Jump to content
Reborn fórum

Legendary Items


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

OK, po restarte teda bude mass heal max 15% (teda miesto 100% sebe date max 15% heal vsetkym naokolo 5x5).

Link to comment
Share on other sites

To znamená, že Heal a Mass Heal nelze kombinovat? Imo takováto úprava ten skill akorát udělá akorát useless.

Jen se ptám, protože mám teď 2 palice, které si expím a takováto případná úprava mi znich udělá úplně bezúčelné věci.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

To znamená, že Heal a Mass Heal nelze kombinovat? Imo takováto úprava ten skill akorát udělá akorát useless.

Jen se ptám, protože mám teď 2 palice, které si expím a takováto případná úprava mi znich udělá úplně bezúčelné věci.

Ide kombinovat, zvysi ti to silu mass healu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Cil healu dostane 15% mass healu, nebo jen normalni heal a lidi okolo nej tech 15%?

Vsetci vratane cielu dostane 15%. Plny heal nedostane nikto.

Link to comment
Share on other sites

cimz je hulka s mass healem spis ke skode, nez k uzitku...

Souhlas, rozhodně lepší by bylo 15% heal okolo, plný heal na cíl (s tím, že nedostane mass heal), protože jinak je to téměř sancko bez gemů.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Souhlas, rozhodně lepší by bylo 15% heal okolo, plný heal na cíl (s tím, že nedostane mass heal), protože jinak je to téměř sancko bez gemů.

A takto by to bolo sancko+heal k tomu?

Link to comment
Share on other sites

Nie, nejde. Ani zabijat undead prisery.

Tak to moc jako sancko neni .. i kdyz se svym stestim zacnu expit svou prvni LI nekdy kolem vanoc. :/

Link to comment
Share on other sites

Pujde tim healovat empo ? :P

Tak to moc jako sancko neni .. i kdyz se svym stestim zacnu expit svou prvni LI nekdy kolem vanoc. :/

2 bags of crap

offtopic

 

Baal: Já právě čekal, že ty legendární zbraně budou dávat něco navíc, že budou ehm, opravdu legendární.

Když si vezmeš, jak je těžké pro priesta sehnat zbraň se správnými skilly, poté ji ještě naexpit a k tomu není tradeable.

Ty skilly mi nepříjdou až tak over, čekal jsem prostě víc, co by mě donutilo si to vyexpit.

 

EDIT: Ale jinak jsou ty zbraně moc pěkná myšlenka, ale počkám si, až se to jaksi vyvine.

Edited by IzzY
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

2 bags of crap

offtopic

 

Baal: Já právě čekal, že ty legendární zbraně budou dávat něco navíc, že budou ehm, opravdu legendární.

Když si vezmeš, jak je těžké pro priesta sehnat zbraň se správnými skilly, poté ji ještě naexpit a k tomu není tradeable.

Ty skilly mi nepříjdou až tak over, čekal jsem prostě víc, co by mě donutilo si to vyexpit.

 

EDIT: Ale jinak jsou ty zbraně moc pěkná myšlenka, ale počkám si, až se to jaksi vyvine.

Pokial si cakal nove skilly, tak to ta musim sklamat, ale toto nebol ucel :) Navyse zatial pripravujem len zbrane, ktore su najlamovejsie, casom pridu aj dalsie, s vyssim lvl capom a s roznymi "premiovymi" bonusmi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

hm, neslo by spravit aby sa po prekovani dala nastavit konkretna schopnost hned rovno na maximalny level?

aby sa nemusel zdlhavo naklikavat kazdy jeden level.

Hmm, nepridaval som moznost pridat viac bodov do 1 skillu? Zda sa mi, ze som to tam uz pridaval.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Baalberith

Navrh na legendarnu 1H sekeru pre alchu:

damage zvysovany podla levelu 50-100?

 

- Summon Flora - viac HP lepsie prisery

- Summon Marine Sphere - HP a dmg pri vybuchu

- autodrop veci na varenie, bomby atd. (herby, bowly, fabricy, ) sance okolo 0,1% na kazdu vec

- Aid Potion - zvysena ucinnost hadzanych potov

- Prepare Potion - sanca na double pot 1%/lvl (bez ranku)

- Acid Terror dmg 5%/lvl a sanca na znicenie 1%/lvl

- Bomb dmg 5%/lvl a sanca na znicenie 1%/lvl

- cart revo dmg +5%/lvl

- mammo dmg + 5%/lvl

- mammo cash dole az na 100z

- aspd + 2%/lvl

- berserk pitcher - sanca na zmiznutie len 1 berserku 5%/lvl

- homun Aid potion heal +5%/lvl

- sanca na nezmiznutie potu pri hadzani na homuna podla LUK - base 2%/lvl + (LUK/5)%

 

Pokial mate nieco zasadne proti, prosim pisat teraz. Sila sa da samozrejme upravovat po dohode:)

Link to comment
Share on other sites

Navrh na legendarnu 1H sekeru pre alchu:

damage zvysovany podla levelu 50-100?

 

- Summon Flora - viac HP lepsie prisery

- Summon Marine Sphere - HP a dmg pri vybuchu

- autodrop veci na varenie, bomby atd. (herby, bowly, fabricy, ) sance okolo 0,1% na kazdu vec

- Aid Potion - zvysena ucinnost hadzanych potov

- Prepare Potion - sanca na double pot 1%/lvl (bez ranku)

- Acid Terror dmg 5%/lvl a sanca na znicenie 1%/lvl

- Bomb dmg 5%/lvl a sanca na znicenie 1%/lvl

- cart revo dmg +5%/lvl

- mammo dmg + 5%/lvl

- mammo cash dole az na 100z

- aspd + 2%/lvl

- berserk pitcher - sanca na zmiznutie len 1 berserku 5%/lvl

- homun Aid potion heal +5%/lvl

- sanca na nezmiznutie potu pri hadzani na homuna podla LUK - base 2%/lvl + (LUK/5)%

 

Pokial mate nieco zasadne proti, prosim pisat teraz. Sila sa da samozrejme upravovat po dohode:)

 

asi bych vynechal to mamonite, protoze neznam moc alchu co to pouziva

jinak je to fajn

 

PS doufam ze bude i neco pro soul Linkera

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...