, az to tady dopadne tak, ze ty, co nemuzou makat (stari, nemocni a tak podobne), budou strilet :)

Link to comment
Share on other sites

Ano, presny volic CSSD. Nedostatecna informovanost a sledovani informaci jednim okem a nezkoumani podstaty:mellow:

 

Ja si myslim, ze sem informovany tak akorat abych si udelal dobry obrazek :)

 

Nemuze mu to jit do kapsy, protoze musi ucetne vyjadrit to, ze tam toho pacienta mel. Jinak by mu pojistovna neproplatila osetreni toho pacienta, ktere je nesrovnatelne drazsi, nez nejakych stupidnich 30 kc. Presne cisla nevim, ale za dobu poplatku bylo ceske zdravotnictvi nesrovnatelne jinde, nez je bez nich!

Vysvetli :) 30 KÄ dam doktorovi do ruky, on dostane od pojistovny proplaceny body, to dostal i predtim nez se platilo 30 KÄ.

 

By jsi si pak sakra rozmyslel, jestli budes nemocnej (simulant) nebo ne. Nj, jsme narod flakacu:D

Podle sebe soudim tebe? Nvm jak ty, ale ja u doktora nebyl ani nepamatuju. A nerikam ze mi vadi 30Kc rikam ze mi vadi ze ty penize jdou do kapes doktorovi.

 

Ano, taky jsem spokojenej se stavem ceskych nemocnic :)

Hmhm... vis co se ocekava od organizace v soukromym vlastnictvi? ZISK. Tudiz privatizace nemocnice at uz si ji koupi kdokoliv, bude vzdy udelana za ucelem zisku. A co je ziskovy? provadeni zakroku, to ze ti nekdo zabira misto na luzku moc vydelecny neni. Tudiz neziskova oddeleni se proste omezi nebo uplne zrusi.

 

Ale zadnej zahranicni investor ti do tohodle bordelu, co tu mame, nepujde. A s levici to jine nebude. Ver tomu.

No zajimavy ze predtim to slo. Aneb investor dostane slevy na dani, dostane nachystany pozemky a fabriku postavi u nas a ne treba na slovensku nebo jinde.Prinese spoustu penez at uz primo v investici do tovarny ci potom dlouhodobe zamestnavanim lidi.

 

U CSSD me jeste rozesmivaji billboardy. Konkretne jeden typu "13.duchod ze zisku CEZ" a proti tomu "Snizeni cen energii". Jsi chytry clovek a urcite mi neda praci ti vysvetlit, ze snizeni cen energii bude znamena mensi zisky CEZu, tudiz na 13ty duchod nikdy nebudou penize :-D

Opravdu chces volit takovou stranu?

 

No a pokud ten CEZ zprivatizujeme tak uz se nebudou ani snizovat ceny ani duchody:D Me se zase libi tomu jak ODS veri, ze nizsi dane prinasi vyssi vyber. To by pak maximalni vyber byl pri nulovym zdaneni ne? Jedna z pricin zadluzeni Recka byly nizke dane - podseknuti prijmu statu.

 

Nechce se mi quotovat vsechny prispevky, ale : uvedomte si, ze nekdo se sice muze ohanet tim ze prumerny plat v cr je neco malo pres 23000, ale vetsina lidi na nej ani zdaleka nedosahuje. Klidne muzu uvest modelovy priklad: rodina 2 dospeli + 2 studenti VS, nebudu tu uvadet cisla, ale otec nemarodil uz nekolik let, radsi vsechno prechazi a chodi do prace, nema placeny prescasy a travi tam cely dny, na oddeleni kde byl tak puvodne bylo 8 lidi, ted tu praci dela sam a pridany nedostal ani korunu, prisla krize - firma zavedla pondelky doma + vsichni 60% platu. Otec dal travi v praci cely tyden a porad toho ma az nad hlavu, nyni vsak jen za 60% platu.Matka dela ve stejne firme. A podnikatele neobhajuj, moc dobre to znam jak to chodi... firma dluzi kam se podiva, ale majitelum se kupujou novy audiny :) opravy tech aut, novy pneumatiky cokoliv se plati z firemnich penez, majitele si kupuji uz 3. barak... je potreba udelat bazen.. neni problem.. prijde si do fabriky a vytahne si UNCcko, bagr, lidi, zedniky... co je potreba, kdo to plati? firma. Posledni moje letni brigada padla na to, ze sem si z ni platil vysokou (dojizdeni,jidlo,apod). Nemluve o tom jak jsou na tom duchodci, kteri musi defacto zivit jen sami sebe. ODS mi tu laskave nevnucujte.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Podle sebe soudim tebe? Nvm jak ty, ale ja u doktora nebyl ani nepamatuju. A nerikam ze mi vadi 30Kc rikam ze mi vadi ze ty penize jdou do kapes doktorovi.

...

Pretoze ten doktor je hrozne zly clovek ktory ta chce v skutocnosti zavrazdit a z tych 30-korun si nazbiera na novy kabriolet lebo stary sa mu uz ojazdil.

To ti tak vadi ze doktor dostane peniaze? Ja si rada vyberiem dobreho doktora a priplatim si, lebo viem ze platim na neho a podporujem ho a nie nejakeho sialenca co na vsetko predpise antibiotika. Nie som si ista ako presne tie 30-ky funguju u vas, ale u nas si za ne nemozcnice a ordinacie napriklad nakupili nove pristroje a tym skvalitnili starostlivost priamo pre ludi co tie 30-ky dali.

 

edit: pre pobavenie (znalost ekonomickych teorii potrebna)

Edited by flosbellidis
Link to comment
Share on other sites

Pretoze ten doktor je hrozne zly clovek ktory ta chce v skutocnosti zavrazdit a z tych 30-korun si nazbiera na novy kabriolet lebo stary sa mu uz ojazdil.

To ti tak vadi ze doktor dostane peniaze? Ja si rada vyberiem dobreho doktora a priplatim si, lebo viem ze platim na neho a podporujem ho a nie nejakeho sialenca co na vsetko predpise antibiotika. Nie som si ista ako presne tie 30-ky funguju u vas, ale u nas si za ne nemozcnice a ordinacie napriklad nakupili nove pristroje a tym skvalitnili starostlivost priamo pre ludi co tie 30-ky dali.

 

Vzhledem k tomu v jake pr.. bydlim tak si muzu bud vybrat doktora tady anebo jezdit buhvi kam.. a abych platil 30Kc nekomu, kdo se na me podiva ve dverich zepta se me co mi je a co chci predepsat a kdyz nvm co mi je tak ho musim pomalu nutit aby me poslal na nejaky vysetreni.. tak ne, to radsi budu doma a ten aspirin si koupim sam :) Pak tu byl jeste druhy doktor, ale ten ordinoval vecne ozraly dokud pak v aute nekoho asi 2x nesrazil tak mu pak zakazali vykonavat lekarskou praxi....

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

S tebou bych si rozumel Dark Warriore. :) Sice ne se vsim, co pises souhlasim(treba 30Kc u doktora), ale mas spravne realistickej pohled na svet. :) Akorat ja bych to upresnil. Vscihni politici jsou na ho...Ja bych situaci vyresil velmi drastickou metodou a to odstranenim tech 500 tisic pijavic(nebo kolik jich tu mame), co vyziraji nas stat. Kdo obcas cte czechro forum, tak bude vedet o kom mluvim a jaky nazor na tuto "skupinu" lidi mam(a s tim souvisi i "moje" strana, ktera by ten problem mohla zcasti vyresit, lec bohuzel). :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud se dohrabu k volbám tak jedinÄ ODS :)

Dá se sice ří­ct, že "nové" strany jako TOP 09 apod. jsou teÄ v kurzu, které vsází­ na svoji dosud neposkvrnÄnou povÄst, ale podle mÄ je to podobný Ämejd jako SZ atd.

No a ÄSSD mam asi tak rád(a jejich politiku zadlužování­- aneb zaplatí­ to dalÄí­ generace), že bych nad nima nepřemýÄlel ani se třema promile v krvi...

 

edit: a k tÄm pří­spÄvkům u doktora - nessa +1

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...