Jump to content
Reborn fórum

Uprava lokacii pre lepsie expenie


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

Ja som za ponechanie drakov tak ako su, predsa len je to lokacia pre urcite levely.. to, ze sa na nu naucili chodit pomaly aj advanced 90+ a maju tam malo mobov... no neni sa comu divit...

Link to comment
Share on other sites

Ja som za ponechanie drakov tak ako su, predsa len je to lokacia pre urcite levely.. to, ze sa na nu naucili chodit pomaly aj advanced 90+ a maju tam malo mobov... no neni sa comu divit...

My tam byli jedna parta, zabijel to hunter 75 a bylo málo mobu

když jsme tam šli s 90+ sniperem tak tam nebyli žádní moby.

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

My tam byli jedna parta, zabijel to hunter 75 a bylo málo mobu

když jsme tam šli s 90+ sniperem tak tam nebyli žádní moby.

Ja som tam bol pred mesiacom a bez problemu pre jednu partu expov dost, ako som uz pisal vyssie.. nemozes chciet porovnavat drakov s labom/abyss/thorom

Link to comment
Share on other sites

Nebo jim 4) pridat http://db.reborn.cz/...=4015&skill=257 Defenting auru tak lvl3-4 a zkratit respawn?<p>(bo problem s drakama zacal az ve chvili SSka)

 

5) dal bych Necromancerům http://db.reborn.cz/...=4015&skill=257 + Magic Mirror :) taky jsou před se jen do určitého lvlu (88 lvl mají), 90lvl+ by se měli expit JEN v labu před se, tak šup ať už to vidím v novinkách .]

Link to comment
Share on other sites

...Magic mirror... taky jsou před se jen do určitého lvlu (88 lvl mají­),

Rad bych, ale asi by to bylo brano jako self-support :(

 

Zn. HW s GtB nabizi sve sluzby...

 

Sorry za Off Topic. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

s tymi Baby Leopardmi sa nebude nic diat? 10+5 min je moc ... kludne tych random 5 nechat ale zmenit tych 10 by urcite pomohlo

Nie, Baby Leopardi su jednorazova karta pre kazdeho varica/kovara, to nema vyznam zjednodusovat;)

Stroufov potrebuje kazdy zabijak niekolko do zbrane, baby leoparda vacsinou cela gilda jedneho;)

Link to comment
Share on other sites

-in_sphinx4 pridano 5 Anubisu
-in_sphinx5 pridano 20 Anubisu

Nechcem tu upravu znevazovat, pride mi super, ze sa snazite zlepsovat tie lokacie, ale osobne by som to dal opacne.

 

F4 bude po uprave 94mobov na mapu 240*240

F5 bude po uprave 137mobov + Pharao na mape 200*200

 

Uprimne lutujem tych, co budu chciet ist iba Pharaona :)

Link to comment
Share on other sites

-in_sphinx4 pridano 5 Anubisu
-in_sphinx5 pridano 20 Anubisu

Nechcem tu upravu znevazovat, pride mi super, ze sa snazite zlepsovat tie lokacie, ale osobne by som to dal opacne.

 

F4 bude po uprave 94mobov na mapu 240*240

F5 bude po uprave 137mobov + Pharao na mape 200*200

 

Uprimne lutujem tych, co budu chciet ist iba Pharaona :)

Já jsem dokonce psal, že by to bylo dobré zvýšit na sphinx 4... U pharaoha bych to klidně nechal tak, jak to bylo...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

jen mala technicka otazka, jak je to ted s tim navysenim mobu? podle puvodni db je to spravne (pocet je zvyseny), v db2 jsou puvodni (snizene pocty)

 

pokud tedy plati ve hre pro ten pocet mobu db2, tak by to tedy chtelo opravit...

 

Dobry den, upravili sme pre vas niektore lokacie, aby ste boli motivovani expit:) Spolu s touto upravou sa zmenila aj velkost party na 20 clenov. Bonusy za expenie v partach najdete na nasej wiki. Tak isto boli zmenene Arrow Shower a Bowling Bash skilly tak, aby odhadzovali prisery smerom od hraca a nie nahodne.

Jednotlive upravy v lokaciach:

 

- alde_dun02 - pridanych 20 High Orcov (z 50 na 70) a zvyseny cas na respawn pre Arclouse (20-50 minut) a Orc Archerov (10-30 minut).

 

- gl_dun01 - zvyseny pocet Stingov o 30 (zo 40 na 70) a pridany cas na respawn pre Arclouse (10-40 minut).

 

- gl_dun02 - zvyseny pocet Majoruros o 25 (45 na 70).

 

- mag_dun01 - zvyseny pocet Blazer o 20 (20 na 40), Lava Golem o 20 (20 na 40), Explosion o 10 (30 -> 40), Grizzly o 10 (10 -> 20) a Kaho o 20 (20 na 40)

 

- cmd_fild02 - zvyseny pocet Sealov o 12 (28 na 40).

 

- gef_fild14 - zvyseny pocet High Orcov o 30 (70 na 100).

 

- jupe_core - znizeny range vsetkym priseram na 1.

 

- moc_pryd04 - pridanych 10 Isis (50->60) a upraveny respawn na okamzity.

 

- iz_dun04 - pridanych 30 mermanov (40->70).

 

- lou_fild01 - pridanych 30 Mi Gao (na celou mapu).

 

Dufame, ze sa vam tieto zmeny budu pacit:)

 

Edit by Jirkan - Mi Gao + magma 30.12.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dobry den, upravili sme pre vas niektore lokacie, aby ste boli motivovani expit:) Spolu s touto upravou sa zmenila aj velkost party na 20 clenov. Bonusy za expenie v partach najdete na nasej wiki. Tak isto boli zmenene Arrow Shower a Bowling Bash skilly tak, aby odhadzovali prisery smerom od hraca a nie nahodne.

Jednotlive upravy v lokaciach:

 

- alde_dun02 - pridanych 20 High Orcov (z 50 na 70) a zvyseny cas na respawn pre Arclouse (20-50 minut) a Orc Archerov (10-30 minut).

 

- gl_dun01 - zvyseny pocet Stingov o 30 (zo 40 na 70) a pridany cas na respawn pre Arclouse (10-40 minut).

 

- gl_dun02 - zvyseny pocet Majoruros o 25 (45 na 70).

 

- mag_dun01 - zvyseny pocet Blazer o 20 (20 na 40), Lava Golem o 20 (20 na 40), Explosion o 10 (30 -> 40), Grizzly o 10 (10 -> 20) a Kaho o 20 (20 na 40)

 

- cmd_fild02 - zvyseny pocet Sealov o 12 (28 na 40).

 

- gef_fild14 - zvyseny pocet High Orcov o 30 (70 na 100).

 

- jupe_core - znizeny range vsetkym priseram na 1.

 

- moc_pryd04 - pridanych 10 Isis (50->60) a upraveny respawn na okamzity.

 

- iz_dun04 - pridanych 30 mermanov (40->70).

 

- lou_fild01 - pridanych 30 Mi Gao (na celou mapu).

 

Dufame, ze sa vam tieto zmeny budu pacit:)

 

Edit by Jirkan - Mi Gao + magma 30.12.

 

 

 

Planuje se jeste neco z tohoto znovu zavest jako Reborn custom, nebo uz zadne upravy a pojede se jen podle ofika?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

 

 

Planuje se jeste neco z tohoto znovu zavest jako Reborn custom, nebo uz zadne upravy a pojede se jen podle ofika?

Treba ale navrhnut nove zmeny, kedze sa mapy kompletne prekopali, navrhy prijimam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

asi jsem slepej, ale chybi mi lokace pro wiznu a nekoho, klidne muzete navrhnout:) byl jsem se stalkerem na petitech a nic moc exp, zkusil jsem si solovat magmaringy, celkem to jde, jenom se musim trefit SGckem a nesmi freeznout, zatim jsem vytahnul skoro vsechny lvl na geo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...