Jump to content
Reborn fórum

vending a všetko okolo


Palantir

Recommended Posts

Mám trocha problém, lebo sa asi neorientujem v pravidlách obchodovania.

 

KeÄ otvorim obchod a dám prí­kaz @at, tak ma to hodí­ k prihláseniu sa do hry. KeÄ si zvolí­m iníş postaviÄku, tak mi to obchod zjavne zruÄí­. KeÄ ukonÄí­m hru, tak mi to zjavne tiež obchod zruÄí­ (kedze nie som v tabulke).

 

Takže Äo mám robiÂť, aby som

a) mohol predávaÂť, aj ked nie som prihlásený

b) mohol predávaÂť, aj keÄ hrám s inou postaviÄkou - mám ich 3 na jednom íşÄte (crus, WS a merch)

Link to comment
Share on other sites

a) mohol predávaÂť, aj ked nie som prihlásený

b) mohol predávaÂť, aj keÄ hrám s inou postaviÄkou - mám ich 3 na jednom íşÄte (crus, WS a merch)

 

add a) otevres obchod, nahazes tam veci, co chces prodavat a ukoncis klienta (ESC - exit to windows) merch zustane lognuty na autotrade a prodava, prikaz @at nemusis prodavat

 

add b) pokud je merch s otevrenym obchodem, tak ten ucet, nebo spise postavy na tom ucte nepouzijes. bud mas mercha co prodava, nebo hrajes s s tim crusem/WS, oboje zaroven nejde

Link to comment
Share on other sites

Mám trocha problém, lebo sa asi neorientujem v pravidlách obchodovania.

 

KeÄ otvorim obchod a dám prí­kaz @at, tak ma to hodí­ k prihláseniu sa do hry. KeÄ si zvolí­m iníş postaviÄku, tak mi to obchod zjavne zruÄí­. KeÄ ukonÄí­m hru, tak mi to zjavne tiež obchod zruÄí­ (kedze nie som v tabulke).

 

Takže Äo mám robiÂť, aby som

a) mohol predávaÂť, aj ked nie som prihlásený

b) mohol predávaÂť, aj keÄ hrám s inou postaviÄkou - mám ich 3 na jednom íşÄte (crus, WS a merch)

 

Tak si za a)zaloz novy ucet a nove postavy

b) stan se suporterem, kteri maji jiste vyhody mezi nez patri i pravo pozadat o presun postavy na jiny ucet

http://forum.reborn.cz/index.php?showtopic=173

Link to comment
Share on other sites

Mám trocha problém, lebo sa asi neorientujem v pravidlách obchodovania.

...

b) mohol predávaÂť, aj keÄ hrám s inou postaviÄkou - mám ich 3 na jednom íşÄte (crus, WS a merch)

To neni az tak vec pravidel jako ciste technicka:

Kdyz (normalne) obchodujes, tak jsi lognuty.

 

Pokud (s otevrenym obchodem) odlognes, a/nebo pokud s otevrenym obchodem das prikaz @at (@autotrade), dopadne to nastejno - klienta ti to odhlasi, ale samotna postava (a tim i account) zustane normalne nalogovana dal a prodava.

Jakmile se na stejny account lognes, tak poprve ti to rekne ze jsi ve hre (coz skutecne jsi), tim mercha ale odlognes pryc, a teprve pak te to na ten account necha lognout.

 

Poradne se s tim neda delat nic, takhle je cely emulator delanej - nejjednodussi je jak ti radi ostatni, zalozit si samostatny ucet jen s obchodnikem (ty joby se s podporou postavy 80+ daj udelat na Porcellkach za ctvrt hodiny) a mas klid.

Link to comment
Share on other sites

Poradne se s tim neda delat nic, takhle je cely emulator delanej - nejjednodussi je jak ti radi ostatni, zalozit si samostatny ucet jen s obchodnikem (ty joby se s podporou postavy 80+ daj udelat na Porcellkach za ctvrt hodiny) a mas klid.

 

Nebo na metalingach

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...