Jump to content
Reborn fórum

Tinkering


Guest jirkan

Recommended Posts

Tak konkretne accessorka budou jinym podobnym "questskillem", konkretne tinkeringem (dratenicina), na trochu podobnem principu, a to tak ze snad jeste letos (betu na samotny primarni skill bych odhadoval jeste dneska, ale nic z toho nebude zajimaveho padat a dalsi zpracovani se taky jeste musi dodelat a doladit).

 

O co jde? Mejme zlodeje (a tedy skill Stealing, at uz "primo" nebo pres kartu/autocast, to je fuk, na levelu skillu ani na statech v tomto pripade nezalezi -> nemusi byt nutne thief class).

Zlodej prijde k potvore, a za pomoci zlodejskeho naradicka (kudlicka, klesticky, ..., zakladni pujde sehnat za smesnou cenu u NPC) zkusi z te potvory nenapadne neco usmiknout. Ze slabsich potvor to bude nejaky nesmysl, maximalne tak kus supiny kus chlupu apod. ze ktereho se maximalne smota nejaky nesmysl na prodej NPC za par supu (ale na kterem se clovicek nauci dratenicit), jak bude sikovnejsi kradar, tak zvladne o neco osockovat i lepsi potvory a z tech mu obcas padne i neco lepsiho, takovi bossikove uz maji na sobe veci z drahych kovu a co teprve takovi MvP .... ;)

 

(ano, s vercajkem i MvP jde "okradat", kdyz to nejde kvuli schopnostem, tak se zpracovani vraci do puvodniho skillu ktery samozrejme na boss-flagu failne). Taky je sance pri neuspesnem pokusu ze potvoru "vykradete" a uz okradat nepujde.

 

Technicky:

Jsou 3 sub-skilly, od 0 do 100% (po desetinkach), ten prvni, hotovy je tink_steal, kterym se snazite z potvor neco vysockovat. To jde kdyz vas skill + bonusy je vyssi nez (level potvory (+10 * boss_flag + 30 * MvP flag)). Kdyz je rozdil nula, mate nejvetsi sanci na gain (na skillu 50 cca 20%, na skillu 90 cca 12%) pri povedenem okradeni, ale sance na okradeni je nula, pricemz s rostoucim rozdilem klesa sance na gain (pri rozdilu 40 je gain 0), pri rozdilu 60 a vic je sance na okradeni 100% a mezitim je to linearni.

Co padne zalezi na elementu potvory, pricemz se s jejim rostoucim levelem pridavaji dalsi moznosti na lepsi veci.

 

druhy sub-skill (ToDo) je tink_basic, kterym se ucite ruzne zdratovavat accesorka - ten vam leze zpracovavanim matrose ktery neni vylozene rozbity. Obcas se podari veci jako Skull Ring nebo jine "pro radost/na prodej NPC" ;) ale zadna vetsi cennost.

 

a posledni treti sub-skill tink_jewelry je urceny k tomu, abyste se krome sockaitemu naucili delat i kvalitni broze. Na jeho nacvik budete uz potrebovat drahe suroviny, podle "receptu" (bude k sehnani u NPC) si zvolite cvicnou vec a/nebo skutecnou cennost, v pripade skutecne cennosti pri uspechu skill trosku klesne, pri cvicne naopak vzroste.

Tady budou s odpovidajici slozitosti a naroky na material i draha accessorka...

 

Az hodim na server samotne okradani potvor, dam vedet v Novinkach, nepredpokladam ze by bylo nutne gain snizovat (pokud ano, existujici prepocitam...), zbytek postupne vcetne popisu apod. jak bude cas.

Link to comment
Share on other sites

Slo by prosim opravit aby cervicek pri odlogu a relogu nemizel? Diky

Stalo se ti to na trznici (pak chapu, za 5 minut to bude opraveno, zapomel jsem @reloaditemdb a ono to unknown item maze), nebo kdekoli jinde?

Link to comment
Share on other sites

kdekoliv jinde bylo to ve meste ... morroc pri odlogu

Hmm mam ho na gypsine, reloguju i ve mestech a nic nemizi -> jake je tvoje presne jmeno postavy?

Link to comment
Share on other sites

bude dopredu seznam vÄcí­ co se bude dát vyrobit či máme postovat svá "tajná" přání­? :)

 

Za mÄ - orle glova, linen glova, ringy z ifrita, bradium accesorka,...

 

Do výhledu budem i Äí­t klobouky? aneb budou dostupné hatky i jinak? :) Ne že by se mi novinky nelibily ale tomoko co vim q na maiden hatku odevzdal už dávno a stale není­ :(

Link to comment
Share on other sites

JdÄte se bodnout s tÄma OP accessorkama. MÄli byste se oprostit od farmení­ a zaÄí­t si tu hru opravdu uží­vat (drtivá vÄtčina se navykla farmit, dÄdit od konÄí­cí­ch hráÄů a podí­vejte se, kam to server dovedlo)... Pokud něco, tak accessorka nevalné hodnoty, které se ovÄem nikomu huntit nechtÄjí­ (glove[1], earring[1], glove[0]) a accessorka zí­skatelná z jiných questů, ale NIKOLI Z MOBřŽ (jak už psal Zereges - refined safety ringy...). Je trochu ujeté, aby tyto nadstandartní­ questy plnily funkci nároÄného huntÄní­ (dia, ifrit, archer accessorka).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chci vědět kdy bude pokračování?! Nic proti bg kde si mužou lidi honit ego, to že někomu se nelibi že tam někdo hraje prd pač i tak při remize ma jisty badge je mi popravdě ukradeny! je tu několikrát dotaz kdy bude pokračování! Rád bych věděl zda je někdo konstruktivně schopen stanovit horizont realizace či jsem % si udělal jen for fun a měl sem byt nolifer na miningu a forgingu... popr zda mam jit delat leach for fun na bg a farmit si badge za to že se lognu a budu běhat jak noob po bg a necham se farmit...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Chci vědět kdy bude pokračování?! Nic proti bg kde si mužou lidi honit ego, to že někomu se nelibi že tam někdo hraje prd pač i tak při remize ma jisty badge je mi popravdě ukradeny! je tu několikrát dotaz kdy bude pokračování! Rád bych věděl zda je někdo konstruktivně schopen stanovit horizont realizace či jsem % si udělal jen for fun a měl sem byt nolifer na miningu a forgingu... popr zda mam jit delat leach for fun na bg a farmit si badge za to že se lognu a budu běhat jak noob po bg a necham se farmit...

Pokracovanie bude az bude mat jirkan cas. A poprosim nabuduce zmenit ton. BG a tinkering nemaju nic spolocne (jedno robim ja druhe jirkan).

Link to comment
Share on other sites

Díky za odpověď... :)

 

P.S. Pokud ti tón přisel více asertivní tak jsi měl pravdu... Promin ale nemít vyjádření od kompetentní osoby během 14ti dnů mi přijde jak kdybych se začal pohybovat na úřadu (čekací lhůta na vyjádření 30 dnů)...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Promin ale nemít vyjádření od kompetentní osoby během 14ti dnů mi přijde jak kdybych se začal pohybovat na úřadu (čekací lhůta na vyjádření 30 dnů)...

 

 

 

k tomu se neda nic jinyho ric nez ze mas pravdu... vtipny ale pravdivy a neco na tom bude :-)

Link to comment
Share on other sites

Promin ale nemít vyjádření od kompetentní osoby během 14ti dnů mi přijde jak kdybych se začal pohybovat na úřadu (čekací lhůta na vyjádření 30 dnů)...

 

k tomu se neda nic jinyho ric nez ze mas pravdu... vtipny ale pravdivy a neco na tom bude :-)

Pokud vam nestaci vyjadreni od "bezneho" hrace, nebo vyjadreni po delsi dobe, tak byste se meli zamyslet nad fungovanim tohoto serveru ... mozna za nejakych 50 / 100 / 200 Kc mesicne by se s tim dalo neco delat ;)

viz. http://www.reborn.cz/podpora_rebornu

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Promin ale nemít vyjádření od kompetentní osoby během 14ti dnů mi přijde jak kdybych se začal pohybovat na úřadu (čekací lhůta na vyjádření 30 dnů)...

 

 

 

k tomu se neda nic jinyho ric nez ze mas pravdu... vtipny ale pravdivy a neco na tom bude :-)

Jeden rozdiel... na urade im za to platia a je to ich jedina praca, tu to robime vo volnom case PO PRACI a este nas buzeruju rozni ludia namiesto toho aby sa slusne opytali znova, na maine, v hre, alebo na IRC ;)

Link to comment
Share on other sites

omlouvam se Betrovi i Baalbemu asi to bylo pred tim pochopenoo odeme jinak . Me je tinkerink celkem fuk zatim, delsi dobu jsem ho ted neskilloval ale nedavno me potesilo ze uz se neokradaj jablicka s neznamim nazvem ale ze uz to jsou vtipny itemy jako " doutnajci tryska , temna hrudka , osklivy kaminek atd " :clapping::mml::laughing1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...