Jump to content
Reborn fórum

Vanoce,vanoce


Mitrandir

Recommended Posts

Dobry den loupeznici, blizi se nam vanoce, tak mne napadlo spestrit si cekani na Jeziska nejakou zabavou ;) Proto mne a jednoho hrace napadlo ze usporadat event "Namaluj si sam sveho kamarada/ku" Obrazky postujte sem, nebo odkazy na uloziste kde umistite svuj vytvor. Uzaverka tohoto eventu, potazmo fora probehne 23. prosince a vyherci(budou tri) oznamim na Stedry den odhaduji kolem 21-22 hodiny. Jaka bude odmena se ptate? Tak tu Vam samozrejmne neprozradim, co by to bylo potom za darek pod stromecek? ;) Tesim se na prispevky a prosim postujte sem jen Vase vytvory at mame forum prehledne...

A jeste jednu vec jsem chtel napsat, pripadni podvodnici tu budou zverejneni a zavrzeni....

Tesim se ze zde uvidim mnoho skvelych obrazku....

Pravidla: Obrazek musi byt namalovan vlastni rukou, naskenovan a postnut sem ve formatu JPG, nebo postnout odkaz na uloziste.U obrazku uvedte koho jste malovali a samozrejme vlastnorucne podepsany

Link to comment
Share on other sites

hey there~ *zalozila si acc kvoli eventu*

 

taaak~ze! mam par otazok:

1.) mozem zapojit do eventu viac obrazkov? a kolko maximalne? ak jeden, mozem ho potom este vymenit za iny?

2.) mozem tu zapojit aj pict nakresleny skor, ako bol vyhlaseny event?

3.) kedze tu vela "kamaratov" (ako bolo v zadani) nemam a ktoviekolko ludi nepoznam, mozu to byt random ludia/ postavy/ homun-najlepsi priatel alchyma/ mob/ vlastna postava?

 

a tot' asi vse.. zatial~ ^^

Link to comment
Share on other sites

hey there~ *zalozila si acc kvoli eventu*

 

taaak~ze! mam par otazok:

1.) mozem zapojit do eventu viac obrazkov? a kolko maximalne? ak jeden, mozem ho potom este vymenit za iny?

2.) mozem tu zapojit aj pict nakresleny skor, ako bol vyhlaseny event?

3.) kedze tu vela "kamaratov" (ako bolo v zadani) nemam a ktoviekolko ludi nepoznam, mozu to byt random ludia/ postavy/ homun-najlepsi priatel alchyma/ mob/ vlastna postava?

 

a tot' asi vse.. zatial~ ^^

Ahoj

1. Obrázek můžes poslat jen jeden.

2. Pokud obrázek splňuje zadání , určitě ho můžeš poslat.

3. V zadání je přítel. Myslim si ze neni problém nakreslit jakou koliv postavicku, ale moba a homuna asi ne :laughing1:

Edited by Charliie
Link to comment
Share on other sites

 

3.) kedze tu vela "kamaratov" (ako bolo v zadani) nemam a ktoviekolko ludi nepoznam, mozu to byt random ludia/ postavy/ homun-najlepsi priatel alchyma/ mob/ vlastna postava?

 

 

 

Zadani zni "Namaluj si sam sveho kamarada/ku", :laughing1:

Cili samotny homun nebude uznan :shifty:

Link to comment
Share on other sites

hey there~ nie zeby som s tym pictom bola ktovieako (alebo aspon trochu) spokojna, ale som leniva kreslit este raz... mozno sa k tomu este neskor dokopem a zmenim ho za iny, snad lepsi (ak sa to v tomto evente da), ale nech zatial bude aspon.. taak.. enjoy? ^^;

 

kritiku len privitam, btw (okrem veci co som spominala na dA v komente)~

http://kaila-chan.deviantart.com/art/Fisch-RO-snipa-188235181?q=gallery%3Akaila-chan%2F326145&qo=0

 

fisch__ro_snipa_by_kaila_chan-d342j71.jpg

Link to comment
Share on other sites

hey there~ nie zeby som s tym pictom bola ktovieako (alebo aspon trochu) spokojna, ale som leniva kreslit este raz... mozno sa k tomu este neskor dokopem a zmenim ho za iny, snad lepsi (ak sa to v tomto evente da), ale nech zatial bude aspon.. taak.. enjoy? ^^;

 

kritiku len privitam, btw (okrem veci co som spominala na dA v komente)~

http://kaila-chan.deviantart.com/art/Fisch-RO-snipa-188235181?q=gallery%3Akaila-chan%2F326145&qo=0

 

Myslí­m, že by bylo celkem nefér vůči ostatní­m, kdyby jsi obrázek mÄnila pozdÄji za jiný... Pravidla jsou daná a musí­ se dodržovat, aby mÄli včichni stejné podmí­nky.

Link to comment
Share on other sites

Myslí­m, že by bylo celkem nefér vůči ostatní­m, kdyby jsi obrázek mÄnila pozdÄji za jiný... Pravidla jsou daná a musí­ se dodržovat, aby mÄli včichni stejné podmí­nky.

 

.. preto vravim "ak sa to da" :D

Link to comment
Share on other sites

hey there~ nie zeby som s tym pictom bola ktovieako (alebo aspon trochu) spokojna, ale som leniva kreslit este raz... mozno sa k tomu este neskor dokopem a zmenim ho za iny, snad lepsi (ak sa to v tomto evente da), ale nech zatial bude aspon.. taak.. enjoy? ^^

 

V zadnem pripade nedoporucuji menit obrazek za lepsi, neb by to vedlo k vylouceni :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ja si nemuzu pomoci, ale nikde v pravidlech souteze neni zmineno, ze by si ucastnik souteze nemohl vymenit sve soutezni dilo...

 

To sice neni,ale pokladam to za samozrejme ze kdyz se nekdo zucastni postnutim obrazku, tak uz ho nebude menit...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...