Jump to content
Reborn fórum

Legendary Items


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

Kiel karta sa scita s All Skills delay reduction, Expert Ring tiez.

Aftercast delay skillu a aftercast delay vsetkych skillov sa budu nasobit (10% a 20% spravia dokopy 0,1 + 0,9x0,2 = 28% delay reduction. Navyse je na Reborne pre vela skillov nastaveny minimalny delay, ktory nepojde podliezt bez tychto zbrani (je to kvoli haxnutym spritom a klikacim programom) niekde medzi 200ms a 500ms v stringoch v zavislosti od skillu (tento delay sa po dosiahnuti znizi - tj. napr. skill, ktory ma normalne delay 1s, so stringami teoreticky 0ms, ale na reborne minimalny delay napr. 300ms bude mat s LI, ktora bude davat dokopy 28% delay reduction bez stringov delay 720ms a so stringami 216ms).

Tak a teraz som sa chytil:) Oprava ... Tento delay sa znizi pod minimalnu uroven maximalne o aftercast delay reduction konkretneho skillu (takze stringy, allskill delay a kiel/expert ring dosiahnu napr. tych 300ms a dalsie znizenie bude mozne len znizenym delayom pre konkretny skill).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Baalberith

vypada to lakave ..

legendary items budou odvozené od normálních itemů nebo vyloženě sada nových přes quest :) .. no jsem prostě zvědav

Budu nove.

Momentalne ale som na tom dost zle s casom, takze treba vydrzat, tento mesiac to najskor nebude.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Baalberith

Mam tu pre vas potesujucu skutocnost. Dokoncil som tu zaujimavejsiu cast LI ... teraz je potreba ich poriadne otestovat a na to potrebujem niekolkych z vas. Zhanam +- 10 ludi, ktori su ochotni mi na ostrom servri pri hrani otestovat expenie a funkcnost legendarnej zbrani pre Priesta.

Questove NPC budu pristupne vsetkym, reagovat ale budu len na tych, ktorych vyberiem.

Budem od vas potrebovat byt trosku aktivni (tj. expit toho priesta) pocas najblizsich +- 2 tyzdnov.

 

Vyber bude stylom, kto prvy pride, vyhral ... prosim piste sem do topicu, pokial mate zaujem sa podielat na tomto testovani.

 

Edit. Info budem spisovat priamo na wiki: http://www.reborn.cz/legendary_items

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Rad sa pridam do tohto zaujimaveho testovania len ma zaujima ci to co naexpime nam aj zostane xD

O tom este nie je rozhodnute, zavisi od toho, aky velky fail bude testovanie:) Jedine, co vam urcite zostane, je pristupovy quest :)

Link to comment
Share on other sites

mam taky napadik na legendary item: keby tam bol ten skill tree tak jeden skill by som dal na Legendary spear - one hand ktory bude mat skill na zvacsovanie svojej hmotnosti (lvl 1: +100 weight na lvl 10 teda dokopy +1000 :P ) neviem ci by to bolo uber, ale ked by mali 1-2 dmg tak to nebude ani tak mega over..

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

vim ale zajimalo me jestli uz neni nejaky pokrok :-)

Bude testovanie, potom sa uvidi, co treba zmenit, zlepsit atd.

Kompletne hotove je vsetko okrem prave navrhu zbrani pre rozne povolania, co je v podstate o zamyslani sa nad tym, co by mohli jednotlive povolania vyuzit;) Inak cela mechanika, expenie, rozkladanie a questy su hotove...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Takze, po restarte si vas desiatich budem odchytavat v hre ... vsetkym vam aktivujem pristupovy quest na LI, ktorym zacnete.

Po skonceni questu dostanete 1 zbran a moznost dropu dalsich zo vsetkych priser.

Kvoli testu budu dostavat LI 3-nasobne expy (tj. z moba, ktory da 8000 job exp dostanete 24000 iexp do zbrane po dobu testu).

Tak isto bude upraveny drop LI z priser na 10%, aby ste ich mohli skusat do aleluja (dropovat bude len postavam s aktivnym questom) - toto bude v realnych podmienkach podstatne nizsie.. okolo 0.1%, pre priestov mozno 0.5%

Vsetky chyby a podozrive veci, tak isto ako navrhy a pripomienky hlaste priamo mne, alebo piste sem. Neocakavajte, ze na ne okamzite odpoviem, kedze budem cez vikend pravdepodobne prec:)

Link to comment
Share on other sites

Co me zajima, jak to bude s Legendary items vs ostatni dosavadni veci, priklad mas v ruce lvl 30 legendary zbran a mas v ruce violet fear s abysema nebo sword guardama, jak bys to dokazal porovnat? bude to nastejno nebo lepsi nebo horsi, bude proste vyresena rovnovaha techto novych itemu a itemu dosavadnich? anebo o ni ani nejde, to sem se nikde nedocetl.

 

Proc se ptam? protoze nechci aby to dopadlo jako kovani, diky kterymu je tedka pulka trhu uplne v haji, dia mantak za 30, 9Sorka jak na bezicim pasu, Oab jakbysmet etc etc.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...