Jump to content
Reborn fórum

Mining a Forging:)


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

Tiez sa skor priklanam k moznosti pridania, ale za podstatne drahsie suroviny, ako nepouzitelne veci z namelessu:) Co tak nieco pekneho z dimikov? :)

Edit. no jo, to su tie transparent plate;)

Link to comment
Share on other sites

Party podporovat, solování trestat!

 

Pokud jsou potřeba nápady na případné itemy, za které ještě nic není a nesežene je každej trouba bez práce (aniž by je koupil), tak tady něco uvedu:

7435 - Golden Ornament

7436 - Fragment of Agony

7437 - Fragment of Sorrow

7438 - Fragment of Hatred

7439 - Fragment of Despair

7440 - Red Feather

7441 - Blue Feather

7442 - Cursed Seal

7449 - Bloody Page

-------- Fragmentů padá dost v endlessu, ale tam si solo taky nikdo jen tak neskočí a při ceně 10+ za kus equipu to snad nebude moc vadit.

 

 

7443 - Three-Headed Dragon s Head

7451 - Fire Dragon Scale

7445 - Green Bijou

7446 - Blue Bijou

7447 - Red Bijou

7448 - Yellow Bijou

 

7352, 7353, 7354, 7355 - Transparent Plate

7356,7357,7358,7359 - Crest Piece

7094 - Fragment

 

Neříkám, že by to mělo být přímo na platinum shieldy, ale ta možnost tu je.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahojky, navrhovala bych snižit potřebu ingotů na krumpáče / kladívka. Klidně přidat nějaký item... Poslední dobou kopu jen pro to, abych si udělala ada krumpáče, které při prvním kopnutí vedle samozřejmě zlomím.... Přijde mi divné, že za stejný počet ada ingotů mám krumpáč / kladívko (prostředek pro dosažení dalšího cíle) ale i dia věci ( hotový produkt).

 

Několik postů zpětně někdo psal o tom, jak je adamantinium lehce sehnatelné. Poslední dobou mám jen takové adamantinium , které si sama zařídím. Jak pak se dá lehce sehnat?

Link to comment
Share on other sites

A co kdyby to teda nezvysovalo skill? nebo melo mensi sanci na zvyseni?

Pripadne, proc by to tak vadilo, ze to ten skill zvysuje? porad mluvite o podpore "novacku" :-)

 

Dovod, preco je potreba rovnaky pocet ingotov na kladiva je, ze ich kovanie zvysuje skill kovania.

Link to comment
Share on other sites

A co kdyby to teda nezvysovalo skill? nebo melo mensi sanci na zvyseni?

Pripadne, proc by to tak vadilo, ze to ten skill zvysuje? porad mluvite o podpore "novacku" :-)

Prioritne koves kladiva... kdybys snizila sanci na zvyseni skillu nebo rovnou zrusila, musis kopat vic rudy a to by mi jako podpora neprislo :P

Link to comment
Share on other sites

Nepotrebujes,

protze ze 100 ingotu mas ten 12 pokusu na krumpac, jde na 40 % takze ve vysledku mam 3-5 krumpacu. kdyz by to bylo ze 2 ingotu, tak mas 50 pokusu se sanci 40% , tak mas kolem 15-20 krumpacu, pokud by se sance na zvyseni skillu snizila treba o 60-80% tak jsi na "svem" .

Takze je to podpora.

 

 

 

Prioritne koves kladiva... kdybys snizila sanci na zvyseni skillu nebo rovnou zrusila, musis kopat vic rudy a to by mi jako podpora neprislo :P

Link to comment
Share on other sites

Prioritne koves kladiva... kdybys snizila sanci na zvyseni skillu nebo rovnou zrusila, musis kopat vic rudy a to by mi jako podpora neprislo :P

Kazdopadne by me zajimalo, jestli jsi forging a mining nekdy zkoušel

FIXED - promiň musel jsem ^^

Edited by IzzY
Link to comment
Share on other sites

To ti tak moc nedam spat? :) To je od tebe hezke, ale do zadku si muzes lezt nekomu jinemu. Ja uz na tebe svuj nazor mam ;)

Bohužel ty jsi ten post vůbec nepochopil.

Myslel jsem jím přesnÄ to, co tam je napsáno. V přeneseném slova smyslu. Když se mÄ to netýká a sám o tom vím málo, tak nekomentuju a držím jazyk za zuby. To že jsem quotoval tvůj post a upravil pro téma tohoto topicu je jen důkazem toho, že by jsi se mÄl řídit radami, které jiným nutíš.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

neslot by člověk řekl, že jich má Anakin dostatek na prodej :P

 

slot by bylo jen další kopnutí do zadku slotovacího NPC ( na navrhované úrovni ), minimálnÄ adamantium ( když tam může být neslot infik :P ) a nějaký hodnÄ ošklivý item... a i to by bylo velké ulehÄení

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ahoj, chci se zeptat. Opravdu ty % šance na ukování co to hlásí sedí? Protože mi to hlásí 34% a předminule 10/1, minule 33/6 a dneska 24/2. Kdyby šlo o malý poÄet, pochopím to, ale tohle není ani statistická chyba nebo haluz. Tohle je prostě pořád kolem 10% či lehce pod a nad při velkém poÄtu.

 

Nechcete to nÄkdo překontrolovat?

Edited by TomulkaBambulka
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ahoj, chci se zeptat. Opravdu ty % šance na ukování co to hlásí sedí? Protože mi to hlásí 34% a předminule 10/1, minule 33/6 a dneska 24/2. Kdyby šlo o malý poÄet, pochopím to, ale tohle není ani statistická chyba nebo haluz. Tohle je prostě pořád kolem 10% či lehce pod a nad při velkém poÄtu.

 

Nechcete to nÄkdo překontrolovat?

Prekontrolovane, sedi:) Nie, naoza, to cislo, ktore sa ti zobrazi sa priamo pouziva do vzorca, takze sa to naozaj nema kde pokazit - vzorec je spravne.

Link to comment
Share on other sites

Já se klidnÄ vylámu celý a nejen zuby, pokud napsaná šance bude i padat, i kdyby to mÄlo být 5-10%. O tohle mi nejde, jen dlouhodobÄ sleduji, že ty šance nesedí, nejen u adamantu, ale i níže. Tak jsem se pro jistotu zeptal. Vím, že pravdÄpodobnost je svinÄ, ale mÄla by padat na obÄ strany....

Edited by TomulkaBambulka
Link to comment
Share on other sites

Já se klidnÄ vylámu celý a nejen zuby, pokud napsaná šance bude i padat, i kdyby to mÄlo být 5-10%. O tohle mi nejde, jen dlouhodobÄ sleduji, že ty šance nesedí, nejen u adamantu, ale i níže. Tak jsem se pro jistotu zeptal. Vím, že pravdÄpodobnost je svinÄ, ale mÄla by padat na obÄ strany....

 

Mas pravdu, pravdepodobnost je svine a radeji krupe, nez vyrabi...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...