Jump to content
Reborn fórum

Battlegrounds


Guest Baalberith

Recommended Posts

nefunguje prikaz @die

jeste trochu vybalancovat rozdelovani lidi .. jedna parta mela 3 stringy a druha zadny

udelat npc/prikaz ktery by mi automaticky doplnoval veci z kafry do inv :)

 

k hracum:

davejte protekty, tretina lidi creatori a protekty jsem dostal jednou, pritom eq rozbitej stale

v "respawn" mistnosti hrajte stringy kdyz chcete boosty

 

jinak parada, ty dve hodky uplynuly jak 10 minut

Link to comment
Share on other sites

nefunguje prikaz @die

jeste trochu vybalancovat rozdelovani lidi .. jedna parta mela 3 stringy a druha zadny

udelat npc/prikaz ktery by mi automaticky doplnoval veci z kafry do inv :)

 

k hracum:

davejte protekty, tretina lidi creatori a protekty jsem dostal jednou, pritom eq rozbitej stale

v "respawn" mistnosti hrajte stringy kdyz chcete boosty

 

jinak parada, ty dve hodky uplynuly jak 10 minut

 

Ne vsichni maj dodelany joby na protekty.. ><

Link to comment
Share on other sites

Jo, balancer se dneska choval hodně zajímavě. Jeho dnešní výkon byl vcelku smutný a zasloužil by výpověď (i když vsadit na soudnost lidí - že se stejné classy rozhodí do různých týmů - je taktéž odvážný počin).

 

hráči:

Dneska větší rozmanitost classů - některým lidem konečně došlo, že classy, kterých je na BG méně, jsou více výjimečné a tedy mohou více ovlivnit výsledek (wizna, bragi, sacri,... i těch profů nebylo moc).

Způsob hraní - FAIL, FAIL, FAIL. Chybí: lepší organizace (-> choďte na mumble), rozum (magnet, když soupeř nemá wiznu, rush do postaveného kempu soupeře, ...)

 

betr:

v "respawn" mistnosti hrajte stringy kdyz chcete boosty

Ano dobrá připomínka (jabka jsou taky správná volba - ať to lidi nemusí pak dochlastávat). Ale radši se starej o to, jak hraješ ty - nedávat boosty v respawn místnosti je ještě větší fail. Celkově mi z některých lidí dost tekly nervy, ale to se snad zlepší.

 

Jídla - musí vážit tolik? Asi už toho chci vcelku hodně, ale stejně se jídla nahazují jednou za delší dobu, berou se z kafry... nijak se negativně neprojeví, když budou vážit 1.

Které budou připraveny jako další (CTF, TI nebo SC)?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Jo, balancer se dneska choval hodně zajímavě. Jeho dnešní výkon byl vcelku smutný a zasloužil by výpověď (i když vsadit na soudnost lidí - že se stejné classy rozhodí do různých týmů - je taktéž odvážný počin).

 

hráči:

Dneska větší rozmanitost classů - některým lidem konečně došlo, že classy, kterých je na BG méně, jsou více výjimečné a tedy mohou více ovlivnit výsledek (wizna, bragi, sacri,... i těch profů nebylo moc).

Způsob hraní - FAIL, FAIL, FAIL. Chybí: lepší organizace (-> choďte na mumble), rozum (magnet, když soupeř nemá wiznu, rush do postaveného kempu soupeře, ...)

 

betr:

 

Ano dobrá připomínka (jabka jsou taky správná volba - ať to lidi nemusí pak dochlastávat). Ale radši se starej o to, jak hraješ ty - nedávat boosty v respawn místnosti je ještě větší fail. Celkově mi z některých lidí dost tekly nervy, ale to se snad zlepší.

 

Jídla - musí vážit tolik? Asi už toho chci vcelku hodně, ale stejně se jídla nahazují jednou za delší dobu, berou se z kafry... nijak se negativně neprojeví, když budou vážit 1.

Které budou připraveny jako další (CTF, TI nebo SC)?

bude CTF, ale este nie v utorok...

jidla .. porozmyslam

balancer bude support chary rozhadozvat nezavisle na pocte ludi.. to bude najlepsie..

Link to comment
Share on other sites

betr:

 

Ano dobrá připomínka (jabka jsou taky správná volba - ať to lidi nemusí pak dochlastávat). Ale radši se starej o to, jak hraješ ty - nedávat boosty v respawn místnosti je ještě větší fail. Celkově mi z některých lidí dost tekly nervy, ale to se snad zlepší.

Se tezko boosti kdyz vsichni stojej na tom jednom policku .. navic se clovek stara nejdriv o sebe, tj. opravit eq, obliknout, sezrat zradlo, naboostit sebe, nakrmit opici, .. :)

 

K samotnemu boji .. kdyz strana A uspesne tlaci na Bcka a dojde az k jejich respawnu, ale uz nizkem v poctu, tam se najednou respawnou vsichni hraci B, vymlatej tech par prezivsich A a pak spolecne jdou k respawnu A a cestou mlatej skupinky postupne dochazejicich hracu A tak ac meli Acka ze zacatku jasne navrh, tak to nakonec prohrajou...

 

Magnet byl fajn .. sem si rikal ze ma protivnik sikovny profy kdyz hodej ten magnet az k nam a pak nas bez problemu vymlatej creatori .. a on to byl vlastni magnet ..

 

Ikonky mecu by chteli zviraznit, nejsou moc videt .. a stale vidim hpbar u lidi z gildy v opacnym tymu. :(

Link to comment
Share on other sites

Opravdu se nezvedne začátek BG až když bude 5v5? Rád bych šel třeba s několika konkrétními lidmi (v jednom týmu) a za současného stavu to prostě nijak zajistit nelze (ani 3 spolu není úplně 100%). Chápu, že BG nejsou GW, a tudíž vymýšlení si s kým budu asi není úplně na místě, ale stejně - nikoho jiného na ten mumbl nedoženu a neorganizované pobíhání mě až tak moc neláká...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Opravdu se nezvedne začátek BG až když bude 5v5? Rád bych šel třeba s několika konkrétními lidmi (v jednom týmu) a za současného stavu to prostě nijak zajistit nelze (ani 3 spolu není úplně 100%). Chápu, že BG nejsou GW, a tudíž vymýšlení si s kým budu asi není úplně na místě, ale stejně - nikoho jiného na ten mumbl nedoženu a neorganizované pobíhání mě až tak moc neláká...

Maximalne mozem pridat druhu waiting room k nej, do ktorej bude 5/5 a pokial sa ta naplni prva, tak sa spusti...

Nie, vazne nema vyznam zvysovat minimalny pocet ludi na 5/5, nevyvazenost by len stupla...

Link to comment
Share on other sites

Opravdu se nezvedne začátek BG až když bude 5v5? Rád bych šel třeba s několika konkrétními lidmi (v jednom týmu) a za současného stavu to prostě nijak zajistit nelze (ani 3 spolu není úplně 100%). Chápu, že BG nejsou GW, a tudíž vymýšlení si s kým budu asi není úplně na místě, ale stejně - nikoho jiného na ten mumbl nedoženu a neorganizované pobíhání mě až tak moc neláká...

Jasne to by rad kazdej .. takze "rnr" + par schopnejch by bylo rado v jednom tymu a (logicky) zbytek v druhym .. jak myslis ze by to po par bojich dopadlo ? .. presne jako na gw.

Link to comment
Share on other sites

Opravdu se nezvedne začátek BG až když bude 5v5? Rád bych šel třeba s několika konkrétními lidmi (v jednom týmu)...

Tohle jsou battlegroundy, jestli chceš jít s někým v jednom týmu, na to máte gw. Start 3vs3 má zabránit právě takovému stackování domluvených part. Battlegroundů se účastní už hodně lidí, můžete se domluvit a zkusit složit konkurenci na gw proti v současnosti nejsilnější gildě.

Link to comment
Share on other sites

Baal - jo, toho jsem se bál :-)

 

betr:

... hmm není tak těžké se zorganizovat, něco udělat pro zlepšení - ať už jako jednotlivci nebo jako skupiny/gildy. Až někdy uvidím zvýšenou snahu od těch noobů, tak se jich zas začnu zastávat. Do té doby jsou to pro mě hráči, co nemusí být nutně neschopní, ale jen neochotní tomu něco dát. To za prvé.

Za druhé. Bylo by to pouze 5 v jednom týmu místo 3. Takže bych tam opravdu nenacpal výběr z toho, co na BG chodí (20-22+ lidí celkem?). Navíc vzhledem k tomu, že jeden člověk se ti tam většinou stejně přisockuje, tak by šlo reálně o 4 členný tým - tedy výběr 3 spoluhráčů. A to tak moc není. Upřímně, jestli je kombo 4 lidí (Elleshar, Zereges, Crash, Slayer) tak mocné, že s tím soupeři mají obrovský problém, je něco špatně a není to na mé straně. Beru, že větší týmy už jsou trochu zhovadilost - ale o ty tady nežádám (na to jsou opravdu GW).

Za třetí. Málokoho baví prohrávat kvůli neschopnosti spoluhráčů a ne moc lidí baví dlouhodobě ownit nooby (asi jen RNR na GW a mě v PvP). Mě například situace, kdy nemám bragi za wiznu moc nebere. Ano, dá se vyhrát (však jsme ty BG, kdy jsme proti sobě měli většinu profů a troje bragi, ustáli), ale prostě neužiju si tu hru tak moc. Když se dohodnu s pár lidma, že vezmou bragi, sacri a třeba champa, tak mám základ, ze kterého lze vycházet, nikoli však vítěznou sestavu. Stačí mít na druhé straně průměrně cvičeného šimpanze na postu clowna a průměrně schopného profu (no možná průměrně schopného GW profu by byl lepší popis) a situace je téměř vyvážená. Aspoň nebudu jak dneska skoro třetinu her bez stringů.

 

Sajuri: nejsilnější gilda je kdo? Současné RNR jsme složili s pár random SU a Perthornem ve 3 lidech. A asi je to moje chyba, ale chary na non advanced GW nemám (holt všechno přestoupilo). A ano, vím, že to jsou BG. Nechci partu - jen jistotu rozumného spoluhráče na některém klíčovém charu nebo možnost ty lidi zdrbat tak, aby je to dokopalo něco se svým výkonem udělat.

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Baal - jo, toho jsem se bál :-)

 

betr:

... hmm není tak těžké se zorganizovat, něco udělat pro zlepšení - ať už jako jednotlivci nebo jako skupiny/gildy. Až někdy uvidím zvýšenou snahu od těch noobů, tak se jich zas začnu zastávat. Do té doby jsou to pro mě hráči, co nemusí být nutně neschopní, ale jen neochotní tomu něco dát. To za prvé.

Za druhé. Bylo by to pouze 5 v jednom týmu místo 3. Takže bych tam opravdu nenacpal výběr z toho, co na BG chodí (20-22+ lidí celkem?). Navíc vzhledem k tomu, že jeden člověk se ti tam většinou stejně přisockuje, tak by šlo reálně o 4 členný tým - tedy výběr 3 spoluhráčů. A to tak moc není. Upřímně, jestli je kombo 4 lidí (Elleshar, Zereges, Crash, Slayer) tak mocné, že s tím soupeři mají obrovský problém, je něco špatně a není to na mé straně. Beru, že větší týmy už jsou trochu zhovadilost - ale o ty tady nežádám (na to jsou opravdu GW).

Za třetí. Málokoho baví prohrávat kvůli neschopnosti spoluhráčů a ne moc lidí baví dlouhodobě ownit nooby (asi jen RNR na GW a mě v PvP). Mě například situace, kdy nemám bragi za wiznu moc nebere. Ano, dá se vyhrát (však jsme ty BG, kdy jsme proti sobě měli většinu profů a troje bragi, ustáli), ale prostě neužiju si tu hru tak moc. Když se dohodnu s pár lidma, že vezmou bragi, sacri a třeba champa, tak mám základ, ze kterého lze vycházet, nikoli však vítěznou sestavu. Stačí mít na druhé straně průměrně cvičeného šimpanze na postu clowna a průměrně schopného profu (no možná průměrně schopného GW profu by byl lepší popis) a situace je téměř vyvážená. Aspoň nebudu jak dneska skoro třetinu her bez stringů.

 

Sajuri: nejsilnější gilda je kdo? Současné RNR jsme složili s pár random SU a Perthornem ve 3 lidech. A asi je to moje chyba, ale chary na non advanced GW nemám (holt všechno přestoupilo). A ano, vím, že to jsou BG. Nechci partu - jen jistotu rozumného spoluhráče na některém klíčovém charu nebo možnost ty lidi zdrbat tak, aby je to dokopalo něco se svým výkonem udělat.

Toto vyriesi lepsi balancer - support chary sa budu primarne rozmiestnovat, az sekundarne podla poctu ludi a tercialne podla ostatnych classov

Link to comment
Share on other sites

Ell:

Tak jasne ze si to vic uzijes, kdyz mas v tymu "zaklad" gw profu, clowna co stale prepina bragi/jabka/kiss, gw crea, ... a domlouvate se na ts/mu a v druhym tymu jsou proti tomu lide kteri na gw treba nikdy nebyli, misto protektu maj homuna, vecne ve stunu nebo zmrzly, nekeri s nonadv. postavou (a ted nemyslim linkera).

Za sebe rikam ze cim min mohou hraci urcovat s kym budou, tim lepsi - vyrovnanejsi ty souboje budou (az se vybalancuje balancer).

Link to comment
Share on other sites

Ještě jednou. Sacri, bragi/jabka, champ není GW prof, clown s linkou, gw crea s protektama a nevim co ještě.

Na mumblu jsme dnes byli 3 (a většinu toho jsem nadával nad neschopností lidí logicky uvažovat a nad naprostou neznalostí vlastní postavy) a to ještě často v týmech 2 v 1.

Mrznou jen rozbití lidi (tzn ti, co přijdou mají dost slušnosti vůči případným spoluhráčům, že aspoň úplně základní equip mají).

Non advanced se vyskytují výjimečně a nemám problém je mít v týmu, když jsou zalezlí a nefeedí zbytečně soupeře (nebo se třeba i snaží být užiteční a prokazují u toho, že jsou jedinci lidské rasy - přemýšlí). Upřímně - když je jedna obyčejná wizna, tak udělá víc jak osmej creator.

A ano, rád bych věděl, že mám v týmu tak ze tři lidi, na které je spolehnutí, protože - prof házející magnet při absenci cizí wizny, HP nedávající status a často ani boosty na jedinou wiznu, clown vracející se na kemp přes všechny soupeře na mapě, banda creatorů rushující do soupeře, když jsou mrtvé bragi - to jsou případy, co mě těžce ubíjí.

 

Ale ok, když bude balancer opravdu balancovat, uvidíme, jak to bude vypadat. Každopádně pokud bude rozhazovat support i když to bude znamenat rozdíly v počtu (btw pokud se nad tím neuvažovalo, tak tady bych to stopnul na jednom charu - tzn druhý clown/prof/HP se už nebude klasifikovat jako support a bude se přihazovat tak, aby primárně vyrovnával počty), tak je pak otázkou, zda ta úvodní registrace není rozumný nápad. Omezí se tím i to 3vs3 (tzn při rychlých prstech výběr až 2 spoluhráčů), bude větší prostor pro výběr rozhození charů. Nestane se, že se například jediní dva clowni dají (byť i ne)úmyslně do stejného týmu (vejdou se právě do těch prvních 3).

Link to comment
Share on other sites

Mne sa moznost spustit tie BG s 2 dohodnutymi partami paci. Mozno by malo zmysel dat to aj na viac ako 5, ked uz tak poriadne. Akurat by bolo treba dostatocne odlisit (aby to ludia pochopili) "toto su tie normalne random bg" a "sem vlezte ak ste dohodnute 2 party a chcete si zahrat proti sebe".

 

Ad chodte predsa do pvp/na gw: fajn, lenze na gw a v pvp neni zadarmo material.

Link to comment
Share on other sites

...

 

njn, Elleshar už to tam chce farmit :P

 

Tak jo snad vám nebude vadit že tam je jméno serveru, nechce se mi to cenzurovat, pochybuju že by chtěl jít někdo hrát na španělský server proti rusům se speedhackem

 

na xRO nejde speedhack

 

abych nebyl OT: zakažte resp zrušte funkčnost mvp/mini boss karet.. pokud to teda už neni.. creator s gtb dokáže rozhodit gw 30 vs 30 natož BG 5-10 vs 5-10 .. nemluvě o těch "pár" ghostech..

 

edit: aha, tak už jsem si přečel první post :shades:

 

btw pojem Prisne zakazane karty znamená, že jsou funkční,ale jejich použití se po náhodné kontrole/nahlášení trestá, nebo vůbec nejdou použít?

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

edit: aha, tak už jsem si přečel první post :shades:

 

btw pojem Prisne zakazane karty znamená, že jsou funkční,ale jejich použití se po náhodné kontrole/nahlášení trestá, nebo vůbec nejdou použít?

:D

 

NO co jsem se ptal u nonadv gw ( a předpokládám, že tady to bude podobně ), tak pokud se zjistí, že jsi měl některou ze zakázaných karet tak ti ji smažou ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

njn, Elleshar už to tam chce farmit :P

 

 

 

na xRO nejde speedhack

 

abych nebyl OT: zakažte resp zrušte funkčnost mvp/mini boss karet.. pokud to teda už neni.. creator s gtb dokáže rozhodit gw 30 vs 30 natož BG 5-10 vs 5-10 .. nemluvě o těch "pár" ghostech..

 

edit: aha, tak už jsem si přečel první post :shades:

 

btw pojem Prisne zakazane karty znamená, že jsou funkční,ale jejich použití se po náhodné kontrole/nahlášení trestá, nebo vůbec nejdou použít?

Toto je pekne sprosta otazka a evokuje vo mne snahu tento system obist...

Kontrola je automaticka a po zisteni nasadenia MVP karty dostanes automaticky ban na tu postavu + sa to zapise do logov odkial si to ja precitam cas od casu a kartu pouzijem na kapra quest na svojej GM postave...

 

Podobne postupujem aj pri zisteni roznych makier, specialne na BG/GW, akurat potom srotujem cele ucty..

Link to comment
Share on other sites

Ell:

Misto mumblu zkus teamspeak, tam nas bylo asi 10 .. nevim proc se pouziva vic (a je mi to jedno), ale je to tak.

K "mrznou jen rozbiti" - tak jasne, nekdo prijde o marca/zbran a je uplne vyrazenej, jinej switchne na jinou zbran nebo druhyho marca a jede dal.

Ja prave chci aby chodili i lidi kteri to neznaj, ovsem chci aby byli rovnomnerne rozdeleni, aby se mohli ucit od ostatnich, aby meli sanci vyhrat, aby je to bavilo a po prvnich bg nezjistili ze je to jen pro top hrace s aurovanejma adv. postavama s pure gw buildem, eq o kterym se jim ani nezdalo a mnohaletyma zkusenostma.

Elf:

I na gw dostanes par potu od npc zadarmo, ale to je vedlejsi.

Proti dvoum dopredu domluvenejm partam nic nemam, pokud k nim nebudou jakkoliv prirazovani ostatni hraci, ovsem tam uz to chce kontrolu aby se nedohodlo deset lidi na stylu ze se jedna parta necha vymlatit od druhy a v nasledujicim kole zase naopak a nefarmili takto badge (misto 5ti minutovych "drahych" boju jen pulminutovy "zdarma") .. i kdyz ty badge ted asi nemaji valnou hodnotu.

Baal:

Pokud nekdo premysli nad tim jak system obejit a tyto informace zverejni (informuje gm), tak je to jedine dobre neb je videt ze ma zajem aby k tomu nedochazelo a cim drive se odstrani mozne nedostatky tim lepe. :)

Link to comment
Share on other sites

betr>

Ja to chapem tak ze rozdiel je len v tom, ci sa zacne 3v3 alebo 5v5 s tym, ze potom uz BG pokracuje rovnako ako predtym, cize sa mozes pridat cez balancera ako vzdy. S tym, ze bezne ludia co nemaju dohodnutu partu budu liezt do 3v3, ak sa dve party dohodnu maju sancu vliezt do 5v5 zacat BG s tym ze oni su proti sebe, a zysok sa dorozdeluje random ako vzdy. S tym, ze toto musia stihnut skor nez niekto spusti 3v3 verziu.

Pre normalneho nedohodnuteho hraca sa nic nezmeni, kedze ho cez balancera aj tak hodi random do teamu, a teda aj ak bude jedna z tych dohodnutych part lepsia, tak ho raz hodi k jednej, raz k druhej, takze nebude stale prehravat. Pre dohodnutych sa zmeni to, ze si mozu zahrat v teame s ludmi s ktorymi chcu.

V team deadmatch sice budu nahodni pridani ludia asi rozculovat, ale casom s ostatnymi modmi to moze byt celkom zaujimave.

Link to comment
Share on other sites

Cedrik:

Jestli vytvoření cca 3-5 členného týmu (v závislosti na tom, kolik lidí se ti tam sockne) = farmení, tak je to s Rebornem smutnější, než jsem si myslel.

GTB na BG 5-10 vs 5-10. 1-2 wizny na celých BG, to samé platí o profech. Zbytek SinXové, bragi, creatoři a včera i champové. Věř mi, že za současného stavu by bylo GTB spíš na škodu (switchuješ kvůli boostům, menší redukce proti asi 6 soupeřům a odstavíš tím 1 low vit wiznu, kterou máš navíc v 50% případů ve vlastním týmu). Ale to nic nemění na tom, že zákaz takových karet je naprosto v pořádku a všichni rozumní hráči ho plně podporují.

 

betr:

TS je nějakej "oficiálně" Reborní? Asi ne, co?

Můj equip o kterým se jiným ani nezdálo - jedinej marc v silce, surv combo (+7 manteau), nimble glovy, isilly (+4 tiara), +4 bradium shield s tharou, +4 dia botky s GF (ty už taky hodně ztratily na ceně). A pure GW build - 99int/dex, 12 vit, aura chybí. Ano, mám nerozbitnou zbraň (to už tak u wizardů a acolyte classů chodí) a mám zkušenosti s GW, ale tím tak končí shoda s tvým popisem.

Dál jak píše Elfinka - nikdo tu nechtěl vytvoření jednoho silného týmu. Pouze vytvoříš tým z 5 lidí místo ze 3 (a kdykoli ti to může nějaká skupinka noobů, co chce jít k lepšímu týmu rozhodit tím, že prostě bude rychlejší a pak ti velikost "vysněného týmu" rázem klesne z 5 na klidně i 3. Nikde jsem nepsal, že by do toho týmu nemohl nikdo jiný. Chci vyhrát a vím, že červení jsou lepší? OK, klikám zuřivě na to NPC a můžu hrát s lepším týmem - byť ho tím s určitou pravděpodobností oslabím).

A slovní spojení "aby se mohli ucit od ostatnich" je hodně, hodně přeceněné. Kdyby se učili, tak vás (rozuměj těch max 5 RNR) owní na GW už X měsíců.

 

Elfinka:

Chápeš správně, co jsem se tu snažil nastínit a co betr asi vidí, ale zbytečně komplikuje. Rozdíl pro ostatní (rozuměj nedomluvené) hráče je pouze ten, že když se nedá dohromady druhá parta (max) pěti lidí, tak jedna strana bude znevýhodněná a máš asi 50% šanci (která se pochopitelně mění v závislosti na classu), že v ní budeš - pokud se schválně nesockneš do té lepší (a přiznejme si, po chvíli by to lidi stejně dělali, tak co). Pokud navíc hrozí, že ještě lidí na BG přibude, tak ten význam 2 lidí navíc ještě dál klesne.

 

......

Tenhle topic je předpokládám informativní a asi bychom ho měli přestat spamovat, že? Na rady noobům, postřehy k BG atd je asi vhodné založit nějaký nový (v sekci GW), že?

 

Baal:

Ne, že bych to zaregistroval přímo já, ale prý dispel ruší jídla - je to správné chování tohoto skillu?

Jo ještě včera padla připomínka, že by bylo hezké, kdyby v BG parkoval i Tool dealer... konkrétně jsou po něm požadovány asi tyto předměty (když pominu ty, které dává Telma - poty, gemy...):

Green potion

Concentration potion

Awakening Potion

Berserk potion

Trap

//Nějaké typy šípů?

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

myslim ze nerusi, vcera sem tusim dostal par dispelu jelikoz sem videl ze mi na creatorce padl berserk a boosty par krat po sobe a jidla drzela

Fajn, tak to dotyčný jen zmatkoval.

EDIT: tak mě napadá, že to možná mohl být dispell z tarotky - to by leccos vysvětlovalo...

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Tak som pridal CTF. Zakladne info ... vlajky su krystaly vo Flaviuse. Po zajati vlajky vam budu ubudat HP az do 1 HP a nebudete moct pouzit ziaden skill. Skorujete tak, ze donesiete superov krystal na svoj krystal a zaroven ubranite svoj krystal. Hra sa do 3. Tesit sa mozete uz vo stvrtok:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Pridal som moznost upgradovat BG equip za emblemy, maximalny overupgrade za emblemy bude +7, ceny budu dokopy (21,22,23,24,30,60 a 100 badgov za komplet +1,+2,+3,+4,+5,+6 a +7 vec). Vyssi overupgrade uz bude mozny len klasickou Elunium metodou :) Tak isto sa po restarte otvori aj moznost nakupovat equipu za badge (armory, boty, mantaky atd.). Podmienky rovnake ako pre zbrane. Este jedna poznamka.. po zmiznuti veci vam karta vypadne naspat do inventara.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...