Jump to content
Reborn fórum

Brnosrazek


ensi

  

23 members have voted

  1. 1. Kdy dojedu do Brna? :P

    • 29.7. -31.7.
      5
    • 5.8.- 7.8.
      1
    • 12.8. - 14.8.
      2
    • 19.8. - 21.8.
      7
    • Je mi to jedno, do Brna (opet bylo nutne obsah zavorky zrusit kvuli neochote priznat si pravdu :)) dojedu kdykoliv :D
      7
    • a nebo jeste 26.8. - 28.8. na opozdenou zadost :D
      1


Recommended Posts

Tak se nam to zase blizi, leto v plnem proudu (i kdyz to pocasi dneska moc nevypada), bude srazek. Dokonce vam dam i moznost si zahlasovat o terminu :devil2:

 

Shrnuti :D

19.8. - 21.8.

 

Ubytko pres zname v Brne a okoli pripadne tady.

 

Ucastnici:

Majk, Frost, Crowley, Tracy, Presi, Esed, Warri, Kuzma, Sway, Weex, banda prazaku jedoucich konzultovat :D

+ jeste tu

Edited by ensi
Link to comment
Share on other sites

čikula ensiku :)

No moje finanÄní­ maliÄkost na tom není­ nejlépe, takže to budu muset fakt hodnÄ zvážit. KaždopádnÄ bych vÄechny zas rád vidÄl a je mi vcelku jedno kdy ;) . Kdyby to nevyÄlo tak od září­ se stávám taky souÄástí­ Brna, takže vám to vynahradí­m jindy.

 

Tak a teÄ tenhle topic půjdu klasicky zpropagovat :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

"do Brna (ktere je mnohem krasnejsi nez Praha) dojedu kdykoliv"

 

Prave sis udelal Ensi mocneho nepritele ...

 

Jinak s moji strasidelnou malickosti muzete temer jiste pocitat pokud to bude jeden z tech dvou srpnovych terminu ... cervenec se nachazim mimo civilizaci, i kdyz kdybych to hecnul tak by to slo i v cervenci ,)

Takze vlastne se mnou muzete pocitat kdykoli, ale srpen se mi hodi vic ...

Link to comment
Share on other sites

cervenec se nachazim mimo civilizaci

 

tedka sis taky udelal mocneho nepritele... hlasoval sem kuli tobe na ten posledni v srpnu, to bych mohl dojet taky, ten predposledni se mi nejak nehodi, takze me taky podpor, dlouho sem nebyl v brne :)

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

S nejvetsi pravdepodobnosti budu bez internetu, proto mimo civilizaci ^_^, ale samozrejme na krasnem miste ... v mem druhem domove.

Link to comment
Share on other sites

MnÄ to je celkem jedno, ukážu se tak jako tak, ale ideální­ by byl ten první­ nebo poslední­ termí­n...a taky nesouhlasí­m s tí­m, že Praha je lepÄí­ než Brno:-)

Link to comment
Share on other sites

Loni se nakonec, pro témÄř nulový zájem o ubytko, nic nezařizovalo. KaždopádnÄ přesto, že koleje bývají­ přes léto poloprázdné tak je potřeba se tam nahlásit s dostateÄným předstihem (alespoř 2-3 týdny) - což bývá organizaÄnÄ pro vÄtÄí­ skupinu lidí­ nároÄné.

Takže by bylo asi nejlepÄí­ aby se zájemci o ubytko domluvili mezi sebou po dvojicí­ch (nebo Ätveřicí­ch) na pokoj a zajistili si ho sami -> imho rychlé a spolehlivé řeÄení­. Nebo by to nÄkdo mohl zaří­dit kompletnÄ, nejlépe nÄkdo kdo má/mÄl s tÄma kolejema něco spoleÄného. :)

Link to comment
Share on other sites

Ensi dostanes bojovek ukol...

sehnat co nejvic znamejch, at tam nesedime jenom my dva:-D

Odmenou ti bude hrejivy pocit u srdce a panak toho nehnusnejsiho piti odeme :-P :-D

 

Na tom uz se samozrejme pracuje, vsude kde chodim rozdavam pozvanky :D

asi hodim neco jako seznam do 1. postu, tak se hlaste kdo chcete byt uverejnen :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...