Jump to content
Reborn fórum

Vánoce 2011


Guest GM Thor

Recommended Posts

Guest GM Thor

Vánoce 2011

 

informace ohlednÄ globální­ho vánoÄní­ho eventu přidáme až bude kompletní­, ale:

 

 

Rád bych Vás pozval na zí­třejÄí­ (íterý 6.12.) MikuláÄský event. Mohli jste si všimnout, že Kamelotka v Pronteře o nÄm už nějakou dobu informuje. A o co se bude jednat?

 

Po krátiÄkém questu (může se trochu protáhnout, záleží­ na zvolené taktice :devil2: ) si MikuláÄ, Äert a AndÄl vyslechnou vaÄe koledy a odmÄní­ Vás za nÄ. Můžete před trojicí­ koledovat i ví­cekrát (ale zase ne do nekoneÄna). NejlepÄí­ a hlavnÄ nejorginálnÄjÄí­ koledy budou odmÄnÄny pÄknými dárky a kdoví­ třeba ty nejpovedenÄjÄí­ zaÄnou být i populární­ mezi bardy ;).

Pokud tedy vytvoří­te vlastní­ koledu máte sluÄnou Äanci že sklidí­te velký íşspÄch.

 

Event zaÄne 6.12. ve 20:00 v zasnÄžené Pronteře u MikuláÄe.

Link to comment
Share on other sites

Guest GM Thor

Včerejší Mikulášský event už v duchu Vánoc proběhl poklidně. Jen nás trošku mrzela kvalita některých básniček, rozhodně by drtivá většina z Vás měla na víc než na přisprostlé dětské říkanky ale naštěstí se našla i hrstka slušných koledníků :bye: . Nejlepší koledu měla bezkonkurenčně R i n - gratulujeme. Všechny pěkné koledy jsem si uschoval a určitě o nich ještě něco uslyšíte ;)

 

Děkuju Baalberithovi, Mitrandirovi a Crocovi za pomoc s eventem.

rinf.jpg

 

Přikládám fotodokumentaci a formálně upravenou báseň R i n:

http://s1090.photobucket.com/albums/i371/gmthor/Vanoce2011%206-prosinec/

http://pastebin.com/AwPE5xrK

Link to comment
Share on other sites

Ja som ten event nestihol Äkoda ho tak som vymyslel jednu len tak pre oko :D

 

Na okenicu pripravil som čižmiÄku, nie niÄ extra len takíş maliÄkíş.

Tak ičiel som spaÂť v nádeji, že zastaví­ sa za mojí­m oknom,

ráno vstanem a zistí­m, MikuláÄ obdaroval ma hovnom.

Mohol nechaÂť aspoř ten kíşsok obhoreného dreva,

možno bol som zlý a možno bolo mu treba.

A tak s hovnom v čižme do nového dřa vchádzam

a tak ako vždy Äo dostanem rád druhým rozdávam.

Tak s čižmou plnou hovna v ruke po námesti chodí­m,

premýÄÂľam po kom ten krásny darÄek hodí­m.

Tu uzrel som Äerta krčiÂť sa za kostolom,

tak zakriÄal som "Krásneho MikuláÄa prajem" a obdaroval som ho hovnom.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ako ste si uz urcite vsimli, pribudli vianocne huntiky zase raz:)

Okrem minulorocnych vam Vaanulka zada aj nove vianocne hunty, ktore su trochu nezvykle. Vasou ulohou bude najst 1 konkretneho moba podla vyberu na mape a zabit ho niekolkokrat za sebou. Mapu vam zada Vaanulka, alebo si ju najdite v db. Vela stastia:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest GM Thor

VánoÄní­ svátky jsou v plném proudu, rádi by jste si rozbalili jeÄtÄ jeden dárek? Jeden tu pro Vás máme. :) Král Tristan přizval na konec roku nad námÄstí­ v Pronteře nejrůznÄjÄí­ obchodní­ky, kejklí­ře a poutní­ky.

 

A co můžete na trzí­ch zaží­t?

 

- Zahřát se klasickým zimní­m pití­m s veÄkerými následky.

- Nakoupit si cukrovinky, suÄenky a dalÄí­ dobroty které jinde nenajdete.

- Pomocí­ kuchaře dodržet půst a pomoci mu s polévkou.

- Zahrát si Comodské kolo ÄtÄstí­.

- Zastří­let si na střelnici.

- Přeprat siláka.

- Přelstí­t Äí­leného vÄdce.

- Nechat si zabalit překvapení­ do dárkové krabice.

- Nechat si uÄí­t vánoÄní­ obleÄek.

- Postavit si snÄhuláka.

- Shlédnout půlnoÄní­ fireshow kouzelní­ka.

... a dÄti se mohou svézt ve vláÄku.

 

Dále jak už jste si asi všimli, do 31.Prosince pobÄží­ zvýÄené raty serveru. VánoÄní­ trhy pak z Prontery odjedou v druhé polovinÄ Ledna.

 

Velkou íşÄast přes svátky neoÄekávám ale přesto ve středu (28.12.) kolem 18 hodin probÄhne na trzí­ch celoserverové focení­. Včichni jste zvání­.

 

Jménem GM týmu Vám přeji krásný zbytek roku a pří­jemnou zábavu na eventech.

Link to comment
Share on other sites

Guest GM Thor

Jak jste si už asi všimli trhy nad námÄstí­m v Pronteře už stojí­. Tak doufáme že jich využijete, veÄkeré připomí­nky můžete psát sem.

 

Jinak jak už bylo avizováno. Dnes po 18 hod probÄhne focení­.

Link to comment
Share on other sites

ahoj

konecne event co ma prilakal na aktivnejsie hranie :-) chvalim hlavne vianocne trhy-super napad. len sa mi obcas u strelca stava, ze ma posle strielat, ale potom povie, ze striela niekto iny (aj ked som este nic nevystrelila). stalo sa mi to tusim aj u vedca.

 

jaj a tento rok mi chybalo posielanie darkov kamosom (dufam,ze som to len neprehliadla). :-)

 

dakujem gm a event hodnotim 9 vianocnymi zetonmi z 10 :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

ahoj

konecne event co ma prilakal na aktivnejsie hranie :-) chvalim hlavne vianocne trhy-super napad. len sa mi obcas u strelca stava, ze ma posle strielat, ale potom povie, ze striela niekto iny (aj ked som este nic nevystrelila). stalo sa mi to tusim aj u vedca.

 

jaj a tento rok mi chybalo posielanie darkov kamosom (dufam,ze som to len neprehliadla). :-)

 

dakujem gm a event hodnotim 9 vianocnymi zetonmi z 10 :-D

Opravoval som ich dnes rano, uz by to nemal robit Strelec:) Vedec hmm.. snad tiez nie:) Posielanie darkov tento rok nejde, ale ubalit si svoj vlastny vies:)

Link to comment
Share on other sites

Po uprave a testu s ruznymi postavami - vedec - to mi prijde nejjednodusi, silak - pro lidi co maji str tak obcas zeton ziskaj, ale jinak bez sance, strelec - zbytecny, ani postavy s 90+ base dex nic nedostavaji i kdyz je fakt ze primo snipera nebo guna jsem nezkousel.

Ovsem nejvic se mi na tom libi, ze si lide navzajem pomahaji - po umrti na vybuch se navzajem automaticky zvedaji - to je moc pekne. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

ten strelec je stale nejaky divny. poslal ma strielat, ale terc nehlasil ziadne zasahy. dnes rano sa mi podarilo vystrelit 80 bodov, ale zeton nedal. upravovalo sa aj to? predtym sa aj 80 bodov povazovalo za vyhru. :) vdaka za info

jj strelec sa upravoval na 90+ bodov kvoli farmarom, je to teraz aj podla obtiaznosti na premyslanie. U vedca je to sice najlahsie, zato treba trosku porozmyslat, ci nekeca:) Po silakovi treba aspon precitat, co hovori a na terc staci brainless mlatit mysou:)

Link to comment
Share on other sites

pred upravou to sli vsichni tri delat s clownem co ma tak 20 dex a 1 str .. po uprave jsou silak i strelec k nicemu, proste treba specialni staty specialni char takze kdybych tam mel napr cokoliv s str nebo dex mensi 99 tak nebudu mit nic krom ztraceneho casu

 

mrzute ze kvuli par sobcum je omezen cely server :/

 

btw slo by u vymenciho zetonu nastavit aby daval jen urcity pocet? napr ze by jedne postave dal maximalne 20 jewelry boxu ( tj ted 100 zetonu )?

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

pred upravou to sli vsichni tri delat s clownem co ma tak 20 dex a 1 str .. po uprave jsou silak i strelec k nicemu, proste treba specialni staty specialni char takze kdybych tam mel napr cokoliv s str nebo dex mensi 99 tak nebudu mit nic krom ztraceneho casu

 

mrzute ze kvuli par sobcum je omezen cely server :/

 

btw slo by u vymenciho zetonu nastavit aby daval jen urcity pocet? napr ze by jedne postave dal maximalne 20 jewelry boxu ( tj ted 100 zetonu )?

Slo ale k comu by to bolo, ked tam ludia sedia s 8 dualmi?

Link to comment
Share on other sites

Guest GM Thor

Střelnici a páku jsme museli skutečně trochu upravit, hlavně jsme udělali přítrž farmení žetonů s dualy. Jak už Baalberith psal: Na střelnici stačilo jen bezmyšlenkovitě klikat a bylo to prakticky zadarmo. U siláka už to bylo lepší.

Přesto hlavní roli v těchto typech her nehrají staty ale především štěstí a spoustu dárků můžete získávat prakticky jen plněním questů a hraním her. Pokud čekáte dlouho na prodlevu mezi hrami, doporučuju oběhnout další NPC (kuchař, děti, bankéř...)

 

Event s Vánočními trhy je v plném proudu, zvýšené exp. raty skončí během pár desítek hodin a já vám kromě přání šťastného roku 2012 přináším screenshoty z povánočního focení na trzích.

trhyg.jpg

 

fotky:

http://s1090.photobucket.com/albums/i371/gmthor/Vanoce2011%2028-prosinec/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kedze vianocne trhy uz coskoro skoncia, par postrehov.

nabuduce nedavat npc Bard, chceli sme si posediet a pokecat, v tom spame sa to nedalo :)

sutaze a zetony su super, ale treba niekolkonasobne zvysit poziadavku NPC na zetony za veci :)

pri najblizsej prilezitosti by som navrhol davat vsetky old X boxy, blue, purple, green, red a ja neviem ake este su. pricom za tie najlepsie pytat desiatky zetonov :)

v kazdom pripade to bolo fajn, snehuliaci boli skveli! uz sa tesim na buduce vianoce :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...