Jump to content
Reborn fórum

Co byste na Rebornu zmenili?


k3dT

Recommended Posts

Guest Baalberith

 

pokud se nemylim tak jen musi byt na mape .. vsichni tri? :)

Presne tak, 3 postavy na share na jednej mape. Po prechode warpom sa share rusi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jen to doplnim:

Starosta muze:

- Posouvat urednika kamkoli po mape (presne receno, presunout ho na vlastni pozici)

- Pronajimat a premistovat 4 zakladni obchodniky (magie, boj, vyroba a peti) nebo je rusit (kazdy za 20k denne, v kase musi byt alespon 100k)

- Zakazovat looteni petu ve meste

- Menit efekty pocasi (kazda zmena stoji 50k, v kase musi byt alespon 200k)

 

Obcane mesta (=ti kteri za nej hrali) mohou:

- Ulozit si save kdekoli na dohled od Urednika

- Zaplatit prispevek do mestske kasy :)

 

Pripadne mensi zmene jsem plne naklonen (zejmena mag by si zaslouzil rozsirit sortiment, do bojovnika bych alespon prihodil jeste ninja spotrebak kdyz mi nejaky aktivni ninja rekne co to vlastne je...)

 

Edit: Odmeny prvnich tri jsou v tom, ze maji 3/2/1 obchodnika gratis

Link to comment
Share on other sites

 

Pripadne mensi zmene jsem plne naklonen (zejmena mag by si zaslouzil rozsirit sortiment, do bojovnika bych alespon prihodil jeste ninja spotrebak kdyz mi nejaky aktivni ninja rekne co to vlastne je...)

 

Edit: Odmeny prvnich tri jsou v tom, ze maji 3/2/1 obchodnika gratis

 

Co takto rozsirit Pet obchodnika o vsecky jidla pro pety at treba nemusim do Kunkulu pro krmeni od Lorinky atd

Mage Obchodnik ma malo sortimentu ale Gemy jako Cervene a Zlute asik nemuzou byt tak bych tam dodal ty Ninja Runy na carovani nemusely by byt v bojovnikovy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahoj nešel by přehodit ,,Eden Telleport Officer,, v Morrocku kousek stranou je hned u Kapry a když chci cestovat spÄcham i nespÄcham nebo se mi nÄkdo okolo te kapry postavi vÄÄnÄ klikam na nÄj v žádnem mÄstÄ není stavÄn u tÄchto NPC aspon s takovou tesnosti policko hned vedle když Kapra je 160, 97 a Edden Tell. Off. 161, 97

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ahoj nešel by přehodit ,,Eden Telleport Officer,, v Morrocku kousek stranou je hned u Kapry a když chci cestovat spÄcham i nespÄcham nebo se mi nÄkdo okolo te kapry postavi vÄÄnÄ klikam na nÄj v žádnem mÄstÄ není stavÄn u tÄchto NPC aspon s takovou tesnosti policko hned vedle když Kapra je 160, 97 a Edden Tell. Off. 161, 97

Neni problem, posuniem ho o 2 policka doprava.

Link to comment
Share on other sites

Já bych uvítala zmÄnÄní místa, kde se člověk objeví v AlbertÄ (přes Kafru). A to na to spodní námÄstí, jak tam už stejnÄ druhá Kapra stojí. Bylo by to uprostřed a stejnÄ daleko jak k molům, tak do obchodu i k NPC co vyrábí potíky. Z toho vršku vlevo je daleko všude. :berry:

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Teda nevím, ale ten Eden je fakt děsně přemrštenej... :)

Souhlasím, solo eden vem Äert, to záleží čistÄ na classu jak rychle to zvládne. Ale jakmile vyrazí parta, dostane nehorázný expy, aÂť vyrazí v malém poÄtu na NW (zpravidla manuk), nebo v trochu vÄtším (ale stále dost malém) poÄtu odin nebo thor. Až se z toho nchodí normálnÄ expit. :D

  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Brala bych kdyby šlo více vÄcí slotovat. Třeba Äepičky jste rozšířili, ale pořád je to málo. NÄkteré vÄci se mi třeba hroznÄ líbí, ale s postupujícím lvlem jsou na nic a třeba nemají ani žádnou vlastnost (např. poporing hat). Kdyby se dal aspoř slotnout...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Brala bych kdyby šlo více vÄcí slotovat. Třeba Äepičky jste rozšířili, ale pořád je to málo. NÄkteré vÄci se mi třeba hroznÄ líbí, ale s postupujícím lvlem jsou na nic a třeba nemají ani žádnou vlastnost (např. poporing hat). Kdyby se dal aspoř slotnout...

Jde o to zda chces slotovat veci ktere ve slot variante jiz (v db) existuji, nebo by je musel nekdo vytvaret.

Napis vice itemu at maji gm vice info na rozhodovani (ale moc sanci bych tomu nedaval).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...