Jump to content
Reborn fórum

WS videa


Merlock129

Recommended Posts

Nejsou tam ani staty ani equip toho WS. Raty jsou nÄkolikanásobné než na Rebornu. DPS má na nÄkteré bosse vÄtÄí­ než asurák, na nÄkteré menÄí­. Support potřebuje podstatnÄ vÄtÄí­. I po shlédnutí­ tohoto videa jsem přesvěděen, že WS je dobré jen na plusování­, opravování­ a na postávání­ na trhu.

Link to comment
Share on other sites

Staty nebo eqp rozhodne zverejnovat nebudu :) Raty byly 7/7/5. Jinak jsi zrejme nepochopil, ze tady neslo o to, abych nekoho presvedcoval, ze je wsko nejlepsi mvp char..blablabla. Spis to byla jenom malinka ukazka co wsko umi, ze i to muze byt zabava, coz kuprikladu pro me je :)

Link to comment
Share on other sites

Asi te zklamu, ale co se tyce Rebornu, tak je tu snadno dostupny eqp, ktery je na vetsine serverech zakazany ci nevlozeny do hry..jinak zadnej zazracnej eqp v te dobe nemel, i kdyz se casem vypracoval na nejbohatsiho hrace serveru :)

VÄtčinou jsou tu dost nepodstatné vÄci zatí­mco ty zásadní­ jsou spí­Ä jinde. BG, godlike (aÂť už první­ nebo druhej set)... Taky na Rebornu fungují­ nÄkteré skilly nÄkterých bossů trochu odliÄnÄ a sami bossové se mohou chovat troÄku jinak. Poslat video, když nikdo nevidí­ jak toho bylo dosaženo a jestli je to tu proveditelné, mi nepřijde moc motivují­cí­, ale je pravda, že ten, kdo by si to chtÄl zkusit může využí­t test server.

Link to comment
Share on other sites

Tomu WSku se regenovaly hp po xy k? taktez aj sp..(bylo to viditelne) napr .. u drákuli.. ikona od kaahi nikde... to ze tu sou nejaky vic imba veci nez tam mi chces rict potom kdyz vidim na tom hp ze ma nejaky wtf donate kridelka.. a kdyz oni prezivali EQ? :) ve 3 lidech.. no nic.. necekal jsem nic ví­c ani nic mí­n :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://www.uloz.to/7222746/ero-v2-zemiwheel01-wmv

 

Byl jsem pozadan o zaslani tohoto videa, aby par lidi mohlo videt MVP whitesmitha v akci :) Toto video neni moje prace, ale mych pratel z brazilie, se kterymi jsem urcity cas hrat a taky se od nich celkem hodne veci ohledne WS naucil, snad se vam bude taky libit :)

Pro priste, pro takove veci je tu specialne topic: Blbiny na netu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a aj kdyz jsem jel na dualu ze jsem si jen dal boosty a assu na WS, a sel to midlit s WP\BP tak se to porad velmi dobre vyplatilo... :) a to jsem myslim tocil jen Orcy a stormyho

 

HodnÄ vÄcí­ se zmÄnilo od doby co tu nehrajeÄ Froste :) HlavnÄ vit mvpÄek, poÄet hp, jejich ability, dmg atd. S WSkem jsem usoloval snad vÄechny slabÄí­/střední­ mvp, ale na takových tÄch high tier mvpÄkách to je podle mÄ bí­da i když má sacri a kompletní­ servis.

 

A co se týÄe tÄch slabÄí­ch mvp:

earthquake

spiral pierce- i když nezabije, pokud nemá wsko dopotováno, tak zdechne

powerup- i blbý property attack od mvpÄka s powerupem může dát pÄknou pecku, když nemáÄ ele armor (viz orc lord, který rozbí­jí­ Ätí­t + musí­Ä mí­t ghosta)

vyÄÄí­ požadavky na hit (nÄkdy o hodnÄ)

nÄkteré mvp si hází­ na melee range agiup- než spadne, tak potřebujeÄ třeba 350+ hit

hell judgement- nevim jestli nebyl na rebu buglý, ale ví­m, že nakládal o dost ví­c než na jiných serverech (třeba draculu jsem soloval s HPÄkem, protože wsko nedá na demony takové redukce)

potom nÄkterá mvp rozbí­jí­ armor, Ätí­t, zbrař atd.

 

nakonec jebnutý teleport, tam se vyloženÄ vyplatí­ champ, který dá vysokou jednorázovou dmg

Link to comment
Share on other sites

lorda slozim tady solo bez ghosta a EQ preziju...jediny EQ co me sunda je od valk..coz je pochopitelne

 

co se tyce agi up...ja mam vysokou dex a dokonce i zbran na hit....

 

spiral preziju..

 

a na vetsinu veci co pises staci eqp....nuda :/

 

jinak co jsem tu zkousel par veci...Doppl a Pharaoh +-3sekundy...orc hero kolem 15-20s..takze nuda :P

Link to comment
Share on other sites

Jo WSko je nejlepÄí­, včichni si teÄka naexpí­me WSka a pujdeme s nima zabí­jet MVPÄka.

A teÄ opravdu, WS sux, HSCR je meele utok, takže k tomu mobovi musí­Ä pří­t a pokud tÄ nezabije tak je lama a má sux drop (kromÄ karet) a pokud tÄ zabije tak je to WSko stejnÄ na nic.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nepřežiješ EQ od lorda s rozbitým štítem, nebo s pwrup. Navíc musíš mít full redukce a dopotováno.

Na agiup u mvp je jakákoli hit zbraň kromě phree karty slabá.

Nepřežiješ pwrup spiral od doppla.

 

Phara za 3 sec nedáš i kdyby jsi se rozkrájel, i kdyby ti na to vyšla dps, tak pořád odhazuje.

 

EDIT: navíc jsem reagoval na frosta a ne na tebe, co se změnilo od dob co hrál

v určité zoně byly staré mvp nastavené ještě na 2nd classy a přitom už byly advanced chary

 

Pserver moviček s wskama jak si dávaj mvp jsem viděl víc než dost a hrál jsem na jiných pserverech

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Phara za 3 sec nedáÄ i kdyby jsi se rozkrájel, i kdyby ti na to vyÄla dps, tak pořád odhazuje.

 

 

na zbytek reagovat nebudu...ale na toto mam 4 svedky co u toho byli a chodivaji se divat jak ty mvp zabijim

 

takze pokud neco nedokazes ty, tak ani ostatni? nebudu se vyjadrovat radsi..

Link to comment
Share on other sites

 

To tÄ nenapadlo, že mohl být naÄatý? A nemÄl jsi mezi tÄmi svÄdky gospel palu? :P

 

Se 130 str + shacled ballem mu dáÄ CT za 18,5-21k, i kdyby jsi chodil na mvpÄka se 190 aspd, tak dáÄ max 105k dps.

445k/105k dps= 4,238 sec

 

Což je optimum kdy se mvp ani nehýbe. Naví­c vÄtčina wsek tu nevytáhne 130 str / 190 aspd na mvpÄka a když jo, tak si stejnÄ radči vezme eq na survabilitu.

 

Nejsem perfektní­, nejsem nejlepÄí­, ale s wskem mám něco nahrané

Link to comment
Share on other sites

to ze mas neco nahrane, porad neznamena ze to neco je...kazdopadne tohle je debata o nicem...budes-li chtit se podivat nemam problem....

 

jinak trosku zapominas ze uz neni davno doba kdy se jelo na wsku agi a malo dex.....

tak nam natoc video, jak to za ty 3 sec na rebornu das... myslim, ze se rado koukne vic lidi...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...