Jump to content
Reborn fórum

art sutaz hlasovanie D:


kaila

  

31 members have voted

  1. 1. sutaz bola o kresleni, teda hlasujte podla tychto kriterii, dakujem :)

    • Tomoko [url="http://i395.photobucket.com/albums/pp35/TomokoXD/Revysinx.jpg"] link [/url]
      13
    • Perthorn [url="http://img139.imageshack.us/img139/3862/mefisttemptation.jpg"] link [/url]
      2
    • Aliska [url="http://img51.imageshack.us/img51/9899/rebecka.jpg"] link [/url]
      7
    • Ruzicka Malicka [url="http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2010/354/e/b/ro_by_cagilybrat-d35a3ck.jpg"] link [/url]
      1
    • Arye [url="http://img2.rajce.idnes.cz/d5/4/4303/4303973_b9ba5b3dc04acfb6086ebb7c416a9ec3/images/ragnarok.jpg"] link [/url]
      0
    • Black Kitty [url="http://oi55.tinypic.com/28rgqwh.jpg"] link [/url]
      0
    • Morgaine [url="http://nd04.jxs.cz/395/959/462933fce9_72064637_o2.jpg"] link [/url]
      6


Recommended Posts

takze~!

 

najskor- ospravednujem sa za spam, ktory ste si tu museli vytrpiet, jednoducho mi tato 'spravodlivost' vadila. Preto prosim o 'realne' hodnotenie vas, resp. o hodnotenie, ktore sa bude tykat kreslenia, ako znelo povodne zadanie.

 

najskor niekolko faktov, o ktorych diskutovat nebudem:

1, Nechala som tam Fischov obrazok, pretoze v povodnom topicu nie je nikde oficialne diskvalifikovany, a teda ako "obrazok kamarata" presiel.

2, Svoj obrazok som tam nezahrnula, kedze som autorom odmeny (resp. odmien).

3, Viac ako jednu hlavnu cenu vyrabat nebudem. Koniec. Ak by nastala situacia, ze by v hlasovani vyhral viac ako jeden clovek, pravo rozhodnut o vitazovi ma clovek, ktory napise posledny komentar na prvej strane diskusie v tomto topicu. Svoje rozhodnutie posle sem, aby si ho mohli pozriet vsetci.

4, ak vyssie spominany clovek nerozhodne o vitazovi do troch dni od uzavretia pollu, pripadne zvoli ovoch/viacerych z potencialnych vitazov, VSETKY ceny (pre autora, nakreslenu postavu aj komentujucich) prepadaju a NIKTO nedostane NIC. Nie je mozne toto pravidlo zvratit, aj keby dotycny nebol pocas tohto obdobia na nete/mal by na to iny racionalny dovod.

5, poll trva tyzden, cize do 1,1,2011, ale v pripade, ze sa nebudem moct dostat k netu, vyhradzujem si pravo ukoncit ho skor/neskor (ak pridem nato, ako ho zastavit O///o)

6, komu pripadne odmena cislo 3? urcia to moji rodicia, ktori budu mat vybrat nahodne cislo z poctu komentarov. V pripade, ak by povedali rovnake cislo obaja, dany druhy rodic musi svoju volbu zmenit :) do poctu komentarov sa nerata moj prvy komentar, a ani double/triple/... posty (z nich sa rata vzdy ten prvy). Pocitanie komentarov zastavujem v momente, kedy aj poll. Ak tu bude len jeden komentar, jeho autor dostane len jednu sadu nalepiek (a budu splnene vsetky pravidla), druha nebued odovzdana.

7, vitazi mi musia poslat konkretne zelania/adresy taktiez do troch dni od uzavretia pollu. v pripade, ze by sa dotycny ozval neskor a MAL na to DOVOD, som ochotna to akceptovat.

8, detaily k vitazovi c.2 (zobrazena postava). Prosim, aby sa mi dotycna osoba ozvala/pokusim sa nakontaktovat ju v hre, kedze neviem, kto je tu na fore jej vlastnik. Nezodpovedam v ziadnom pripade za to, ak za tu postavu bude hrat niekto iny a posle mi svoje vlastne zelanie/adresu

9, odmeny -okrem prvej, hlavnej ceny- je mozne odmietnut/darovat nadiktovanim inej adresy. (tu hlavnu mozno odmietnut, ale nie darovat, aby som upresnila. Ak ju vitaz odmietne, NEpresuva sa na druheho v poradi. D:) V pripade daru je mozne, ze dostane jednu nalepku aj povodny vyherca.

 

Odmeny:

1, jedna odmena pre vitaza-autora obrazku: poring klucenka (http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2010/358/7/e/fighting_with_system_by_kaila_chan-d35l302.jpg sorry za kvalitu foto, fotene mobilom)

2, odmena pre nakreslenu postavu: tri nalepky RO mobov/charakterov (1 poring class+ 2 opodla vlastneho vyberu)

3, odmena pre dvoch ludi, ktori budu komentovat v tomto topicu: dve nalepky (1 poring class + 1 podla vlastneho vyberu)

3.5, +1 nalepka (podla vlastneho vyberu), ak osoba 'vyzrebovabna' v bode 3 bude mat v komentari za koho hlasovala + dovod (to, koho dany clovek hlasoval NEOVPLYVNUJE to, ci cenu dostane alebo nie)

 

AKO HODNOTIT:

kedze nie vsetci vedia, ako sa hodnoti umelecne dielo/akykolvek obrazok v sutazi, poskytujem strucny bodovy navod, snad ma nikto neukrizuje :D

.x. cistota. su na obrazku flaky? rozmazana ceruzka? vyfarbovane mimo lineartu? je vidno jasne tahy farbickou? je ciara lineartu prerusovana alebo ide plynuje?

.x. farebnost. je obrazok farebny alebo ciernobiely? pri ciernobielom obrazku je to lineart alebo tonovany obrazok? co by s obrazkom urobilo, ak by sme si farebny predsatvili ako ciernobiely alebo naopak?

.x. presnost. vystihuje nakreslena vec to, cim ma byt? v tomto pripade- vyzera nakreslena postava z ragnaroku tak, ako je na sprite? ak su tam zmeny a odchylky, su vyrazne? vyzeraju prirodzene alebo 'biju do oci'? a co doplny. equip?

.x. technicka stranka. su spravne proporcie, perspektiva? v pripade, ze ide o chibi (umyselna degeneracia s umyslom 'roztomilejsieho vzhladu'), vyzera cela postava komplexne, alebo je nepomer medzi castami tela vyrazny?

.x. kompozicia. ako je vyuzita plocha papiera? nie je vsetko nahrnute na jednu stranu? 'nepada' obrazok nabok?

.x. celkovy dojem. je vhodne zvolena technika? zvladol dany clovek tuto techniku? aky ma clovek pocit pri pohlade na dany obrazok? chyba mu podla vas nieco? ak ide o dynamicku pozu, nevyzera strnulo? vyzera obrazok 'odflaknuto' alebo posobi skor dojmom, ze si autor dal na obrazku zalezat?

 

 

 

..este raz vas prosim, aby ste hodnotili obrazky PODLA 'UMELECKYCH' ci skor 'amatersky kreslivych' (kedze vsetci zucastneni vratane mna, a pravdepodobne aj vsetci hodnotiaci sme tu amateri, co sa umenia tyka.. ak sa niekto vyzna v tomto obore, no offence please) KRITERII, nie podla toho, aky mate s dotycnymi vztah.

 

ospravedlnujem sa za gramaticke a stylisticke chyby. O///o

 

 

... tot' asi vse. ak to niekto cita a zucastni sa hlasovania, a v najlepsom pripade aj necha koment, vopred dakujem, cenim si to.

 

__

edit- opravene linky v polle, prisla som na to, ako sa to robi D:

 

edit 2- obrazok od Fischa vyluceny- dovod: ide o copyart

Edited by kaila
Link to comment
Share on other sites

nema cenu delat podobne ankety, je-li uz davno o vitezech rozhodnuto a dalsi a celkem podstatny problem je, ze kazdy hlasuje pro sveho kamarada...neni to nikdy spravedlive ;)

 

peace~

 

taky nechapu jak mohla byt v ocenÄných ta perthormova sraÄka ty ostatni 2 jsou dobre

Link to comment
Share on other sites

merlock - ber to ako rozdavanie odmien naviac. to, ze budu ludia hlasovat za kamaratov je prave to, co ma na tom tak provokuje a hoci to nemozem celkom odstranit, snazim sa to aspon trosku zobjektivnit. a to, ze sa ti toto hlasovanie nepaci, si uz raz napisal.

 

este raz- toto hlasovanie robim kvoli 'spravodlivosti', nie kvoli odmenam. videlo sa mi, ze 'tu cest byt vypisany ako vitaz' dostali ini ludia, aki by 'objektivne' vypisani byt mali. tak som sa tu ozvala a bojujem, aby ti, co si to zasluzia mohli byt vyhlaseni za vitazov. ale keby ze sa rozhodnem sama (a poviem -vyhral to ten a ten), aka by to bola objektivita? jedine, co mozem urobit (mohla som urobit-> urobila som) je to, ze som vyzvala ludi hlasovat 'este raz' a ukazala som im, na co sa maju zamerat, ak chcu 'OBJEKTIVNE' hodnotit. dalsie ceny a opatovne hlasovanie by som brala len ako plus, ved je to motivacia a moznost vyjadrit sa. alebo to berte ako uplne odlisnu sutaz s inymi pravidlami a cenami, do ktorej sa vsak zapojili ti isti ludia, o ktorej mozete rozhodovat len vy. amen. (shit, zase spamujem ._.)

 

morgaine - ako bolo spominane, vzhladom k tomu, ze som autor cien, tak sa sutaze neucastnim. nebolo by to fer, a tym spamo/bojom som si to aj tak u mnohych pokazila. v suvislosti s tym ma vsak este napada, ze ak by niekto chcel prispiet cenou, s radostou mu vyhoviem, hoci musi ratat s tym, ze za to odo mna dostane akurat male bezvyznamne plus :) a za pochvalu/whatever that was dakujem :)

Link to comment
Share on other sites

Hlasovala jsem pro Tomoko, protože jeho/její­ obrázek mi přiÄel nejví­c podobný "skuteÄnosti", lí­bilo se mi i že není­ tak jako u ostatní­ch klasicky zepředu, ale má trochu jiný pohled na vÄc :-) . A můj osobní­ žebří­Äek by byl tenhle obrázek, pak obrázek autorky soutÄže:) a od Morgie. A snad jediný zíşÄastnÄný, s kým jsem se kdy bavila je Morgie, takže fakt nejsem ovlivnÄná přátelství­m s nÄkým:)

Link to comment
Share on other sites

Koukám, že moje "oblí­benost" na serveru je stále stejná...

 

taky nechapu jak mohla byt v ocenÄných ta perthormova sraÄka ty ostatni 2 jsou dobre

Já se osobnÄ taky trochu divil, ale na druhou stranu ta "sraÄka" byla vcelku originálnem... a narozdí­l od nÄkterých dÄl nakreslena z hlavy...

coincidence.th.jpg

... naví­c jsem ji kreslil pro íşÄel soutÄže (nevyhrabal jsem to po X letech z Äuplí­ku) , nakreslil jsem kamaráda (opravdového), napsal tam jeho jméno, přidal svůj pseudonym.

 

Co jsem tak sledoval tak Kaila mÄla bohužel taky problémy s pravidly soutÄže a GM se rozhodli to řečit takto. OsobnÄ o žádné hádky a intriky nestojí­m ale o dalÄí­ soutÄž také ne a přeberte si to jak chcete ale svou adresu opravdu zveřejřovat nebudu.

 

 

Jelikož je původní­ topic, kam jsem následují­cí­ řádky chtÄl sepsat, už locknutý... tak to hodí­m sem.

NeÄekal jsem že se dostanu k nějakému hodnocení­... každopádnÄ jsem rád, že se Äábelský výplod mé fantazie nÄkomu lí­bil. DÄkuju za pÄknou soutÄž a přeju celému rebornu pÄkné svátky. :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

perthorn- fischov obrazok samozrejme vyrieseny

 

ziadne 'problemy' s pravidlami neboli.. boli tam jedine nejasnosti, ktore som dobre neporozumela, ale akceptovala som ich, len co boli podane na pravu mieru.. ako rpoblem mi to nepripada O,o

 

a este ta adresa- prave toto je dovod, pre ktory mozu vsetci do jedneho svoju cenu odmietnut :)

Link to comment
Share on other sites

Taakze~ (ako sa zatvara poll/cely topic? .__.)

 

Kazdopadne, oficialne uzatvaram hlasovanie/pocitanie komentarov~

 

Stav:

1. Tomoko: 12 hlasov

2. Aliska: 7 hlasov

3. Morgaine: 6 hlasov

4. Ruzicka Malicka: 1 hlas

Pocet “platnych“ komentarov: 11

„vyzrebovane“ cisla: 3 a 7

 

Odmeny:

1. (poring klucenka) Tomoko

2. (nalepky: 1 poring class + 2 vlastny vyber) majitel postavy Revy

3. Morgaine (nalepky: 1 poring class + 1 vlastny vyber)

Heliodor (nalepky: 1 poring class + 2 vlastny vyber)

 

dakujem vsetkym hlasujucim/komentujucim a prosim vyhercov o PMky so zelaniami/adresami (alebo, ak odmenu odmietnu, aby mi o tom dali aspon vediet)

Link to comment
Share on other sites

Koukám, že moje "oblí­benost" na serveru je stále stejná...

 

 

Já se osobnÄ taky trochu divil, ale na druhou stranu ta "sraÄka" byla vcelku originálnem... a narozdí­l od nÄkterých dÄl nakreslena z hlavy...

coincidence.th.jpg

... naví­c jsem ji kreslil pro íşÄel soutÄže (nevyhrabal jsem to po X letech z Äuplí­ku) , nakreslil jsem kamaráda (opravdového), napsal tam jeho jméno, přidal svůj pseudonym.

 

Co jsem tak sledoval tak Kaila mÄla bohužel taky problémy s pravidly soutÄže a GM se rozhodli to řečit takto. OsobnÄ o žádné hádky a intriky nestojí­m ale o dalÄí­ soutÄž také ne a přeberte si to jak chcete ale svou adresu opravdu zveřejřovat nebudu.

 

 

Jelikož je původní­ topic, kam jsem následují­cí­ řádky chtÄl sepsat, už locknutý... tak to hodí­m sem.

NeÄekal jsem že se dostanu k nějakému hodnocení­... každopádnÄ jsem rád, že se Äábelský výplod mé fantazie nÄkomu lí­bil. DÄkuju za pÄknou soutÄž a přeju celému rebornu pÄkné svátky. :sorcerer:

jedine to to tak bylo je originalni to jo

ale dobre? taktak proÄ si tady nesotal ani jeden hlas? nahoda? i dont think so...

ja to tam dal jen tak 4fun ne za uÄelem vyhrát ....

a doufam ze sepsat ti to dalo hodne prace :) mrhani cizí­m Äasem je zábava docela

Link to comment
Share on other sites

 

Odmeny:

1. (poring klucenka) Tomoko

2. (nalepky: 1 poring class + 2 vlastny vyber) majitel postavy Revy

3. Morgaine (nalepky: 1 poring class + 1 vlastny vyber)

Heliodor (nalepky: 1 poring class + 2 vlastny vyber)

 

 

Umm moc to nechápu jakto ze dostane Tadeas odmenu kdyz poradi vyhercu je 1.Tomoko 2. Aliska 3. Morgie?

Jinak jen tak pro informaci.. pravoplatny majitel Revy uz davno nehraje :)

Link to comment
Share on other sites

Umm moc to nechápu jakto ze dostane Tadeas odmenu kdyz poradi vyhercu je 1.Tomoko 2. Aliska 3. Morgie?

Jinak jen tak pro informaci.. pravoplatny majitel Revy uz davno nehraje :)

za to ze jsem tak krasnej, inteligentni, neotrelej, uzasnej a dabelsky charizmatickej :P

Link to comment
Share on other sites

aniteru- to nie je prve, druhe, tretie miesto, ale "druh" ceny- pre autora obrazku s najvacsim poctom hlasov, pre nakreslenu postavu a pre komentujucich~

 

uhh... existuje niekto, kto pravoplatne postavu Revy zdedil? alebo niekto, kto povodnemu majitelovi odkaze, ze vyhral nieco niekde, kde ani nehra? :D

Link to comment
Share on other sites

aniteru- to nie je prve, druhe, tretie miesto, ale "druh" ceny- pre autora obrazku s najvacsim poctom hlasov, pre nakreslenu postavu a pre komentujucich~

 

uhh... existuje niekto, kto pravoplatne postavu Revy zdedil? alebo niekto, kto povodnemu majitelovi odkaze, ze vyhral nieco niekde, kde ani nehra? :D

 

Muzu jí­ to napisat :) Ale osobne jsem se s ni uz nejakou dobu nevidel :) mozna by se to Dalo poslat po Tomokovi :)

Link to comment
Share on other sites

^_^ tak toto ma dojalo...vazne som necakal ze to bude mat taky uspech :) vsetkym vam dakujem ... mno co sa tyka Revy v RL sme sa este nestretli ale kontakt na nu mam tak jej mozem dat vediet

 

fail: moje komunikacne metody nemaju efekt - ak niekto ma moznost dajte jej prosim vediet dakujem

Edited by Tomoko
Link to comment
Share on other sites

^_^ tak toto ma dojalo...vazne som necakal ze to bude mat taky uspech :) vsetkym vam dakujem ... mno co sa tyka Revy v RL sme sa este nestretli ale kontakt na nu mam tak jej mozem dat vediet

 

fail: moje komunikacne metody nemaju efekt - ak niekto ma moznost dajte jej prosim vediet dakujem

 

Už som jí­ napsal sms.. uvidime kdy si to precte :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...