Jump to content
Reborn fórum

Novinky na GW od 11/2011


Guest Baalberith

Recommended Posts

Pochopil jsi to dobre, tyto gw mam v <>. Pro me za me, at se tam zakaze vse co si napiskate nebo at vam pridaji truhlicky. Ja tam zajdu jen jednou za cas a to kdyz mam vylozene naladu a nedelam neco jineho. Ano, badge mam..a na gw mi to prijde jako ztrata casu, zvlast kdyz jsou zbrane rental a ano..radeji to pouziju v tom pvm. Je to pro me na rebu smysluplnejsi. Jeste neco jsi nepochopil? :P

Edited by Merlock129
Link to comment
Share on other sites

Pochopil jsi to dobre, tyto gw mam v <> ......Ano, ..Ano,....Ano, ....... Jeste neco jsi nepochopil? :P

Doufám, že si toho všimneš a nezapomeneš reagovat: "Nečteš pořádně, jinak bys to pochopil jinak."

 

Asi by nebylo zrovna od věci bavit se o původním předmětu této diskuse, opravdu mě nezajímají tvé emo výlevy, ty si piš do guild chatu, kde to snad ještě bude někoho zajímat.

Edited by IzzY
Link to comment
Share on other sites

"Nadarmo s hov*em v zápas vstupovat, neboť ať prohraješ či zvítězíš, přec v lázeň musíš jít."

To už tady jednou bylo ne?

Když Baal rozhodl že se ta BG zbraň zakáže tak se s tím asi musíš smířit ne? :P

Link to comment
Share on other sites

"Nadarmo s hov*em v zápas vstupovat, neboť ať prohraješ či zvítězíš, přec v lázeň musíš jít."

 

Ale copak ty nas malej emari? Zadne dalsi argumenty? A coz takto jeden, jimz by ses mel ridit :)Mlceti zlato, mluviti stribro. A pro priste, az udela GM nejakou rozhodnuti nebo zmenu, tak do toho prestan srat RNR. Tvuj komplex, ze te odhodili jako malou "odvaznou skolacku" me opravdu nezajima.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

IzzY: Smir se s tim, neni to prvni ani posledni zmena na gw (nebo na rebornu obecne).

Bud nam vynadej do noliferu a zacni si uzivat rl, nebo jiny gamesky, nebo se prizpusob. - tak jako vsichni ostani.

Nedavna gw zmena - zruseni high jumpu - taky mi to znicilo gw postavu, tak jsem bez zbytecnejch kecu odlozil sl a pujcil si hunterku.

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC

Odhodili? Myslis to, kdyz me jednou nenabrali, kdyz jsem pred 2 roky chtel jit na GW? LoL, tak ty si hodně myslíš.

 

Prosím quotni mi, kde přesně obviňuji RNR z brečení a je to bezdůvodné obvinění. Pokud tedy mám komplex, tak to tam někde ještě bude.

 

Další argumenty? To ty by jsi měl začít oponovat nějakými rozumnými. Zatím jsme svědky toho, že vše jsem ti všechny úplně nebo částečně vyvrátil, pak už se o to nezajímáš a napíšeš nějaký další hegeš. Zkus tedy argumentovat mé argumenty, stále se tomu raději vyhýbáš.

Sám mi píšeš ať pozorněji čtu (ačkoliv mám stejně pravdu).

Asi by nebylo zrovna od věci bavit se o původním předmětu této diskuse, opravdu mě nezajímají tvé emo výlevy, ty si piš do guild chatu, kde to snad ještě bude někoho zajímat.

 

OFFTOPIC a flame, GM by už měli zakročit, tohle je úplně bezpředmětná diskuse.

 

IzzY: Smir se s tim, neni to prvni ani posledni zmena na gw (nebo na rebornu obecne).

Bud nam vynadej do noliferu a zacni si uzivat rl, nebo jiny gamesky, nebo se prizpusob. - tak jako vsichni ostani.

Nedavna gw zmena - zruseni high jumpu - taky mi to znicilo gw postavu, tak jsem bez zbytecnejch kecu odlozil sl a pujcil si hunterku.

Já se s tím smířím, jen jsem chtěl rozvést diskusi na toto téma, aby se to ještě jednou zvášilo, také se vedla diskuse ohledně high jumpu, ohledně Shadow Leap apod.

Edited by IzzY
Link to comment
Share on other sites

Můžu znát důvod a kdo si to vybrečel (nečekám nikoho z Lavande)? Mně konkrétně to třeba zničí celý build, protože jedu na 130 DEX :))

Na GW jste byli vy, .... lavande.. a my ( rnr kdyz se vam to zrovna hodi )... pokud tohle nebylo narazka na to ze si to vybrecely rnr tak asi pada z oblohy pivo...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Já se s tím smířím, jen jsem chtěl rozvést diskusi na toto téma, aby se to ještě jednou zvášilo, také se vedla diskuse ohledně high jumpu, ohledně Shadow Leap apod.

 

Ty me opravdu dokazes pobavit hned z rana :) Jo a trenuj trosku cestinu a nez mi reknes, ze jsi se upsal...ty pismenka vedle sebe opravdu nejsou :P

Link to comment
Share on other sites

Na GW jste byli vy, .... lavande.. a my ( rnr kdyz se vam to zrovna hodi )... pokud tohle nebylo narazka na to ze si to vybrecely rnr tak asi pada z oblohy pivo...

Prosím quotni mi, kde přesnÄ obviřuji RNR z breÄení a je to bezdůvodné obvinÄní. Pokud tedy mám komplex, tak to tam nÄkde ještÄ bude.

Jelikož na GW byly 3 guildy, z toho jedna emoQQ (RNR za Fail) a druhá (Lavande), které s BG zbraní pro guna nikdy nemÄla problém, takže pokud by mÄla, tak už to hlásí dříve. To, že na GW chodí GM kontrolovat průbÄh GW a náhodou si všime, že podle jeho názoru je DMG od Guna moc OP, tak to je hodnÄ pravdÄpodobné, že by to přednÄ napadlo úplnÄ každého. ZvlášÂť, když s GMkami tak kamarádíte, máte nÄkteré jejich postavy v guildÄ, jednou příjdete na GW a zrovna emoquitnete.

Stále si myslíš, že je to známka komplexu?

 

Ty me opravdu dokazes pobavit hned z rana :) Jo a trenuj trosku cestinu a nez mi reknes, ze jsi se upsal...ty pismenka vedle sebe opravdu nejsou :P

Kdybych napsal špatnÄ předponu, tak to ještÄ pochopím, aÄkoliv u obou případů je výslovnost zjevná, ale ty jsi slovíÄkaření dovedl na další level. Ty už zaÄínáš písmenkařit.

ZávÄrem quotnu moudro, které stále platí a bude asi platit i nadále.

Další argumenty? To ty by jsi mÄl zaÄít oponovat nějakými rozumnými. Zatím jsme svÄdky toho, že vše jsem ti úplnÄ nebo ÄásteÄnÄ vyvrátil, pak už se o to nezajímáš a napíšeš nějaký další hegeš. Zkus tedy argumentovat mé argumenty, stále se tomu radÄji vyhýbáš.

Please GM, stop this foolness p.q

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Jelikož na GW byly 3 guildy, z toho jedna emoQQ (RNR za Fail) a druhá (Lavande), které s BG zbraní pro guna nikdy neměla problém, takže pokud by měla, tak už to hlásí dříve. To, že na GW chodí GM kontrolovat průběh GW a náhodou si všime, že podle jeho názoru je DMG od Guna moc OP, tak to je hodně pravděpodobné, že by to předně napadlo úplně každého. Zvlášť, když s GMkami tak kamarádíte, máte některé jejich postavy v guildě, jednou příjdete na GW a zrovna emoquitnete.

Stále si myslíš, že je to známka komplexu?

Mam pocit, ze uz som to pisal, bol som mrknut, ci funguje vsetko v poriadku na GW po zmene hradu (kedze som to robil prvy krat). Co sa tyka mojho pobytu v RNR, tak naposledy som bol s nimi v gilde na nejakej akcii pred 2 mesiacmi. Vzhladom na moje casove moznosti hrat vobec nestiham, ani sa okrem IRC s nimi nebavim, takze neviem, o com je rec.

Link to comment
Share on other sites

Izzy: a kde su tie argumenty, na ktore mame akoze odpovedat?

 

Gun, rovnako ako ostatne expanded je char, ktory sa mal aspon zhruba rovnat advanced charom (niekde sa to gravity podarilo lepsie a to uplatnenie toho charu na gw je naozaj velke, niekde menej, stale vsak su to chary, ktore maju oproti nonadv normalnym classom vyhodu). Preto je celkom logicke, ze ich treba vybalancovat na nonadvanced GW tak, aby oproti ostatnym charom tak nevycnievali.

 

Relevantny argument by bol napriklad, ak budes schopny ukazat, ako by tato zmena pokazila vyvazenost tychto gw. Nie "mne kvoli tomu bude chybat 2 dex" a "ale vsak s magnetom nemozem pouzivat jeden zo svojich skillov".

Link to comment
Share on other sites

Izzy - neobviňuj RNR, ale opice (případně lišky - ale tento pojem se zažil později a méně). Je to univerzálnější a hůř se dá na to stěžovat, neb ani oni sami často mají na 100% jasno, kdo mezi ně patří. A pokud jde o 2 dex, tak řešení se nabízí: Co máš na mid headgearu? Existují slot brýle a +2 dex karta do nich. Další možnost by byla s touto změnou konečně pořešit GW materiál za badge - koupíš +7 dex jídlo a to ti oproti současnému +5 dá ony 2 potřebné dexy. IC box by mohl být dočasným řešením, ale imho smrdí - moc váží a quag to úplně ruší.

surreal - já se dokážu upsat, i když jsou ta písmenka dost daleko od sebe. Prostě prst klepne jinam (nestihne se přestěhovat na správné místo :-)). Často si ale čtu, co píšu, čímž tyto chyby maskuju.

Dweep - to fakt nedovedeš vymyslet nějakou vtipnou urážku? Pouze slabá ironie? Styď se.

betr - když on ten star gladiátor byl tak přeboostěnej, tak to museli zrušit. Ale Zerga to vyřešil dle tvé rady - bodnul se na RO a šel pařit Diablo III. Je hezké, že ti to naprosto zničilo GW postavu. Co mě pak trochu udivuje je, že mě často ta linkerka, co měli Lavande (když už byla) štvala víc než ty za hunterku.

Baalberith - nerekrutovali se opice (-> RNR, FAIL, Gumy, Doc and Mimi, Vheissu, Eternity a kdo vi kam dal se to rozmohlo) původně z Friendů? A už u nich platilo: Jednou Friend navždy Friend...

Elfinka - snad žádný expanded s jedinou výjimkou není srovnatelný s advanced. Jen linker má skvělé využití díky naprosto unikátním skillům (díky kterým mnohé classy předčí - ale těžko se srovnávají 2 různé classy, když RO je týmová hra, kde se chary doplňují - a tudíž se jistá různorodost přímo vyžaduje). Relevantní argumenty: statistiky, nulová kreativita soupeře, logické důsledky kempení warpu ... Chceš balancnout non-advanced GW? To aby se omezil ten class, který daný den budou hrát schopní lidé (pokud je vůbec množné číslo na místě).

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ked uz sa sa budu riesti tie BG veci, tak by som to naozaj mohol spojit s GW consumables, to je pravda:)

Link to comment
Share on other sites

aliance = má char v guildě

indeed

Prosím quote, kde jsem toto uvedl. Ať nečarujeme něco ze vzduchu.

Zvlášť, když s GMkami tak kamarádíte, máte některé jejich postavy v guildě, jednou příjdete na GW a zrovna emoquitnete.

Link to comment
Share on other sites

Aspon si to po sobe cti ty vorechu ;)

To je výčet a quotovat jsem ho Víttkovi proto, abych mu připomenul, že jsem nepsal JEN o charech v guildě.

Sám nemáš argumenty, kterými bys mi mohl dostatečně oponovat, takže příště se drž toho pravidla "Mluviti stříbro, mlčeti zlato."

 

EDIT: Post hunt?

Edited by IzzY
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Izzy chce flamovat. V tom pripade to ale znamena, ze asi nema zaujem na tom nieco zmenit. Dobre tak, menej namahy pre mna :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...