Jump to content
Reborn fórum

Novinky na GW od 11/2011


Guest Baalberith

Recommended Posts

bych se vsadil že assu to stejně pouští :P

 

nicméně Le cram zkusil by ses v guildě poptal zda souhlasí nebo nesouhlasí, že quagmire háže i decrease agi? sice se to změnilo i v pvm ale ingame ankety se nejspíš stjně nedočkám ;)

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Baalberith

Pridal som dalsiu novinku do prveho postu:

Moznost ziskat na kazdom ucte 200 CWP, alebo 50 BP na kazde GW (pouzitelne len na jedny GW). Tieto vam da NPC GW Pomocnik vedla kazdeho GW warpera.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Guest Baalberith

Pripravte sa na to, ze Gunslingerove BG zbrane prestanu fungovat na noob GW - priblizne za tyzden, bude to v novinkach nejaky cas pred restartom.

Link to comment
Share on other sites

Pripravte sa na to, ze Gunslingerove BG zbrane prestanu fungovat na noob GW - priblizne za tyzden, bude to v novinkach nejaky cas pred restartom.

Můžu znát důvod a kdo si to vybrečel (nečekám nikoho z Lavande)? Mně konkrétně to třeba zničí celý build, protože jedu na 130 DEX :))

EDIT: Jsou jiné věci, které by se na noob GW měli zakázat předněji. Třeba takové bapho horny (atk i def) nebo Combat to jsou celkem OP equipy.

EDIT2: btw, Desperado nefunguje na magnetu, takže proč si GM myslí, že je to tak zlý equip, že se na GW musí zakázat?

Ale co si vlastně stěžuju, ještě si můžu naexpit GC Crusadera, který toho více vydrží, unese více potů, má více HP, dmg dává taktéž velký, má lepší redukce a také mu nefunguje skill na magnetu. :P

A za co mám teď utrácet ty poctivě našetřené badge? Mám jich tak 200.

Edited by IzzY
Link to comment
Share on other sites

Můžu znát důvod a kdo si to vybrečel (nečekám nikoho z Lavande)?

 

Nevim o tom, ze by si nekdo od Lavande stezoval

 

Pripravte sa na to, ze Gunslingerove BG zbrane prestanu fungovat na noob GW - priblizne za tyzden, bude to v novinkach nejaky cas pred restartom.

 

Prijde mi to vuci gunum docela nefer. Je pravda, ze gun je hodne silny, ale i lehce vyraditelny (magnet, a safeta proti desperadu, pneuma na ostatni utoky) staci si jen uvedomit, kde je a co muze pouzit. Kdyz uz zakazovat BG zbran pro jedeno povolani, chtelo by to zakazat bud komplet pro vsechny, nebo pro nikoho.

Link to comment
Share on other sites

Prijde mi to vuci gunum docela nefer. Je pravda, ze gun je hodne silny, ale i lehce vyraditelny (magnet, a safeta proti desperadu, pneuma na ostatni utoky) staci si jen uvedomit, kde je a co muze pouzit. Kdyz uz zakazovat BG zbran pro jedeno povolani, chtelo by to zakazat bud komplet pro vsechny, nebo pro nikoho.

Souhlasím s Izzym a Voltronem je to blbost Gun neni zas tak silnej

Bud zakázat všem a nebo nikomu

Já bych ty BG zbraně nezakazoval, už jen kvůli tomu, že by umřel další důvod, proč by se na ty BG mělo chodit, pokud se ještě někdy bude.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Nebavime sa tu o tom, ci ide nejak guna vyradit, pretoze rovnako ide vyradit aj GC/Wiznu/Asuru atd. (tj. s pouzitim jedneho skillu). Ide mi o to, ze pri porovnani DPS sa dostanete aj proti GC na minimalne 2-nasobok (v pripade, ze je postava undead). Keby ste radsej poradili, ako ho vyladit efektivnejsie, pretoze taketo nastavenie nie je v poriadku.

Link to comment
Share on other sites

Nebavime sa tu o tom, ci ide nejak guna vyradit, pretoze rovnako ide vyradit aj GC/Wiznu/Asuru atd. (tj. s pouzitim jedneho skillu). Ide mi o to, ze pri porovnani DPS sa dostanete aj proti GC na minimalne 2-nasobok (v pripade, ze je postava undead). Keby ste radsej poradili, ako ho vyladit efektivnejsie, pretoze taketo nastavenie nie je v poriadku.

Pokud to tak opravdu funguje, tak se zvyšující vzdáleností od guna se ta šance na hit zmenšuje -> menší DPS, pokud otrocky nestrojím na jednom místě.

 

Jak psal Elleshar na IRC, stačí 2 chary (klidně na dual) a můj dmg se silver bulletama se sníží o 100%.

 

Příště bych ale ocenil, kdyby se podobné diskuse vedly na foru. Můžou reagovat přímo lidé, kterých se ta změna týká. Z Lavande, kteří chodí pravidelně každé GW, evidentně nikdo nemá problém s BG zbraní pro guna.

 

EDIT: DMG se sníží o 100%

Edited by IzzY
Link to comment
Share on other sites

Prijde mi to vuci gunum docela nefer. Je pravda, ze gun je hodne silny, ale i lehce vyraditelny (magnet, a safeta proti desperadu, pneuma na ostatni utoky) staci si jen uvedomit, kde je a co muze pouzit. Kdyz uz zakazovat BG zbran pro jedeno povolani, chtelo by to zakazat bud komplet pro vsechny, nebo pro nikoho.

safetu rozmlati rychle... lp ma cast, despo ne..

Můžu znát důvod a kdo si to vybrečel (nečekám nikoho z Lavande)? Mně konkrétně to třeba zničí celý build, protože jedu na 130 DEX :))

EDIT: Jsou jiné věci, které by se na noob GW měli zakázat předněji. Třeba takové bapho horny (atk i def) nebo Combat to jsou celkem OP equipy.

EDIT2: btw, Desperado nefunguje na magnetu, takže proč si GM myslí, že je to tak zlý equip, že se na GW musí zakázat?

Ale co si vlastně stěžuju, ještě si můžu naexpit GC Crusadera, který toho více vydrží, unese více potů, má více HP, dmg dává taktéž velký, má lepší redukce a také mu nefunguje skill na magnetu. :P

A za co mám teď utrácet ty poctivě našetřené badge? Mám jich tak 200.

baalberith se dival na gw ...

tezke naexpit novy char

booze, rohy toho fakt moc zmeni, zakazte valk stity, vidary valisy, vsichni povinne poopoo guardy bucky muffy shoesky a jedem :P

jak nefunguje na magnetu? znicis nepratele mocnym unhealem :P

 

 

 

Hlavne prosim vas nezkazte nejak totalne gunslingery uplne, vzdyt uz tak je problem na tech gw umrit ...... zbran je jeste v pohode, ostatne ma nosit western a sehnat si do neho karty, misto "POCTIVE" sehnanych badgu :):)

Link to comment
Share on other sites

ubíráte se správným směrem - odhazujte to, co vás tíží až nakonec jako Adamité choďte na GW nazí, a s kompletně zakázanými skilly - jo a ve 21:00 si nezapomeňte smazat postavu

Je pravda, že do teď ty GW probíhaly celkem dobře (na poměry Rebornu jakožto PVM serveru), takže by se ani nemuselo nic měnit.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Ehm, nonadv. gw jsou osekany schvalne - nesmi tam adv. postavy, jsou zakazane boss karty, jsou zakazane nektere dalsi skilly, tak nechapu co vam tak vadi na zakazu bg zbrane.

Chcete pouzivat vsechno bez omezeni? Jdete na normalni gw.

 

EDIT: DMG se sníží o 100%

Na jak dlouho? dokud clovek nedostane dispel nebo neprepnes naboje ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Takže IzzY je strašně zlý, používá BG zbraně a proto se ty zbraně musí zakázat, pač sami jsme své badge vyplýtvali na Endless.

Proti IzzYmu není žádné obrany, IzzY využívá naše stringy, zároveň je nesmrtelný, protože zabije všechny dříve, než mu stačí něco udělat.

IzzY má neustálý support AFK sage, který nemá ani YG.

Edited by IzzY
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

IzzY je vševědoucí.. ví, na co jsme použili badge...

IzzY je legendární.. stačí aby jednou dostal stringy od někoho jiného a píší o tom noviny i za oceánem...

IzzY je neuvěřitelný.. zabije i ty co nezabije

 

Pěkný pomník tomu že se zakázal jeden item na jediné mapě. Nechci vědět, co by nastalo, kdyby někdo navrhl zavřít BG a odstranit NPC pro přístup k nim :P

 

p.s.: Nerušit na nonadv bg zbraně aby tam někdo chodil? To myslíš vážně nebo od 15.5. proběhlo několik úžasných BG které nezachytily statistiky ?

Edited by Dweep
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

IzzY je vševědoucí.. ví, na co jsme použili badge...

[23:57] <surreal> to si radeji udelam jednou za cas combo na endless

p.s.: Nerušit na nonadv bg zbraně aby tam někdo chodil? To myslíš vážně nebo od 15.5. proběhlo několik úžasných BG které nezachytily statistiky ?

Zakázat BG zbraně na místech, kde mají momentálně asi nejlepší využití, určitě není nejlepší nápad, jak tam ty lidi znova dostat.

 

V sobotu tu nebudu, takže vám nechávám šanci se něco naučit proti Lavande.

Link to comment
Share on other sites

Zakázat BG zbraně na místech, kde mají momentálně asi nejlepší využití, určitě není nejlepší nápad, jak tam ty lidi znova dostat.

 

V sobotu tu nebudu, takže vám nechávám šanci se něco naučit proti Lavande.

Nastavit FE aby truhly byly absolutne k nicemu taky neprilaka a presto se to udelalo ...

jestli zas bude lavande jak svabu tak se toho naucime fakt hodne :P

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi fakt rofler xD Nicmene, kdyz si prectes moji veci z IRC pozorne, tak zjistis, ze z toho vis prd :P Mozna se budu opakovat iznere, ale opravdu by jsi mel vic cist ;)

[23:56] <Dweep> jo s BG kombem ktery prekvapive NIKDO NEMA

[23:56] <Elleshar> No nikdo z vas...

[23:56] <Elleshar> bracha to na guna braval...

[23:56] <surreal> badge jsou

[23:56] <Dweep> no my nefarmili bg :P

....

[23:57] <Dweep> zbytek badgu radsi utratim za ty woe consumables co prej nekdy budou :P

[23:57] <surreal> to si radeji udelam jednou za cas combo na endless

Pokud nelžeš tak ty badge máš, ale jelikož váš gun nenosí BG zbraň, tak je asi ani nikomu nedáš. -> Výsledek je pak stejný, raději si je použiješ na endless nebo je hamižně necháváš hnít v kafře.

Vittek prohlásil, že badgů moc nemáte a také by je raději utratil, za něco jiného, třeba poty.

Takže výsledek je, že nemáte zbraň pro guna, protože na to nemáte nebo nechcete mít dostatečné prostředky.

Nastavit FE aby truhly byly absolutne k nicemu taky neprilaka a presto se to udelalo ...

jestli zas bude lavande jak svabu tak se toho naucime fakt hodne :P

To se nastavovalo nejspíše proto, abyste je tak negrindili.

Edited by IzzY
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...