Jump to content
Reborn fórum

Battlegrounds


Guest Baalberith

Recommended Posts

Chápu to správně, že:

Každý kus BG equipu stojí 20 badgů.

Plusování všech BG itemů stojí postupně 1,1,1,1,6,30,40 badgů, další plusování je možné s normální pravděpodobností elunkama.

Po vypršení doby se vrací případná vložená karta, plusování však zaniká.

Enchantování ještě není vyřešeno.

 

A jak už zaznělo dneska na mumblu - plánují se přidat boxy?

Některé jsem vypsal kdesi na první stránce

606 - Aloevera - 10 ks

12029 - Box of gloom - 10 ks

12030 - Box of Resentment - 10 ks

12031 - Box of Drowsiness - 10 ks

12033 - Box of Sunlight - 3 ks (budou-li se někdy zvyšovat, určitě je držet při zemi)

...

Panacea, Royal Jelly, Giggling Box, Box of Thunder, Box of Panting ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Chápu to správně, že:

Každý kus BG equipu stojí 20 badgů.

Plusování všech BG itemů stojí postupně 1,1,1,1,6,30,40 badgů, další plusování je možné s normální pravděpodobností elunkama.

Po vypršení doby se vrací případná vložená karta, plusování však zaniká.

Enchantování ještě není vyřešeno.

 

A jak už zaznělo dneska na mumblu - plánují se přidat boxy?

Některé jsem vypsal kdesi na první stránce

Chapes to spravne, boxy .. musim popremyslat, sunlight tam ale nebude:)

Este jedna vec .. accesorka budu za 100b

Link to comment
Share on other sites

Crea má ultimátní accessorka (500HP, 10 ASPD). Problém u ostatních classů je, že potřebují víc ty staty než HP/SP. I když u takové wizny/profa těch 600HP za accessorko je fakt hodně. A u snipera 10 crit, 5% atk taky není zrovna málo.

Kombinace armoru-garmentu-bot se vyplatí převážně wiznám (pokud nemají high vit build / orc hera), archer classům (pokud je zajímají long range redukce), paladinům do endlessu. Ostatní možná ocení, ale málokdy plně využijí.

Zbraně hlavně wizna, champ, SinX,... A ti, komu se nechtějí shánět karty :-)

Link to comment
Share on other sites

Crea má ultimátní accessorka (500HP, 10 ASPD). Problém u ostatních classů je, že potřebují víc ty staty než HP/SP. I když u takové wizny/profa těch 600HP za accessorko je fakt hodně. A u snipera 10 crit, 5% atk taky není zrovna málo.

Kombinace armoru-garmentu-bot se vyplatí převážně wiznám (pokud nemají high vit build / orc hera), archer classům (pokud je zajímají long range redukce), paladinům do endlessu. Ostatní možná ocení, ale málokdy plně využijí.

Zbraně hlavně wizna, champ, SinX,... A ti, komu se nechtějí shánět karty :-)

 

u crea se mi moc nestava ze bych zaznamenal nejaky vyznam aspd .. taky proto jsem si vcera bral combat :] navic nemam kde na ne nasetrit :D

Link to comment
Share on other sites

Prosím nešlo by zmÄnit tu výmÄnu surovin za badge rovnou do kafry, abych nebyl omezen svojí nosností? Postrádám smysl funkce uložit do kafry když ty vÄci stejnak musím unést....To si je rovnou můžu nechat v inventáři přece....Jinak skvÄlá práce koneÄnÄ se to tu hejbe ty BGÄka ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Prosím nešlo by změnit tu výměnu surovin za badge rovnou do kafry, abych nebyl omezen svojí nosností? Postrádám smysl funkce uložit do kafry když ty věci stejnak musím unést....To si je rovnou můžu nechat v inventáři přece....Jinak skvělá práce konečně se to tu hejbe ty BGčka ;)

Dovod, preco to je cez inventar je jednoduchy... automaticka kontrola, ci vec moze ist do kafry, ci je v kafre dost miesta atd... pre priame vkladanie do kafry by som musel zabit hodiny casu pisanim vlastnych funkcii pre kontrolu stavu kafry a vytvaranie veci priamo v kafre takze zatial to nie je mozne...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Este pridam, ze na dalsie BG uz bude dostupny restocker vo forme volby v menu kafry (zatial len pre BG itemy, casom sa mozme dohodnut aj na jeho rozsireni) + NPC, u ktoreho si nastavite, ake veci si chcete nechat doplnat:)

Link to comment
Share on other sites

Este pridam, ze na dalsie BG uz bude dostupny restocker vo forme volby v menu kafry (zatial len pre BG itemy, casom sa mozme dohodnut aj na jeho rozsireni) + NPC, u ktoreho si nastavite, ake veci si chcete nechat doplnat:)

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Jinak myslím že jsem to na mumblu už říkal, či by se nedala v BG spojit npc healera a repairu :)

Co tak zrusit healera, ked stejne ten warp healuje tiez;)

Link to comment
Share on other sites

Nabízí i kafra karty restock itemů, nebo jen kafra? Ještě jsem nebyl nucen použít, ale získaly by ty kafra karty hodně na významu.

Repair + healer v jednom NPC by byla výborná investice. Rušit heal není úplně ideální třeba pro supporta, kterému někdo sosnul SP a on si je pomocí toho doplní. Příkladů se dá najít určitě víc.

S CTF byly ještě nějaké problémy (bohužel nikdo nechce zkoušet), každopádně poté, co se daly používat BG only itemy, tak ještě zůstal nedostatek, že nebyla vidět cizí vlajka na mapě, ale jen vlastní.

Slyšel jsem stížnost na naklikávání vlastních charů při útočných spellech (asura do vlastních řad) - ty červené / modré vlajky by opravdu ocenilo dost lidí.

SS je hodně OP (brát snipera s lukem na sacri je vcelku výhodný počin). Otázkou však zůstává, jak má přesně SS fungovat (ten skill je fascinující v tom, že je pravděpodobně bugnutý snad všude, ale vždy jinak).

Limit 100 (valor) badgů? Rodix na to dneska hodně nadával a moc se mu nedivim. Hrát BG když mi to NPC další badge nedává a nevim proč... to bych nechtěl. Chápu, že na Rebornu jsou BG jiné, ale tohle prostě nedávám. Někde není limit vůbec, jinde 500 a nejdou hodit do kafry... ale 100?

 

Btw prý někdo odhadoval počet vyhraných badgů na 200 za den. Chtěl bych toho bouráka vidět. Při samých výhrách to je 50 her. 2 minuty a 24 sekund na výhru. Z toho 1 minutový delay mezi hrami a minimálně 10-15 + cca 10 sekund, než se sejde tým a nahodí BG. To máme minutu čistého času na hru. To by byl při současných počtech problém i kdyby soupeř klikal EDP jakmile se objeví (tedy umřel by a čekal na respawn a postup by opakoval).

Ono i 100 badgů je dost šílené (teoreticky možné když spolupracuje i soupeř) a když u toho má člověk nakupovat poty, tak je to nemožné. Věřil bych tak ušetřených 100 badgů za týden.

- Tímto si nechci nijak stěžovat na cenu BG itemů. Jen když jsem dneska zaslechl ty odhady, tak jsem si říkal, že někdo nepoužíval selský rozum a kalkulačku :-)

 

Jinak restock super (padla stížnost, že se dají vybírat jen BG itemy, ale tohle mě osobně vůbec nevadí; další řešení je prostě uložit stav inventáře jako takového a doplňovat do něj všechno... otázkou je, jak je to náročné na provedení).

Link to comment
Share on other sites

Jinak restock super (padla stížnost, že se dají vybírat jen BG itemy, ale tohle mě osobně vůbec nevadí; další řešení je prostě uložit stav inventáře jako takového a doplňovat do něj všechno... otázkou je, jak je to náročné na provedení).

++

Restock BG veci je opravdu parada, diky! Jeste mozna veci od tool dealera bych mozna pridal jako moznost na restock.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Nabízí i kafra karty restock itemů, nebo jen kafra? Ještě jsem nebyl nucen použít, ale získaly by ty kafra karty hodně na významu.

Repair + healer v jednom NPC by byla výborná investice. Rušit heal není úplně ideální třeba pro supporta, kterému někdo sosnul SP a on si je pomocí toho doplní. Příkladů se dá najít určitě víc.

S CTF byly ještě nějaké problémy (bohužel nikdo nechce zkoušet), každopádně poté, co se daly používat BG only itemy, tak ještě zůstal nedostatek, že nebyla vidět cizí vlajka na mapě, ale jen vlastní.

Slyšel jsem stížnost na naklikávání vlastních charů při útočných spellech (asura do vlastních řad) - ty červené / modré vlajky by opravdu ocenilo dost lidí.

SS je hodně OP (brát snipera s lukem na sacri je vcelku výhodný počin). Otázkou však zůstává, jak má přesně SS fungovat (ten skill je fascinující v tom, že je pravděpodobně bugnutý snad všude, ale vždy jinak).

Limit 100 (valor) badgů? Rodix na to dneska hodně nadával a moc se mu nedivim. Hrát BG když mi to NPC další badge nedává a nevim proč... to bych nechtěl. Chápu, že na Rebornu jsou BG jiné, ale tohle prostě nedávám. Někde není limit vůbec, jinde 500 a nejdou hodit do kafry... ale 100?

 

Btw prý někdo odhadoval počet vyhraných badgů na 200 za den. Chtěl bych toho bouráka vidět. Při samých výhrách to je 50 her. 2 minuty a 24 sekund na výhru. Z toho 1 minutový delay mezi hrami a minimálně 10-15 + cca 10 sekund, než se sejde tým a nahodí BG. To máme minutu čistého času na hru. To by byl při současných počtech problém i kdyby soupeř klikal EDP jakmile se objeví (tedy umřel by a čekal na respawn a postup by opakoval).

Ono i 100 badgů je dost šílené (teoreticky možné když spolupracuje i soupeř) a když u toho má člověk nakupovat poty, tak je to nemožné. Věřil bych tak ušetřených 100 badgů za týden.

- Tímto si nechci nijak stěžovat na cenu BG itemů. Jen když jsem dneska zaslechl ty odhady, tak jsem si říkal, že někdo nepoužíval selský rozum a kalkulačku :-)

 

Jinak restock super (padla stížnost, že se dají vybírat jen BG itemy, ale tohle mě osobně vůbec nevadí; další řešení je prostě uložit stav inventáře jako takového a doplňovat do něj všechno... otázkou je, jak je to náročné na provedení).

Kafra karty len kafru (tu ide skor o to, ze su to tie iste kafra karty, ako sa vyskytuju v hre... tzn. musel by sa pridat novy item ...)

 

Hmm zobrazovanie superovej vlajky v CTF neni problem prirobit...

 

Pre naklikavanie vlastnych charov ti ziadne vlajky nepomozu (vsak v podstate ich tam mas aj teraz, akurat miesto cudzieho mas mec) ... popravde som toto uz skusal riesit, ale nejde to inak, ako zmenou klienta (ked poslem zo servra rucne gildovu vlajku, tak sa len zmeni gildove logo pri mene, nad hlavou sa nezobrazi - toto ide len v GvG mode, ktory pochopitelne neni zapnuty na BG)

 

limit 100 badgov zrusim ... preco 100? original bolo 500, nasledne sa vsetky pocty prepocitali na mensi pocet badgov za vyhru/prehru

 

Odhady som robil ja a pokial viem, hovoril som 100 za den - zalozene boli na tom, ze po prvych BG boli ludia s 70-80 badgami, co neboli v kazdej hre...

 

Restock dalsi itemov mozme dohodnut.. napiste ake presne itemy by sa hodili:) pasce, con/awak/ber. poty, GP?

 

restock vsetkeho je samozrejme mozny, ale na zaciatok som ho neumoznil - napr. preto, ze ked ma niekto 100 veci v inventari, tak mu to zozerie 200 premennych (standardne eA povoluje 80 premennych na postavu, na rebe postupne rozsirene na 160, 320 a 1024 teraz)... co neni uplne OK:)

Link to comment
Share on other sites

restock vsetkeho je samozrejme mozny, ale na zaciatok som ho neumoznil - napr. preto, ze ked ma niekto 100 veci v inventari, tak mu to zozerie 200 premennych (standardne eA povoluje 80 premennych na postavu, na rebe postupne rozsirene na 160, 320 a 1024 teraz)... co neni uplne OK:)

 

Mozna ani tak nejde o restock vseho co ma postava u sebe, jako treba aby v tom menu slo naklikat vic veci. Co treba to menu udelat dynamicky, aby nabizelo itemy co ma clovek zrovna u sebe? Z nich pak vyberu, co chci restocknout... stejne to jednou nastavim a prilis nemenim. A taky se restockuji hlavne ty nejvic spotrebni veci, WP, BP, awaky, speed poty, agi badge, atd...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mozna ani tak nejde o restock vseho co ma postava u sebe, jako treba aby v tom menu slo naklikat vic veci. Co treba to menu udelat dynamicky, aby nabizelo itemy co ma clovek zrovna u sebe? Z nich pak vyberu, co chci restocknout... stejne to jednou nastavim a prilis nemenim. A taky se restockuji hlavne ty nejvic spotrebni veci, WP, BP, awaky, speed poty, agi badge, atd...

Zas to nema byt univerzalny restocker:) Navyse je tam dalsi problem .. a to ked mas v kafre CWP a BG's CWP ... urobit to uplne volne neni dobre:)

Link to comment
Share on other sites

Pre naklikavanie vlastnych charov ti ziadne vlajky nepomozu (vsak v podstate ich tam mas aj teraz, akurat miesto cudzieho mas mec) ... popravde som toto uz skusal riesit, ale nejde to inak, ako zmenou klienta (ked poslem zo servra rucne gildovu vlajku, tak sa len zmeni gildove logo pri mene, nad hlavou sa nezobrazi - toto ide len v GvG mode, ktory pochopitelne neni zapnuty na BG)

Lehce jo, navíc máš mnohem větší přeled když vidíš na jedné straně červeno a na druhé modro. Teď se občas meč kryje s pozadím a může to dělat zmatky.

Link to comment
Share on other sites

ChtÄlo by to popsat restock tÄch convertorů, sice jsem si logicky odvodil pořadí jako u Telmy, ale přijemnejší by bylo popsat elementy k tÄm restockovaným konvertorům. Nyní je tam jenom 4x nebo 5x teÄka nevím, položka nazvana elemental convertor....

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Chtělo by to popsat restock těch convertorů, sice jsem si logicky odvodil pořadí jako u Telmy, ale přijemnejší by bylo popsat elementy k těm restockovaným konvertorům. Nyní je tam jenom 4x nebo 5x teďka nevím, položka nazvana elemental convertor....

Meh, nemozem za to ze to niekto nazval tak blbo v databaze:) Mrknem na to

 

Edit. Done;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Otazka - Odpozoroval niekto, kedy a za akych okolnosti sa zmenil kurzor na mec? Pretoze ja som na to neprisiel a obcas sa to stane:) Samozrejme mec u ludi v rovnakom tyme:)

Link to comment
Share on other sites

Za tohle me lidi nebudou mit radi, ale ... uvazoval nekdo o zkraceni bg ? .. driv byla jen 3 x 1 h gw za tyden a ted k tomu jsou jeste navic 3 x 2 h bg, coz je relativne dost pokud chce clovek v ty hre delat aj neco jinyho a nema cas sedet u pc stale .. nejlepe upravit cas podle gw tj. na 20-21. :)

Link to comment
Share on other sites

Za tohle me lidi nebudou mit radi, ale ... uvazoval nekdo o zkraceni bg ? .. driv byla jen 3 x 1 h gw za tyden a ted k tomu jsou jeste navic 3 x 2 h bg, coz je relativne dost pokud chce clovek v ty hre delat aj neco jinyho a nema cas sedet u pc stale .. nejlepe upravit cas podle gw tj. na 20-21. :)

:mega_shok:

 

Ale když už se tu mluví o omezování PvP ... Budou stále dvoje FE týdně? :P

Link to comment
Share on other sites

Za tohle me lidi nebudou mit radi, ale ... uvazoval nekdo o zkraceni bg ? .. driv byla jen 3 x 1 h gw za tyden a ted k tomu jsou jeste navic 3 x 2 h bg, coz je relativne dost pokud chce clovek v ty hre delat aj neco jinyho a nema cas sedet u pc stale .. nejlepe upravit cas podle gw tj. na 20-21. :)

 

No tak to proste nehraj ;-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...