Jump to content
Reborn fórum

Swordman - Kde expit?


Gwaihir

Recommended Posts

lvl 59? asi leaf caty nnebo koupit Lance a Äup na Gea... ovÄem máÄ celkem dost malo DEX --> malý HIT

 

mno cati sou pekni ae nemam eq vubec nic jako jo a geo pichat sam no lol sem to expil na sdilene s brachovim magem ae uz mi ho enpujci mrzak na tech catech si bez eq bo priesta za zadkem moc neuziju a taky tam neni zadny base se mi moc nelibi mno

Link to comment
Share on other sites

mno cati sou pekni ale nemam eq vubec nic jako jo a geo pichat sam no lol sem to expil na sdilene s brachovym magem ale uz mi ho nepujci mrzak na tech catech si bez eq bo priesta za zadkem moc neuziju a taky tam neni zadny base se mi moc nelibi mno

 

1/ NestÄžuj si, když se budeÄ snažit, půjde to

2/ UdÄlej si pár jednoduchých huntů ( trefí­Ä Familiara? doufám, že jo... )

3/ Prodej odmÄny

4/ Kup si Lance/poty

5/ Padej na:

a/ Leaf caty

b/ gea - Lance nutné

c/ porcellia - výhradnÄ s potama

d/ wolfy

e/ orc dungeon bo orc village - výhradnÄ s potama

f/ Goblini - výhradnÄ s potama

6/ nebo se na to třeba vykaÄli a udÄlej si archera na dual na geo jak skoro každej lumí­k na Rebu...

 

 

OhlednÄ geo přes Lance.. vzhledem k malé DEX se ti nediví­m že se ti na nÄ nechce, ale :) Gea nejsou jen na poli na sever od Einbrochu... Když půjdeÄ Einbroch --> nahoru --> vpravo tak vÄří­m, že tam nikoho nepotkáÄ...

 

P.S.: vubec nic jako jo - slovní­ zásoba jako když střihne. Holt máme teÄ ÄeÄtinářku pedantku :)

P.P.S.: ale uz mi ho nepujci mrzak - proÄ? udÄlej si svýho sockujeÄ teÄ --> připojí­Ä se k zástupu socek v Pronteře a to bych tÄ asi zastřelil...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

ZkouÄel tu nÄkdo se swordem Peco Peco (2x vlevo payon)? Se mi to vyjevilo jako mnohem lepÄí­ lokace než Payon Dung - když chcete naexpit cca level 23 - 35 za hodinku :teehee: Já tam expila swordku int/dex/vit a i s minimální­ str to tam lezlo perfektnÄ (cca 10% rozdí­l do expů oproti zombí­kům), pekáÄů je tam 70, s podpůrným vybavení­m staÄí­ dva-tři bashe, pár red potů kvůli Fatal blow, nic agresivní­ho kolem a naví­c Äance na padnutí­ peco peco card, jediná nevýhoda - předpokládám že na nÄ jeÄtÄ nemáte hunty a je to přes dvÄ mapy, ale vyplatí­ se... :shifty:

 

Jinak jsou tu jeÄtÄ payon dolů vpravo eggyry, elder willow... s nÄkým v partÄ je to celkem sranda, padaj trunky, může bejt karta... Omezovat se furt na ty stejný lokace je dÄsnej opruz (databáze s vyhledávání­m podle xpů je cool :rolleyes:), leechování­ jinou postavou už pak není­ ta pravá hra... :confused1:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

ja ybch sworda expil asi jak uz tu nekdo zminil na orc lady s potama,jako fakt to tma leze krasne a nebo ty porcelka...s magnumem oboje lokace jsou vyhodne a porcelko ma tedka i skvely drop:)pro male lvly kdyz padne da se krasne vydelat na karte:) :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Co takhle jet jednoduchý...možná troÄku delÄí­ způsob :), ale když sem to dÄlal já tak to Älo jak po másle. :sadbye:

12-25LVL = payon dung...ze zaÄátku to pude ztuha ale vÄtčinou tu expí­ dost lidí­, takže se dá celkem v pohodÄ do zaÄátku

spojit s pár dalÄí­ma lidma.naví­c tu padá loot, kterej se dá docela dobře prodat.

25-50LVL = Wolfy(Payon 2x dolu) a znovu ze zaÄátku to pude ztuha zabijejte po jednom.(nejlepÄí­ je do party vzí­t aco)Až to

budete dávat lehce (to poznáte :)) tak můžete zaÄí­t použí­vat provoke-->Magnum break ...jako Cruss i Knecht

by ste je mÄli potřebovat.I zde se vám bude hodit už dří­ve zmiřované aco.

50LVL-40-50JOB = Na tomhle lvlu máte hroznÄ moc možností­...můžete zůstat na wolfech v pohode se tam da dát tak 45job a dodÄlával bych to asi v orc dungu s řějakym healerem.Jsou tu ale i dalÄí­ možnosti např:Leaf caty, provokovat magovi soily(mi gao)a podobný kravinky :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Od 50 se vyplati udelat si Moscovia q. Da se bez problem expit solo na 1 lvlu na Lesich. Chce to akorat nejakej fire mec, ja mival vvvs tsurugi s fire enchantem nb elementarni damascusy. Expy tam sou na takovej lvl hodne dobry, i loot neni spatnej(stemy, sharp leafy). Maji vsak jeden hnusnej skill-bleed. Kdyz mate aco/priesta do party tak go na 2 lvl, je tam vic Lesu + Baba yaga(na ne wind mec).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

DoporuÄuju expit sworda spoleÄnÄ s huntama, obzvláÄÂť pokuÄ nemáte moc eq

12-25 - pay dung - staÄí­ ze zaÄátků pár red potů a pak to leze hladce, zombie hunt přidá pení­zky + zbrař

25-35/40 - wolf - rychlý exp + jahůdky který se vždy hodí­:)

40-50 - elder willow (trunky se dají­ prodat, když padne kartiÄka tak je pár mega doma:) )/ bigfoot (je tu hunt, spadne spousta medu (honey) takže je to krása s SP + si otevřete dalÄí­ hunt a možnost že padne kartiÄka)

50+ - je tu moc možností­, metalingové, geographové,leaf cat(je tu na nÄ i hunt což je dalÄí­ + ), orc lady(pokuÄ máte warriory tak je zde hunt:) )/warrior(dalÄí­ hunt)/HO, porcelka :) s partou je to samozřejmÄ o nečim jiném ale vyplatí­ se zkouÄet různý lokace a každýmu to vyhouje jinde.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...