Jump to content
Reborn fórum

Legendary Items


Guest Baalberith

Recommended Posts

Test na necro i solo ME.

 

1. Plošný heal - na koho se klikne plný heal a okolo 10% z toho healu (mám lvl 10), já mám heal 2991, tak 299 dostanou ostatní, ale tÄch 299 dostane i ten na koho se kliká, tzn. že dostane heal za 3290, ikdyž je sám a nikdo kolem nÄj není.

 

2. Na efekt staÄí sundat a znovu nasadit, ale na zmÄnu názvu to chce relog.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Test na necro i solo ME.

 

1. Plošný heal - na koho se klikne plný heal a okolo 10% z toho healu (mám lvl 10), já mám heal 2991, tak 299 dostanou ostatní, ale těch 299 dostane i ten na koho se kliká, tzn. že dostane heal za 3290, ikdyž je sám a nikdo kolem něj není.

 

2. Na efekt stačí sundat a znovu nasadit, ale na změnu názvu to chce relog.

Plosny heal este mozno upravim, aby nezvysoval efektivny heal priestovi:)

Zmenu nazvu si bohuzial klient drzi u seba a bezne nepyta od servra vzdy novu - pomaha spravit @li a @rf ...

Link to comment
Share on other sites

Plosny heal este mozno upravim, aby nezvysoval efektivny heal priestovi:)

Nee

Jako +9 sor: 3711, 10 heal a 10 mas heal palice: 3680 + 368 = 4048 ... pokud by to cil nehealnulo mas healem, tak uz ty zbrane vyjdou v podstate najstejno a kdo by expil palici, kdyz si diky kovani muze relativne snadno poridit dobre plusnutou sorku.

Link to comment
Share on other sites

Nee

Jako +9 sor: 3711, 10 heal a 10 mas heal palice: 3680 + 368 = 4048 ... pokud by to cil nehealnulo mas healem, tak uz ty zbrane vyjdou v podstate najstejno a kdo by expil palici, kdyz si diky kovani muze relativne snadno poridit dobre plusnutou sorku.

 

Asi to bude tym ze LI mas aj mass heal +3ti skill cize ak by aj healoval len za 3680 tak ta sorka je oproti lvl20 a viac LI nic xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Jen takový dotaz, to že mi naskočí 3 lvly najednou u zbraně lvl 17 je v pořádku? =)

Vies popisat situaciu?:) 3 lvly naraz by sa malo stat len a len z runy:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Dostal jsem lvl u zbraně, rozdělil jsem bod a hned jsem měl další lvl u zbraně a potom zas.

Nemas z toho nejaky screen? Eventualne nieco specialneho si nerobil? Tak isto otazka na ostatnych .. stalo sa to este niekomu? Ked nie, tak len pridam navyse kontrolu, ci nahodou na dalsi level nechyba 0 expov...

Link to comment
Share on other sites

Nemas z toho nejaky screen? Eventualne nieco specialneho si nerobil? Tak isto otazka na ostatnych .. stalo sa to este niekomu? Ked nie, tak len pridam navyse kontrolu, ci nahodou na dalsi level nechyba 0 expov...

Screen bohužel nemám.

Edit: a nic zvláštního jsem nedělal.

Edited by DrGreg
Link to comment
Share on other sites

Mel bych napad na LI dagger pro rogue/stalker ....

 

max zakladni ATK 130

 

co se tyce skillu : autospell Triple attack max lvl 5, dale 5%-10% sanci na autospell Sonic Blow max lvl 5, pasivni skill zbrane podporu co dava Deviruchi pet, max 5% sanci pri utoku zvyseni ASPD na 190 na 10s, pri zasahu od monstra 5% zvyseni flee o 20 na 10s, a dale skill ny pridani elementu na 10minut (volitelne mezi normal, Earth, wind., fire Watter, Holy a Shadow ).

 

Prosim je to jen navrh, takze si laskave nechte urazky a podobny THX

Edited by Chripka
Link to comment
Share on other sites

Mel bych napad na LI dagger pro rogue/stalker ....

 

max zakladni ATK 130

 

co se tyce skillu : autospell Triple attack max lvl 5, dale 5%-10% sanci na autospell Sonic Blow max lvl 5, pasivni skill zbrane podporu co dava Deviruchi pet, max 5% sanci pri utoku zvyseni ASPD na 190 na 10s, pri zasahu od monstra 5% zvyseni flee o 20 na 10s, a dale skill ny pridani elementu na 10minut (volitelne mezi normal, Earth, wind., fire Watter, Holy a Shadow ).

 

Rozumim že to je návrh, ale nepřipadá ti, že kdybys měl na dýce takovéto věci, tak bys byl trochu moc silný? :) Nosil bys jen a pouze tu dýku a nic jiného, protože by byla prostě nejlepší. LI věci by podle mě měly být o něco horší než itemy sice těžko, ale přeci jen získatelný ,,normálním" způsobem. A měly by dávat bonusy, které jiným způsobem nedostaneš. Já bych u rogue viděl třeba něco jako splash damage, částečná defense piercing damage a podobné věci.

Link to comment
Share on other sites

Chripka: Jo, takže solidní dagger s trifectou, efekt atroce a lepší než injustice card (ta dává jen lvl 1 sonic na 5%), šance na nahození bonusového whispera a aby toho nebylo úplně málo skill taekwona mild wind.

 

Pokud nechceš, aby někdo urážel tebe, či tvou inteligenci, napřed se na oplátku ty zamysli nad tím, co navrhuješ. Baal dal už ze začátku jasně najevo, jakého charakteru mají být tyto zbraně a přijde mi, že si nedáš ani trochu práce s nějakým originálním nápadem, který by zadaný koncept dodržel a místo toho tam prostě narveš kombinaci něčeho, co je naprosto nenápadité.

A na závěr bych tě rád odkázal na konec první stránky tohoto topicu - dmg zbraní bude naprosto MINIMÁLNÍ. Takže s těma základníma 140... no nechci se opakovat - prostě napřed čti, přemýšlej a pak piš (pokud je to nezbytné).

 

Lord Excalibur - silné by to až tak moc být nemuselo - možná na empo a i tam mám jisté pochybnosti. Jako zbraň pro dagger rogunu super, ale roguny celkově jsou mnohem rozličnějších a často lepších buildů (a když ne roguny, tak stalkeři už určitě). Každopádně správně jsi pochopil, kde je největší problém - není to vůbec legendary zbraň, ale prostě "vhodně okartovaná kudla s bonusem".

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Napiste mi prosim vase pocity z testovania, koncom tyzdna (mozno piatok?) by som rad skoncil testovanie a s drobnymi upravami a (mozno) novou zbranou pre jedno povolanie uviedol do prevadzky

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Bohuzial kvoli mojim casovym moznostiam musim presunut restart na najskor pondelok. Momentalne mam spravene vsetko okrem ten jednej zbrane navyse slubenej... Tu mam zatial len vymyslenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Zdravim, vzhladom na to, ze som to nestihol, kym som mal kusok casu, budete musiet vydrzat minimalne mesiac, az budem mat trochu casu to dokoncit. Podobne s ostatnymi aktivitami ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Baalberith

Takze, zatial vypisujem, kto kolko lvlov naexpil v teste, podla toho dostanete odmeny do ostreho provozu:

betr - 28, 20, 14

Holy Marie - 20

Dr Yueh - 28

Huntress - 13, 1

Konohamaru - 12, 11

Elidath - 2

Alysson - 20

Lord Export - 26, 9, 4

Enia - 30, 6

Roland z Gileadu - 9

Dr Greg - 21

Ilien - 10

Martasek - 24

Aylin - 22, 9

Evil Nymph - 20

Lysa - 29, 10, 8

 

Dakujem vam za testovanie, odmeny si najdete po nasadeni ostrej verzie, ktoru mozete ocakavat v priebehu buduceho tyzdna.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Dufam, ze bude vsetko v poriadku po restarte.

Priamo s nasadenim by som rad vyhlasil sutaz ... Kto mi ziska informacie, ktore budu viest k odhaleniu problemu s padanim klienta po prehodeni legendarnej zbrane, dostane peknu runu, ako odmenu (velkost zalezi od zavaznosti problemu) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Takze, zatial vypisujem, kto kolko lvlov naexpil v teste, podla toho dostanete odmeny do ostreho provozu:

betr - 28, 20, 14 Runa 20M

Holy Marie - 20

Dr Yueh - 28 Runa 20M

Huntress - 13, 1

Konohamaru - 12, 11 Runa 8M

Elidath - 2

Alysson - 20 Runa 13M

Lord Export - 26, 9, 4

Enia - 30, 6 Runa 20M

Roland z Gileadu - 9

Dr Greg - 21

Ilien - 10

Martasek - 24 Runa 13M

Aylin - 22, 9 Runa 13M

Evil Nymph - 20 Runa 13M

Lysa - 29, 10, 8 Runa 20M

 

Dakujem vam za testovanie, odmeny si najdete po nasadeni ostrej verzie, ktoru mozete ocakavat v priebehu buduceho tyzdna.

Vzhladom na to, ze su runy neobchodovatelne, napiste mi prosim, kam tieto runy chcete. Bud tu, alebo v hre, alebo irc... :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...