Jump to content
Reborn fórum

Legendary Items


Guest Baalberith

Recommended Posts

Maly problemek, identifikovala jsem najednou 2LP, obe se tvarily, ze maji stejne zakladni skilly. Jednu jsem naexpila (runou) na lvl 5 a naklikala after cast delay reduction. Hulka se pojmenovala, kdyz ji nasadim a dam @li, ukaze se jako lvl 5 s tim skillem, kdyz nasadim druhou identifikovanou nenaexpenou a dam @li, tak se tvari uplne stejne jako ta naexpena (je tedy nepojmenovana, ale ma v popisku 5 lvl a aftercast delay red. na 5ce). Refresh, relog nepomaha.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Maly problemek, identifikovala jsem najednou 2LP, obe se tvarily, ze maji stejne zakladni skilly. Jednu jsem naexpila (runou) na lvl 5 a naklikala after cast delay reduction. Hulka se pojmenovala, kdyz ji nasadim a dam @li, ukaze se jako lvl 5 s tim skillem, kdyz nasadim druhou identifikovanou nenaexpenou a dam @li, tak se tvari uplne stejne jako ta naexpena (je tedy nepojmenovana, ale ma v popisku 5 lvl a aftercast delay red. na 5ce). Refresh, relog nepomaha.

Uz opravene :)

Link to comment
Share on other sites

Takze, jenom nekolik postrehu/nazoru k LI.

 

Heal (1,2% X skill level max 12%) - ok, proc ne, i kdyz s prihlednutim k nasledne redukci delay to mohlo byt klidne i min (10% max?). Od ceho jsou tu SoRky.

 

Heal delay (2% X skill level max 20%) - s mensim healem, proc ne.

 

Mass heal (1% X skill level healu vsetkym naokolo do vzdialenosti 2 - max 10%) - pokud to bude fungovat jak ma, tzn. target dostane "obycejny" heal a vsichni okolo do vzdalenosti 2 10%, tak to neni moc pouzitelne (nebo aspon ja nevim kde bych to pouzil, klidne me poucte).

Mozna by bylo lepsi a pouzitelnejsi mit vetsi efekt Mass healu (pevny/odvozeny z healu), ktery by fungoval i na target, pricemz by se zrusil efekt healu. (Vsichni vcetne targetu by dostavali stejny heal)

 

Blessing duration (5% X skill level - max 50%)/Agi duration (5% X skill level - max 50%)/Magni duration bonus (4% X skill level - max 40%)/Ressurection delay (2% X skill level - max 20%) - v praxi nepouzitelne skilly

 

Holylight damage bonus (5% X skill level - max 50%) - Neni duvod posilovat questovy skill na postave, ktera neni primarne urcena k zabijeni.

Edited by Jirikiri
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Kdyz to shrnu, tak z puvodniho zameru posilit minoritni buildy a zaroven prilis nekonkurovat soucasnemu equipu, seslo. Bud to byl zamer a nekdo si tu par veci "vybrecel", anebo to proste nekdo zeslonil (tj. zkonil, akorat mnohem vic ;-) ). Nevim ktera varianta je horsi. Skoro to vypada, ze to testovala banda noobu. /shy

Poprosim vymenovat buildy na priesta - ja som napocital okrem klasiky FS este TU, ME, HL(SL) a na free servroch pouzivany dualovy boostiaci priest.

Nechapem, ako si dosiel k tomu, ze si niekto nieco "vybrecel"/zkonil.

Link to comment
Share on other sites

GW priest - vit, dex, agi, int (legendary mace -> + ASPD, redukovaná cena boostů)

Podpora skillů basilica, BSS by se taky možná dala vychytat (cast time u basiliky, snížení ceny x zasažená plocha a trvání u BSS)

Mace mastery a Mana recharge jsou taky téměř useless skilly (mana recharge hlavně kvůli těm 10 zabitým jobům v mace mastery). Nějaké bonusy k těmto skillům by se taky mohly líbit.

Větší redukce def u signum crusis...

Link to comment
Share on other sites

Poprosim vymenovat buildy na priesta - ja som napocital okrem klasiky FS este TU, ME, HL(SL) a na free servroch pouzivany dualovy boostiaci priest.

Nechapem, ako si dosiel k tomu, ze si niekto nieco "vybrecel"/zkonil.

 

Battlepriest? Je fakt ze tech buildu tolik neni, coz nic nemeni na tom, ze nad tim nikdo moc nepremyslel. Posilit heal je to prvni co kazdeho napadne :/

Priest ma vic skillu nez bless, agi a heal.

 

Na to jsem neprisel, ono to tak jen vypada.. a zadny jiny duvod nez ty 2 me nenapadaji. Ja jsem vsemi deseti pro LI, ale poradne udelane. Ne ze po testovacim obdobi tam stejne budou chyby, nebude o tom poradne info nikde.. Kdyz na to nemas cas, tak to odloz, nikomu to vadit nebude.

Link to comment
Share on other sites

Jirikiri:

Skoda ze jsi sve postrehy nenapsal v dobe testovani, pripadne po nem, ale kazdopadne pred ostrym spustenim.

LI (alespon jak jsem pochopil) maji byt pro stavajici postavy a ne ze si kvuli tomu naexpim novou se spesl buildem a pro ni sezenu a naexpim LI.

Puvodni zamer byl posilit "minoritni/slabsi" skilly, ne buildy - coz je velkej rozdil. Redukovat cast time skillu ktery nikdo nema - fakt super napad. :/

Btw. chces podporovat minoritni buildy, ale nelibi se ti podpora hl a tu? To myslis ze budou priesti zabijet moby obycejnym mlacenim ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Battlepriest? Je fakt ze tech buildu tolik neni, coz nic nemeni na tom, ze nad tim nikdo moc nepremyslel. Posilit heal je to prvni co kazdeho napadne :/

Priest ma vic skillu nez bless, agi a heal.

 

Na to jsem neprisel, ono to tak jen vypada.. a zadny jiny duvod nez ty 2 me nenapadaji. Ja jsem vsemi deseti pro LI, ale poradne udelane. Ne ze po testovacim obdobi tam stejne budou chyby, nebude o tom poradne info nikde.. Kdyz na to nemas cas, tak to odloz, nikomu to vadit nebude.

Battlepriest je prave build, ktory by si podla mna nikto nespravil, ani keby ta palica davala +x ASPD, double dmg atd. Kvoli tomu sa vobec nebral do uvahy.

Skilly boli na wiki 2 mesiace kompletne popisane. V testovacom obdobi si mal moznost ich skusit. Neozval sa nikto s tym, ze su zle.

Posilenie healu je take, aby sa s nim nedosiahlo na uroven SoR. Zaujimavy ma byt v tomto ohlade massheal.

Povedz mi, ktore skilly by stalo za to zlepsit, aby sa neumerne nezvysila sila GW priesta a zaroven by ich ludia vyuzivali? Pretoze takuto otazku som si ja pokladal a obvinit ma, ze som nad tym nerozmyslal povazujem za minimalne neslusne. Odpovedal som si na nu tak, ako vidis vo vysledku - agi, bless, magni.

K informaciam - http://www.reborn.cz/legendary_items - chyba tam nieco podstatne?

Link to comment
Share on other sites

Ok, to ze jsem se nevyjadril pri testovani, moje chyba.

 

betr: Jaky minoritni/slaby skill to posililo? Krom ME zaden. Nikde jsem nepsal ze se ma redukovat cast skillu ktery nikdo nema. Kdyz chces neco solidne zabijet, nemel sis porizovat HP. Ze jsi maniak a delas vsecko HP neni muj problem (nic osobniho, nemyslim to pejorativne). Mas linku, co vic bys chtel? HL ani TU neni nic minoritniho. Nevidim duvod proc by se melo porad nekde nekomu neco usnadnovat. Kazdy char je dobry k necemu jinemu, proc delat z priesta imba killera?

 

Baalberith: Co by sis vybral? 115% heal, nebo 112% heal+20% redukce delay na heal+10% redukce na delay pro vsechny skilly? Mass heal, jak jsme se neska bavili, neni v soucasne podobe zajimavy. Na moznou upravu nikdo z vas nereagoval.

Co se tyce informaci, o tom jsme se taky bavili na irc.

Na GW bych to vubec nepoustel, stejne to dostatecne nevyvazis pro vsechny chary. Bohuzel sis asi pokladal spatne otazky.

 

Nevim proc si bere tady kazdy kritiku tak osobne. To je vam 15? :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ok, to ze jsem se nevyjadril pri testovani, moje chyba.

 

betr: Jaky minoritni/slaby skill to posililo? Krom ME zaden. Nikde jsem nepsal ze se ma redukovat cast skillu ktery nikdo nema. Kdyz chces neco solidne zabijet, nemel sis porizovat HP. Ze jsi maniak a delas vsecko HP neni muj problem (nic osobniho, nemyslim to pejorativne). Mas linku, co vic bys chtel? HL ani TU neni nic minoritniho. Nevidim duvod proc by se melo porad nekde nekomu neco usnadnovat. Kazdy char je dobry k necemu jinemu, proc delat z priesta imba killera?

 

Baalberith: Co by sis vybral? 115% heal, nebo 112% heal+20% redukce delay na heal+10% redukce na delay pro vsechny skilly? Mass heal, jak jsme se neska bavili, neni v soucasne podobe zajimavy. Na moznou upravu nikdo z vas nereagoval.

Co se tyce informaci, o tom jsme se taky bavili na irc.

Na GW bych to vubec nepoustel, stejne to dostatecne nevyvazis pro vsechny chary. Bohuzel sis asi pokladal spatne otazky.

 

Nevim proc si bere tady kazdy kritiku tak osobne. To je vam 15? :-)

Ja nechapem, preco musis pisat tak utocne. Kritizujes uplne vsetko, ale zaroven nie si schopny nieco rozumneho navrhnut? Takto sa naozaj diskutovat neda...

Mass heal som ti uz okomentoval na IRC.

Takyto postoj k buildom ostatnym je alibisticky...

Heal spolu s delayom v LI moze byt v niektorych situaciach lepsi, to ano. Co je ale dolezitejsie je parta, kde su (slusne) stringy. Tam sa ten delay navyse neprejavi a v tom pripade ti pride na healovanie SoR lepsia. Navyse dava bonus do sanctuarka.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Bol by teda zaujem o zmenu mass healu tak, ze by s nasadenou palicou nedostal ciel heal v plnej vyske, ale cele okolie za napr. max. 15% velkosti plneho healu?

Link to comment
Share on other sites

Povedz mi, ktore skilly by stalo za to zlepsit, aby sa neumerne nezvysila sila GW priesta a zaroven by ich ludia vyuzivali?

S tim se ma chodit na gw ? to mi nikdo nerek ...


  • Heal (1,2% X skill level max 12%) - nanic - poty

  • Heal delay (2% X skill level max 20%) - nanic - poty

  • Mass heal (1% X skill level healu vsetkym naokolo do vzdialenosti 2 - max 10%) - nanic - poty

  • blessing duration (5% X skill level - max 50%) - nanic - dispel

  • agi duration (5% X skill level - max 50%) - nanic - dispel/slow/..

  • magni duration bonus (4% X skill level - max 40%) - nanic - dispel a stejne ma bejt vetsina lidi pretizena

  • ME damage bonus (2% X skill level - max 20%) - nanic - na gw se nepouziva

  • ME cast time reduction (2% X skill level - max 20%) - nanic - na gw se nepouziva

  • aftercast delay (1% X skill level - max 10%) - OK - prvni gw zlepseni

  • casting time (1% X skill level - max 10%) - OK - druhy gw zlepseni

  • Holylight damage bonus (5% X skill level - max 50%) - nanic - na gw smesny dmg

  • Holylight casting time (2% X skill level - max 20%) - nanic - na gw smesny dmg

  • Turn Undead sanca (2% X skill level - max 20%) - nanic - na gw prakticky nepouzitelne

  • Ressurection delay (2% X skill level - max 20%) - nanic

Vzhledem k tomu ze rozumny build pro pvp hp je dex 90+ a na serveru mame zaveden minimalni delay skillu, tak nevim zda maji tyto schopnosti vubec smysl.

 

Jestli se heal a mass heal nescitaji tak jako pri testu aby presahly SoRku, tak je pro me snad jedina smysluplna kominace HL dmg + HL cast time + jedna z tucne oznacenych.

 

Na mass healu je nezajimavejsi ze je to prakticky novy skill .. ale jinak vyuziti v realu nic moc. Clovek je casto sam, nebo potrebuje healovat jeden char (tanka / devo) .. nicmene pokud to nema konkurovat SoR, tak je zvyseni healu okoli rozumny reseni.

 

Z beznych priestu se delaji killeri od doby co pvm (hunty) vytlacili ze serveru pvp (gw/bg).

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

S tim se ma chodit na gw ? to mi nikdo nerek ...

  • aftercast delay (1% X skill level - max 10%) - OK - prvni gw zlepseni
  • casting time (1% X skill level - max 10%) - OK - druhy gw zlepseni

Jedine v pripade, ze tam nemas GW stringy. Pokial ano, tak sa pod 200ms delay stejne nedostanes. A pouzivat to na casting time tiez nema vyznam, ked mas stringy... Long mace >> LI na GW

Link to comment
Share on other sites

Pokud se do toho bude jeste sahat teda, slo by tam zaradit i nejake posileni Angelusu (z tech 150% na treba 200%)? Do vyberu se to nakonec nedostalo zrejme proto, ze to hraje jen malo lidi(?). Myslim ze by se to dalo vymenit treba za redukci delay po ressu (kterou si asi nikdo nakonec nebude davat), kdyz uz si chce hodne hracu nechat to prodlouzeni doby AB.

 

Btw jaky je planovany atack pro LI bow?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Pokud se do toho bude jeste sahat teda, slo by tam zaradit i nejake posileni Angelusu (z tech 150% na treba 200%)? Do vyberu se to nakonec nedostalo zrejme proto, ze to hraje jen malo lidi(?). Myslim ze by se to dalo vymenit treba za redukci delay po ressu (kterou si asi nikdo nakonec nebude davat), kdyz uz si chce hodne hracu nechat to prodlouzeni doby AB.

Neda mi to se nezeptat - nemuzu te najit mezi ucastniky testu LI kterej trval snad 3 mesice - proc vymyslis zmeny u itemu, co uz je "v ostrem provozu"?

Link to comment
Share on other sites

Neda mi to se nezeptat - nemuzu te najit mezi ucastniky testu LI kterej trval snad 3 mesice - proc vymyslis zmeny u itemu, co uz je "v ostrem provozu"?

 

POKUD se do toho bude sahat.. Nevim nakolik by to bylo slozite menit, ale stejne se nejake upravy/opravy budou delat. K testu jsem se proste nedostal.

 

No Martas... puvodne jsem nepsal, ze ho tam chci, ale po vcerejsi "vtipne vsuvce" na IRC mi to nedalo... ale uz radsi mlcim ;-)

Link to comment
Share on other sites

A to byl takovy problem to navrhnout v prvnim postu? Sice z meho pohledu je ten skill prakticky na nic, ale znam lidi co si jej nemuzou vynachvalit. Ovsem zarazi me tvuj styl navrhovani uprav....neni tam jeden skill, tak reknu ze to stoji cele za prd. Nekdy je opravdu lepsi jit primo k veci a navrhnout to, nikdo ti hlavu neutrhne, ovsem s tim zpusobem co predvadis na foru a spolecne s eggem na irc, se pak nemuzes divit, ze Baal nema naladu pro vas neco udelat.

Link to comment
Share on other sites

Ten skill je dobrej na něco jiného než abys mohl být rychleji umlácen s ice pickem?

Ice pickem? Jakej mob pouziva ice pick ? doufam ze nemluvis o pvp, to uz prece nidko nehraje :/

Priestovska LI je uz hotova, ale muzeme dat lepsi angelus monkovi. :P

Link to comment
Share on other sites

A to byl takovy problem to navrhnout v prvnim postu? Sice z meho pohledu je ten skill prakticky na nic, ale znam lidi co si jej nemuzou vynachvalit. Ovsem zarazi me tvuj styl navrhovani uprav....neni tam jeden skill, tak reknu ze to stoji cele za prd. Nekdy je opravdu lepsi jit primo k veci a navrhnout to, nikdo ti hlavu neutrhne, ovsem s tim zpusobem co predvadis na foru a spolecne s eggem na irc, se pak nemuzes divit, ze Baal nema naladu pro vas neco udelat.

 

O tom Angelusu jsme se bavili az vcera pozdeji, proto neni v prvnim postu. A opravdu jsem to cele nepsal kvuli tomu abych nakonec napsal ze chci Angelus.

 

S Baalem jsme si to (doufam) uz ujasnili, tak neni treba to dal rozvadet. Post jsem nakonec upravil. Na IRC jste se predvedli ovsem hlavne vy.

Beru to teda tak, ze je to cele uzavrene, kazdy si rekl svoje a neni to treba resit dal. To plati i pro LI pro priesta.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...