Jump to content
Reborn fórum

Co byste na Rebornu zmenili?


k3dT

Recommended Posts

Guest Baalberith

Jestli se nepletu, tak mounti jsou až po renewal mechanice, tedy po 3rd classech a jak je mi známo tak reborn se do takové fáze (v brzké době) nedostane.

Mounty funguju aj na beznych postavach, zakomponovat ich bez velkych vyhod je najmensi problem...

viz. napr. http://ro.trojal.net/uvro/screenuvRO000.jpg http://ro.trojal.net/uvro/screenuvRO010.jpg http://ro.trojal.net/uvro/screenuvRO009.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mno tak ja bych dal na normalni Reborn 3rd classy a zvetsit pro ne max lvly. Protoze 99tek je tu celkem dost. Taky bych pro ne dal specialni PVP. :umnik:

Vysvetli nam prosim, akym konkretnym sposobom by si naimplementoval renewal mechaniku tak, aby kompletne neznicila vyvazenie v hre. Ked chces inspiraciu, tak napr. toto: http://ro.doddlercon.com/home/?p=124

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Upozornujeme na zmenu v mazani postav. Od teraz sa postavy automaticky zmazu po 24 hodinach od oznacenia tlacitko vlavo dole pri vybere postavy. [baalberith]

 

z hladiska bezpecnosti urcite nie dobry napad...to potvrdenie mailom aspon zabranilo mazanie postav na uctoch s pristupom viacerich hracov...alebo ked ma niekto neposednu mys ako ja ze lieta po ploche a klika kde chce...je moznost obnovy postavy zo zalohy?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

z hladiska bezpecnosti urcite nie dobry napad...to potvrdenie mailom aspon zabranilo mazanie postav na uctoch s pristupom viacerich hracov...alebo ked ma niekto neposednu mys ako ja ze lieta po ploche a klika kde chce...je moznost obnovy postavy zo zalohy?

 

Spis "ono to tam tak v tomhle klientu je" by se dalo rict.Na druhou stranu neposedna mys - celych 24 hodin se ti to ve vyberu postav pise ze bude smazana, staci na ni jednou jedinkrat lognout a mazani se skonci...Navic za 24 hodin clovek i vystrizlivi ;-) - kdyz si nekdo smaze postavu opravdu omylem, tak mu ji klidne vratim (omylem ale neni "pujcil jsem ji X" apod.)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Baalberith

Imho se aspoň musíš rozmyslet, na který char si ten quest uděláš. Navíc enrichedy nemají být samozřejmost, se kterou plusuješ nad +4, ale bonus, který využiješ, když o něco opravdu nechceš přijít.

S tymto nazorom plne suhlasim

Link to comment
Share on other sites

Navrhuju upravit kovani, nici to celou ekonomiku serveru, lide uz budou jenom kopat a nasledne vetsinu dobrych veci kovat... at kovou treba veci do niklu, ale dal ne... Tyto veci stejne nemeli cenu, a veci od niklu vis, at se dal normalne hunti... Navic pokud si napriklad kazdy ukove dia veci, nebude uz nikdo na Satana ani chodit... Tak to bude i s ostatnima MVP...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Navrhuju upravit kovani, nici to celou ekonomiku serveru, lide uz budou jenom kopat a nasledne vetsinu dobrych veci kovat... at kovou treba veci do niklu, ale dal ne... Tyto veci stejne nemeli cenu, a veci od niklu vis, at se dal normalne hunti... Navic pokud si napriklad kazdy ukove dia veci, nebude uz nikdo na Satana ani chodit... Tak to bude i s ostatnima MVP...

Prosim rozvinut "nici to celou ekonomiku serveru". Pokial tym myslis len to, ze uz nemoze par ludi za 20 minut prace zarobit 100M zeny, ale len 30M, tak to povazujem za dobru vec. Nejaka ta diskusia ohladom kovania uz na foru bola, precital si ju? Ktory argument ti v nej nesedi?

Link to comment
Share on other sites

Myslim to tak, ze pokud si budou vsichni kovat veci jako IP,CK, Valky armory, dia veci a podobne, nikdo nebude chodit na ty MVP, cena itemu rapidne klesne (uz klesa) a techto veci, ktere jsou jako jedny z nejlepsich bude plny server... Na trhu uz nebudou mit vubec zadnou hodnotu...

To uz si rovnou muzes sbirat barvy, malovat si karty, pak je pojmenovat a nakonec si naklikat, aby davaly presne to, co budeme chtit...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Myslim to tak, ze pokud si budou vsichni kovat veci jako IP,CK, Valky armory, dia veci a podobne, nikdo nebude chodit na ty MVP, cena itemu rapidne klesne (uz klesa) a techto veci, ktere jsou jako jedny z nejlepsich bude plny server... Na trhu uz nebudou mit vubec zadnou hodnotu...

To uz si rovnou muzes sbirat barvy, malovat si karty, pak je pojmenovat a nakonec si naklikat, aby davaly presne to, co budeme chtit...

Od zaciatku bolo deklarovane, ze ide o alternativnu metodu ziskavania itemov, nie jednoduchsiu. Najlepsia PVM gilda na servri expila svojho kovara 4 mesiace v kuse, aby dosiahla na kovanie najlesich veci. Na trhu je jedna +10SoR a za posledne 3 mesiace nebola predana na trhu ani jedna (ani +9). Diablos equip je vo vacsom pocte, ale predava ich clovek, ktory ma v gilde kovara, ktory este nemoze kovat diablos equip (podla mojich informacii ich ma z klasickeho dropu). Toto podla mna nie su indicie, ktore by naznacovali tomu, ze kovanie umoznuje vyrabat veci za menej namahy, ako ich vyhuntit.

Link to comment
Share on other sites

ballbe a co takhle OAB ten si kazdej muze vyrobit jak nic a plusnout taky +8 OAB ted neni problem a podle me to zrozna nepatri mezi item kterej by mel mit kazdej

spíše naopak... díky jeho všeobecnosti by ho měl mít radši každý sniper... a tak nějak doufám, že se to tu nezvrhne v diskuzi "A co takhle zakázat jen... "

V miningu jsou i slusne blbosti ( zeny knife, bloody axe ) a kdyby tam měly zůstat jenom ty, byl by mining k ničemu. Takhle má aspoň účel

Link to comment
Share on other sites

Od zaciatku bolo deklarovane, ze ide o alternativnu metodu ziskavania itemov, nie jednoduchsiu. Najlepsia PVM gilda na servri expila svojho kovara 4 mesiace v kuse, aby dosiahla na kovanie najlesich veci. Na trhu je jedna +10SoR a za posledne 3 mesiace nebola predana na trhu ani jedna (ani +9). Diablos equip je vo vacsom pocte, ale predava ich clovek, ktory ma v gilde kovara, ktory este nemoze kovat diablos equip (podla mojich informacii ich ma z klasickeho dropu). Toto podla mna nie su indicie, ktore by naznacovali tomu, ze kovanie umoznuje vyrabat veci za menej namahy, ako ich vyhuntit.

 

Ano, guilda ma kovare ktery toto umi kovat, ale budou ty veci prodavat, lide co MVP zabiji ho daji za normalni cenu, tihle, co to nakovou, si muzou dovolit prodavat dia manteau za 23M a dia robu za 10M...

SoRky sice nebyly prodane v obchode, ale jinak prodavane jsou...

Ano, namaha je vyexpit a udelat skill u forgera, ale pak nakopat rudu neni zdaleko tak pracne, jako vyhuntit takovy dia mantak...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...